Некроманта и Пач 2.6.0 са вече налични

14

20/06/2017 - 17:03ч. - Автор: forge

Некроманта е вече наличен!

Дългоочакваната цена и дата на излизане на Necromancer пакета беше официално обявена.

Новия герой ще бъде пуснат в продажба на 27 юни и ще струва 14.99€. Ще може да бъде закупен директно от магазина на Battle.Net или в самата игра чрез новия специално създаден магазин след ъпдейтването на играта до пач 2.6.0, който процес ще започне от 00:00 часа на 28 юни и може да продължи до 2 или повече часа. След ъпдейта на играта и пускането на сървърите, Некроманта ще бъде отключен за игра.
  • Necromancer пакета няма да се продава под формата на физически копия.
  • Само за PC: Necromancer пакета ще включва и козметични награди, 2 слота за герои и 2 таба в съндъка.
  • Специално за PS4/Xbox One играчите, ще има нов пакет - Diablo III: Eternal Collection, който ще включва Diablo III: Ultimate Evil Edition и Rise of the Necromancer пакета и ще се продава на 39.99€.

Пач 2.6.0

Освен Некроманта, вижте какво друго може да очаквате от Пач 2.6.0.

+3

voteup

Офлайн

Коментари: 14

0

1. Коментари [petio0o18] 20/06/2017 - 17:12ч.

Аууу....не мерси !

Офлайн

0

2. Коментари [aspirina] 20/06/2017 - 17:19ч.

Тъкмо бях влязал в сайта на близзард и четох че некрото е вече обявен и доринима цена и реших да наспамя сайта с новата новина, а ето че вече са ме изпреварили... На деня ли ще може да се купува само или ще има и предварителни поръчки и дали ще е само дигифтално закупуване??

Офлайн

+2

3. Коментари [Devilchy] 20/06/2017 - 17:23ч.

Супер ! Ако можеше още днеска си го копувах , един истински фен не го интересуват парите за любимата му игра колко ще даде (в рамките на нормалното де :D ) Мисля че цената е перфектна , вълнувам се така както на самото откриване стоях на опашка в капана в Пловдив да стане 00:00 да си взема копието , успех на всички играчи и GL & HF BB

Офлайн

0

4. Коментари [EarthFace] 20/06/2017 - 18:54ч.

Бе 15€,за герой който няма още нищо.. не знам,не хейтвам,нямах възможност за тест.Но ако реша да взимам,ще зачакам да видя как ще се развият нещата.Но все пак се радвам че ще има нов клас :)

Офлайн

0

5. Коментари [aspirina] 20/06/2017 - 19:43ч.

Devilchy написа на 20/06/2017-17:23ч.:
Супер ! Ако можеше още днеска си го копувах , един истински фен не го интересуват парите за любимата му игра колко ще даде (в рамките на нормалното де :D ) Мисля че цената е перфектна , вълнувам се така както на самото откриване стоях на опашка в капана в Пловдив да стане 00:00 да си взема копието , успех на всички играчи и GL & HF BB
точно така и аз очаквах подобна цена и смятам, че не е висока ами е нормална като за близард, а и малко свежест си заслужава!

Офлайн

0

6. Коментари [Translator] 21/06/2017 - 17:18ч.

Ще си го взема и за двата акаунта, разбира се :) Много точно е прицелен, да не е евтин и да не е скъп:) Мисля, че ще оживи малко играта, браво ;)

Офлайн

0

7. Коментари [azsambot] 23/06/2017 - 12:16ч.

Е сега чак до 27ми ли вярно трябва да изчакам за да си го закупя,можеха да пуснат и опцията pre-purchase

Офлайн

0

8. Коментари [angee] 25/06/2017 - 17:20ч.

Наближава края на win XP в Diablo ,явно са сключили некаква сделка за да си купуваме нови компютри.
Със стария ми комп играта си беше супер със занижени параметри а сега със седмицата сече и сървъра постоянно ме изхвърля.Така ,че няма да избързвам да купувам ще изчакам пача за да видя как ще върви.
Успех на всички с яки машинки.

Офлайн

0

9. Коментари [forge] 25/06/2017 - 17:56ч.

Blizzard обявиха, че прекратяват поддръжката на XP и Vista по-рано тази година, така че е много вероятно след този пач изобщо да не върви на тях, но със 7-цата не би трябвало да имаш проблеми. Провери дали не ти върви играта на 64 бита и пробвай да я пуснеш на 32 .

Офлайн

+1

10. Коментари [lukche] 27/06/2017 - 20:37ч.

Аз лично нямам опция за купуване където и да било :salute:
То се е видяло, че утре ще се играе с него, но се бях наточила още за днес o.O

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: