Новите Primal предмети са преработени

10

14/02/2017 - 02:13ч. - Автор: forge

primal_ancients_rework.jpg

Както беше потвърдено малко след обявавенето им, Primal Ancient предметите са преработи и ще бъдат пуснати за тестване на Публичния тест сървър със следващия ПТР пач.

Ето в какво се изразява промяната:

Новите Primal Ancient предмети няма да имат 30% по-високи стойности от Ancient предметите, а ще бъдат Ancient предмети, но с перфектки статове (максимални) и ще бъдат дори още по-редки, като вероятността да Ви се паднат ще се отключи, чак когато изпълните Соло Greater Rift 70 (или по-висок) за акаунта (независимо с кой герой). Реролването на тези предмети при Мистика също ще бъде с гарантиран стат на максимум стойност.

Освен това Ancient предметите, когато бъдат счупени, ще дават 3 Forgotten Souls, а Primal Ancient предметите - 15.

+4

voteup

Офлайн

Коментари: 10

+1

1. Коментари [overcrash] 14/02/2017 - 02:14ч.

Те това "чукане" чаках

Офлайн

0

2. Коментари [tERROR85] 14/02/2017 - 09:39ч.

Е така изглежда доста по добре от преди.

Онлайн

+4

3. Коментари [ThePeanut] 14/02/2017 - 10:03ч.

Това са глупости на търкалета - има няма 2 месеца и всички не само ще са с еднакви оръжия, ами и с абсолютно еднаква екипировка... Влизаш да гледаш класациите и от 1 -до 1000 място гледаш еднакви статове на цялата екипировка. Подредбата по-места - само и единствено по парагон нивото... Какъв кеф да намериш такъф предмет и след като погледнеш класациите и да се окаже, че само ти нямаш такова :D

Стария вариянт с намален дроп 0.01% е по добър

Офлайн

0

4. Коментари [kiree] 14/02/2017 - 10:56ч.

Еха супер яко! B)

Офлайн

0

5. Коментари [RE1988] 14/02/2017 - 12:23ч.

Aaa ще се сетят Близзард да сложат точка на това ъпгрейдване на ъпгрейда на легендарните, иначе щеше да има ULTRA MEGA Uber Firstnephalem Primal Ancient Legendary след няколко пача.
Така е много по-добре и дори поставя нов, ендгейм за хората, като мен дето обичат да събират неща. Това решава и старата болка на много хора, "че не се вълнуват като им падне легендарен предмет", защото сега и най-скапания и безполезен легендарен в играта ако е Primal ще те напълни с малко ендорфини и ако си, като мен ще искаш да имаш от всички легендарни Primal (дори от тия само със статс, без допълнителни умения).
ThePeanut май не си прочел "и ще бъдат дори още по-редки", ако ги направят редки колкото Cosmic крилата не мисля, че някой ще има пълен Primal сет тая година, какво остава за по 4 сета на герой и доста неутрални легендарни :3

Офлайн

Офлайн

0

6. Коментари [ThePeanut] 14/02/2017 - 12:42ч.

STASH.jpg

Поствам ти скрийншот на човек,който играе доста - според тебе, с крафтане колковреме ще му отнеме да се оборудва?

Има хора по над 2000парагона на сезона -тези хора, колкото и рядки да са предметите вече ще са облечени. И ако мислиш че те нямата почти перфектни предмети, явно не си отварял класациите.

Така че реално тази промяна може да развалнува само хора, които играят под 1-2 часа на дневна база...

Коментара беше редактиран от ThePeanut на 14/02/2017 - 12:44ч.

Офлайн

0

7. Коментари [RE1988] 14/02/2017 - 13:19ч.

Ами елементарно решение ти давам :) просто Primal да не могат да се крафтват. А ако дропа е наистина малък дори хората с по 5000 парагон ще се вълнуват, като им падне Primal ;)

Офлайн

+1

8. Коментари [vaskobgn] 14/02/2017 - 13:34ч.

Ако не друго то сега със сигурност ще може да казваме, че имаме макснати предмети. :D

Офлайн

0

9. Коментари [overcrash] 14/02/2017 - 15:33ч.

ThePeanut написа на 14/02/2017-12:42ч.:
STASH.jpg

Поствам ти скрийншот на човек,който играе доста - според тебе, с крафтане колковреме ще му отнеме да се оборудва?

Има хора по над 2000парагона на сезона -тези хора, колкото и рядки да са предметите вече ще са облечени. И ако мислиш че те нямата почти перфектни предмети, явно не си отварял класациите.

Така че реално тази промяна може да развалнува само хора, които играят под 1-2 часа на дневна база...

Не търси проблемите в парагон системата в primal items. И на почти никой не му пука за Non-Season.

Офлайн

0

10. Коментари [Dreamfield] 15/02/2017 - 14:20ч.

Единствената полезна промяна, която виждам е, че Ancient/Primal ще дават 3/15 Forgotten Soul.
Вместо да са с 30% по-добри, ще са с 1% по-добри от и без това добрите Ancient с които сме в момента. Much improvement, such update, wow!
Правилно ли го разбирам, че Primal ролнати от Кадала ще имат само 1 гарантиран стат на максимум стойност? Защото ще е доста по-вероятно да ми падне Ancient с макс. стат от дроп с 10% шанс отколкото същия Primal с макс. стат от Кадала с 0,0001% шанс. По-голяма глупост не бях чел.

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: