Пач 1.0.4 Превю: Barbarian

8

15/08/2012 - 20:23ч. - Автор: forge

Ето я и поредната порция новости в наближаващия пач 1.0.4. Със следните промени Blizzard добавят още малко разнообразие в играта, и по-точно в стила на игра. В пач 1.0.4 компанията поглежда повече над уменията, които не са популярни сред играчите и ги прави по-полезни.

За Варварите обръщат повече внимание над следните умения:
  • Bash и Cleave, които не са толкова атрактивни спрямо Frenzy
  • Много от демидж ориентираните умения, ползващи Fury, не са достатъчно ефективни, за да оправдаят мястото им в Skill bar-а.
Ето и накратко промените:

Fury Generators уменията:

Frenzy:
Ясно е, че Frenzy е най-популярното умение, което се ползва в момента. Генерира голямо количество Fury и има най-голям демидж срещу един противник. Бонус скороста на удари допълнително увеличава мобилноста, както и фокусирането на всичкия демидж над противника. За да направят по-разнообразна играта и да вкарат повече стилове на игра Blizzard увеличават способноста на другите две умения

Bash:
За да го направят по-атрактивен увеличават Fury генерирането от 6 на 8 и увеличават демиджа от 150% на 165%.

Cleave:
За да го направят по-привлекателен на играчите, целта им е да го направят нещо средно между Bash и Frenzy. Затова увеличават демиджа му, за да се приближи до другите две умения, когато става въпрос за бой с един противник.

Fury Spender уменията:

За много играчи Hammer of the Ancients, Seismic Slam или пък Rend не изглеждат достатъчно полезни. За да ги направят по-атрактивни им увеличават демиджа по следния начин:

Hammer of the Ancients

• Увеличават базовия демидж от 200% на 325%
  • Увеличават демиджа на Rolling Thunder руната от 155% на 275%
  • Увеличават демиджа на Smash руната от 270% на 406%

Rend
  • Weapon демиджа е увеличен от 210% за 3 секунди на 700% за 5 секунди
  • Weapon демиджа на Lacerate руната е увеличен от 271% за 3 секунди на 903% за 5 секунди
  • Weapon демиджа на Bloodbath руната е увеличен от 60% за 3 секунди на 100% за 5 секунди

С тези подобрения от Blizzard се надяват Fury Spender уменията да бъдат по-привлекателни. Вие как мислите, дали ще успеят? :)
Също така очаквайте скоро информация и за другите герои.

0

voteup

Офлайн

Коментари: 8

Офлайн

0

1. Коментари [nzhul] 15/08/2012 - 20:32ч.

Мишо дрес се е развихрил :)
Евала евала.
Това което аз мернах в поста на близърд и мога да кажа като малка добавка към поста е, че за момента не планират да правят промени по Sprint умението и изрично споменават, че всички Double Tornado Варвари могат да си разцъкват спокойно и след пача.
Казвам го това понеже тоя билд стана супер популярен напоследък и доста хора(включително и аз) си мислеха, че ще го нърфнат в следващия пач.

Коментара беше редактиран от nzhul на 15/08/2012 - 20:34ч.

Офлайн

Офлайн

0

2. Коментари [PerroBG] 15/08/2012 - 21:42ч.

За мен няма да успеят понеже колкото е важно умението, толкова е важна и руната към него. С кои руни ще комбинирам bash, cleave, hammer of the ancients и рент за да постигна ефективността на frezy+sidearm например? макар че rent+lacerate изглежда много добре, особено след пача с този скок в демиджа :)
ще я видим тази работа :)
А и както знаем blizz са царете на жанра и аз лично очаквам от тях много и все добри неща :)

Коментара беше редактиран от PerroBG на 15/08/2012 - 21:45ч.

Офлайн

0

3. Коментари [vachoi] 15/08/2012 - 22:07ч.

Браво на тях!

Офлайн

0

4. Коментари [Clawlexan] 16/08/2012 - 01:45ч.

СуперB)

Офлайн

0

5. Коментари [Ryoko] 16/08/2012 - 07:53ч.

На мен честно казано Cleave ми харесва повече от Frenzy но заради демиджа срещу един противник нямам избор :D

Офлайн

0

6. Коментари [HalDrogo] 16/08/2012 - 12:30ч.

Аз играя с Cleave основно, но срещу босовете минавам на Frenzy...

Офлайн

0

7. Коментари [PerroBG] 16/08/2012 - 21:43ч.

HalDrogo написа на 16/08/2012-12:30:41PM:
Аз играя с Cleave основно, но срещу босовете минавам на Frenzy...
А валорите? XD

Офлайн

0

8. Коментари [Biroslav] 17/08/2012 - 01:25ч.

Не е стигнал до тях,може би...

Офлайн