Класацията на Ера 8 ще бъде занулена

6

07/07/2017 - 23:22ч. - Автор: forge

По време на Бета теста на пач 2.6.0, очаквахме доста бъгове да изплуват на повърхноста. Благодарение на играчите и нашия QA (Quality Assurance) екип, успяхме да прихванем голямата част от тях.

Въпреки това, очаквахме някои от бъговете да успеят да минат и в Live сървърите след пускането на пача, затова взехме следните предпазни мерки:

• Приключихме Ерата преди пускането на пача, за да може да запазим труда на играчите, които са влезли в класацията.
  • Забавихме старта на Сезон 11, за да оставим достатъчен прозорец от време за разрешаването на проблеми, които биха изкочили след пускането на пача.
След последните доклади от играчите, установихме наличието на проблеми, които биха повлияли на класацията на Сезон 11 и вече приготвихме хотфикс. За съжаление класацията на новата Ера, която започна миналата сряда, също е повлияна. Поради тази причина ще занулим класацията и се надяваме да придостим равностойно съперничество без бъгове.

Като допълнение, разгледахме някои от по-слабите Сетове и ще въведем промени по 6-частовия бонус на Bones of Rathma сета. С новата промяна, играчите ще трябва да имат 4 Skeletal Mages активни, за да получат максималния бонус демидж от 2500%. Ще продължите да можете да призовавате до 10 едновременно.

0

voteup

Офлайн

Коментари: 6

0

1. Коментари [Alexander] 07/07/2017 - 23:27ч.

И кога ще е занулират

Офлайн

0

2. Коментари [loafer] 07/07/2017 - 23:47ч.

Утре. Link

Офлайн

0

3. Коментари [bgrules1] 08/07/2017 - 07:45ч.

а нещо за гемовете ?? някой като мен с мсеци прават 120 + а сега 130+е нещо нормално?

Офлайн

0

4. Коментари [loafer] 08/07/2017 - 10:17ч.

Поправката била отложена за по-по-по утре. Демек за понеделник вечерта/вторник сутринта наше време.

Също казват, че можело да ни пуснат като бонус двоен бъфф на опита. А да, казват и да не използване експлойта, но не казват кой. :teeth:

Kauza

We’ve unfortunately encountered some technical issues with today’s hotfix that will require us to delay the hotfix until Monday. Apologies for the delay on this – the team is hard at work on the fix.

We’ve been discussing all the feedback and are looking into various options to take further action after the hotfixes are live. In the meantime, we encourage you to avoid this exploit.

Additionally, by way of apology, we are looking into providing a Double XP buff at some point after the fix goes out. Although we generally don’t provide such buffs (in order to discourage people from only playing when a buff is active), we feel like the unusual circumstances in this case warrant an exception.

Thanks so much to the community for your heartfelt feedback on this issue. We’ll continue to keep an eye on the discussions here and elsewhere as we continue the era and approach Season 11, and we’ll provide an update as soon as possible next week.

link

Офлайн

0

5. Коментари [anton87] 08/07/2017 - 10:30ч.

браво добри новини радвам се че четат форумите и изчистват проблемите . очертава се един от наи яките сезони вд траш и некроманцер бос килар

Офлайн

0

6. Коментари [anton87] 08/07/2017 - 10:44ч.

сега остана само да почне да се говори по често и за проблема с ботенето и сте стане мн добре . ако и за това вземат някакво адекватно решение сте ме изненадат доста приятно

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: