Що е то "Ера"

0

18/01/2015 - 05:09ч. - Автор: forge

"Ера" в Diablo се отнася за периода, през който класациите за Не-Сезонните герои са активни. Подобно на Сезонните класации, и тези за Не-Сезонните ще бъдат рестартирани във времето. Краят на първата Ера ще съвпадне с края на Сезон 1 и докато класациите за Сезон 2 ще започнат със самото му започване, втората Ера ще започне веднага след края на първата.

Края на Сезон 1 пристига и заедно с него и края на първата Ера.

В Diablo III, "Ера" се отнася за периода, в който Не-Сезонните класации са активни. В края на всяка Ера, всички текущи Не-Сезонни класации ще бъдат занулирани, а играчите няма да могат да печелят нови позиции в класациите докато не започне следващата Ера. Подобно на Сезоните, играчите ще могат да гледат предишните класации в самата игра или на нашия сайт.

Първата Ера ще приключи заедно с първия Сезон. В момента очакваме края на първа Ера да бъде на 3 февруари. Ера 2 ще започне веднага след края на Ера 1, докато Сезон 2 ще започне малко по-късно след приключването на Сезон 1.

В края на Сезон 1, всички герои направени по време на Сезона ще станат Не-Сезонни и с тях абсолютно веднага ще можете да започнете да се състезавате за класациите във втората Ера.

+2

voteup

Онлайн

В тази статия все още няма коментари!
Напиши първия!

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: