По-редките предмети ще станат по-лесни за намиране

6

10/01/2015 - 16:57ч. - Автор: forge

Nevalistis хвърли яснота върху една от предстоящите промени по най-редките легендарните предмети в играта. Дропът на тези предмети ще бъде увеличен поради няколко причини, които може да прочетете долу.
Nevalistis

Ще направим някои промени по предметите, които са по-трудни за откриване (като Starmetal Kukri и The Furnance). В пач 2.1.2 най-трудните за откриване предети ще бъдат по-малко редки от колкото са в момента. С две думи, подобни предмети ще станат по-лесни за откриване, но все пак някои от легендарните ще продължат да се срещат по-често.

Има няколко причини за тези промени. Първата - като продължаваме да добавяме повече и повече легендарни предмети, всички започват да стават все по-редки. Намалянето на честотата на супер редките предмети ще помогне това да се предотврати. Втората - искаме да можете да откриете предмета, който търсите, особено ако той е ключов за вашия билд. И на последно място: новите Ancient предмети допълнително усилват рядкоста на предметите, които се смятат за перфектни. Докато откриването им ще продължи да бъде трудоемко, с тази промяна то ще бъде с една идея по-малко обезсърчително.

+3

voteup

Офлайн

Коментари: 6

+1

1. Коментари [ThePeanut] 10/01/2015 - 17:02ч.

ще видим какво ще направят..... защото ако итем А има тежест 10, а итем Б има тежест 2, ако им увеличат тежеста 5 пъти - тежеста между тях си остава същата...А с добавянето на древни вариянти на същите предмети, намалява общия шанс за същите предмети 2 пъти....

Офлайн

0

2. Коментари [Alexander] 10/01/2015 - 17:42ч.

Яко да направят всичко да се анимра лесно

Офлайн

+2

3. Коментари [sa666o] 10/01/2015 - 20:01ч.

Има логика в това което правят, да се надяваме да не прекалят със щедростта. Много пъти съм се чудил след всеки сезон добавянето на нови предмети няма ли да направи дропа на някой конкретен още по труден.

Офлайн

+1

4. Коментари [Closimir] 10/01/2015 - 21:21ч.

ThePeanut написа на 10/01/2015-17:02ч.:
ще видим какво ще направят..... защото ако итем А има тежест 10, а итем Б има тежест 2, ако им увеличат тежеста 5 пъти - тежеста между тях си остава същата...А с добавянето на древни вариянти на същите предмети, намалява общия шанс за същите предмети 2 пъти....
шанса за намиране е в проценти :)
тоест няма как да увеличиш процентите над 100
за да увеличат шанса за Кукри от 2% на 7% например, то тези 5% ще дойдат от останалите предмети с който той се бори - оръжия за 1 ръка

Офлайн

+1

5. Коментари [sauron] 11/01/2015 - 11:47ч.

А дано малко да увеличат дропа на най-редките, че не ми се чака 500+ парагона за един крайдершот. :teeth:

Офлайн

0

6. Коментари [tERROR85] 13/01/2015 - 10:50ч.

Мали те чак сега осъзнават че колкото повече предмети вкарват толква по малък шанс е играча да намери каквото му трябва .... Колкото и да увеличават шанса се тая дори и ако всички предмети (легендарни и не легендарни) са с равен шанс пак ще става все по трудно с всеки нов сезон да намериш точно определен предмет.
А с моя късмет ще е по лесно да спечеля от тотото от колкото да си събера пълен сет на героя :)

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: