Спешен малък пач за PTR и бетата. Нова вълна от покани за затворената бета

16

13/02/2014 - 01:37ч. - Автор: forge

bFOLLvN.png

Ъпдейт: Patch Notes бяха публикувани. Включват предимно промени по уменията на героите и някои бъг фиксове.
Nevalistis

С цел да разрешим някои критични бъгове и да имплементираме промени по класовете, ще пуснем нов бета и PTR пач по-късно днес. Пачът ще бъде относително малък и patch notes ще бъдат публикувани, след като пачът бъде пуснат.

В резултат на някои тестове, които ще извършим с този пач, прогреса на героите на бетата и PTR може да бъдат засегнати. Погледнете списъка с детайли по-долу.

- По-късно тази седмица (след пача), ще извършим някои тестове по нашата система, която поддържа неактивните Diablo III акаунти.

- За някои играчи, това може да доведе до загуба на прогреса на героите в рамките от 24 часа.

- Очакваме броят на засегнатите акаунти да бъде сравнително нисък и би следвало да повлияе само на играчите, които играят за много кратки периоди.

В допълнение, малко след като теста приключи, ще пуснем допълнителна вълна от нови играчи в Затворената бета. Хвърляйте око на пощата си за покана, ако сте отбелязали в профила си в Battle.net, че желаете да участвате в бетата!

Извиняваме се за всякакво неудобство и Ви благодарим за престоя в Затворената бета и PTR!

+16

voteup

Офлайн

Коментари: 16

0

1. Коментари [rump] 13/02/2014 - 09:04ч.

Някой може ли да ме светне къде по-точно в профила ми да отбележа участие в бетата :/ O:)

Офлайн

0

2. Коментари [Jupiter] 13/02/2014 - 09:14ч.

Офлайн

0

3. Коментари [rump] 13/02/2014 - 09:21ч.

Да де, и аз това гледах, ама в офиса нямам права да инсталирам екзе файлове :evil:

Офлайн

0

4. Коментари [sauron] 13/02/2014 - 09:39ч.

Яяя, ще стискаме палци да ни огрее този път :teeth:

Офлайн

0

5. Коментари [Jupiter] 13/02/2014 - 10:32ч.

rump написа на 13/02/2014-09:21:16AM:
Да де, и аз това гледах, ама в офиса нямам права да инсталирам екзе файлове :evil:

Няма никакви exe файлове там, само слагаш отметка на игрите, за които би искал бета достъп.

Офлайн

Офлайн

0

6. Коментари [sa666o] 13/02/2014 - 10:37ч.

Трябва да изпрати данните на машината, за това му иска да свали едно exe и да го стартира. Иначе rump след работа във вкъщи правиш тази процедура и си готов.

Коментара беше редактиран от sa666o на 13/02/2014 - 10:38ч.

Офлайн

0

7. Коментари [rump] 13/02/2014 - 13:26ч.

Е ми да...то на там вървят нещета ;)

Офлайн

0

8. Коментари [HalDrogo] 13/02/2014 - 14:30ч.

Не мога да разбера каква е тази тенденция за нерф на умения с цел да се използват други. Явно гледат кое се ползва и кое не и така преценяват за нерф и бъф. Малко тъпо ми изглежда. Говоря за Барб, защото играя основно с него, не знам за другите герои как е.

Офлайн

0

9. Коментари [Dimcho] 13/02/2014 - 14:39ч.

И аз цъкам главно с Barb, а напоследък и Monk, но има сериозна разлика между генерацията на ресурс при 2-та класа (при Monk-a е осезаемо по-бързо), а горкият варварин съвсем ще загине с подобен nerf. Коментарите под инфото в Blizz са точно на тази тема: Save barb

Офлайн

Офлайн

0

10. Коментари [sa666o] 13/02/2014 - 15:02ч.

Dimcho написа на 13/02/2014-02:39:24PM:
И аз цъкам главно с Barb, а напоследък и Monk, но има сериозна разлика между генерацията на ресурс при 2-та класа (при Monk-a е осезаемо по-бързо), а горкият варварин съвсем ще загине с подобен nerf. Коментарите под инфото в Blizz са точно на тази тема: Save barb

Някак си е нормално да се генерират с различна скорост.
Ако не ти е направило впечатление уменията на барба струват около 10-20 Fury, а тези на Монка 30-75 Spirit. То ако беше да се генерират с една и съща скорост щяха да си оставят маната както беше в Д2 и така. :)

Коментара беше редактиран от sa666o на 13/02/2014 - 15:04ч.

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: