Blizzard безсилни срещу спама в играта

6

10/01/2014 - 13:21ч. - Автор: forge

Vaeflare

Когато се логваме да играем Diablo III и ние изпитваме същото разочарование, което описваш и наистина: спама в играта е неприятен.

Накратко, това е наистина доста сложен въпрос, както Blaten13 спомена. Имахме някои успехи и неуспехи и вероятно никога няма да можем да се отървем изцяло от спама в играта. Не е нещо, което да оправиш веднъж и никога да не се налага да му обръщаш внимание отново (след като спамерите непрекъснато еволюират инструментите си от умни трикове с цел да промотират стоките и услугите си). Независимо от това, знаем, че получаването на спам в играта е досадно и се ангажираме да продължим да пробваме нови решения, разбирайки, че вероятно няма да бъдат 100% ефективни. В крайна сметка, целта ни е да обуздаем колкото се може повече непристойно поведение, като междувремено се уверяваме, че легитимните играчи могат да се свързат и чатят със своите приятели.

Междувременно ДОКЛАДВАЙТЕ спам заявки за приятелства, за да могат докладите да бъдат прегледани колкото се може по-скоро от съответния екип, а ние със сигурност ще Ви информираме за всичко по този въпрос.

+3

voteup

Офлайн

Коментари: 6

0

1. Коментари [paradise] 10/01/2014 - 14:04ч.

На ден блокирам по 5-10 спамери, а до сега съм репортнал над 500 и файда никаква , всеки ден едно и също блоквам, репортвам, блоквам , репортвам , блоквам , репортвам...............

Офлайн

0

2. Коментари [sa666o] 10/01/2014 - 14:22ч.

Не мога да разбера защо им е толко невъзможна тази борба. Трябва при доказан случей на спам да се блокира акк на извършителя и така. Хем ще продават повече копия от играта хем ще понамали спама драстично.

Офлайн

0

3. Коментари [CBrood] 10/01/2014 - 15:14ч.

На мен ми е пълен блок листа отдавна. Направо ги докладвам и тва е :D

Офлайн

0

4. Коментари [vachoi] 10/01/2014 - 16:57ч.

И моя е така, даже спрях да го гледам и се пълни яко, не си играя да ги махам.

Офлайн

0

5. Коментари [Bullitt] 10/01/2014 - 17:17ч.

Амм който, не му е приятно да му спамят чата, има едно бутонче Leave Channel. Напълно е нормално General чата да се спами.

Офлайн

0

6. Коментари [anastasiz] 10/01/2014 - 20:45ч.

ko kаза ко ??

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: