Пач 2.1.2 ще бъде пуснат след празниците

13

19/12/2014 - 14:09ч. - Автор: forge

86PLT6N.jpg

Във вчерашния Play Your Way Thursday стрийм John Yang потвърди, че биха искали пача да бъде другата седмица, но заяви, че това не е добра идея преди Коледните празници, тъй като служителите на Blizzard излизат в отпуск и в случай, че нещо се "счупи", няма кой да има кой да го поправи.

Може да чуете думите на John Yang от записа на стрийма на този адрес от 42:30 минута.

+4

voteup

Офлайн

Коментари: 13

Офлайн

0

1. Коментари [ThePeanut] 19/12/2014 - 14:18ч.

Нищо не се знае, казват че почти са сигурни че всичко е ок, но се притесняват че са много почивните дни по празниците. Това обаче не означава, че не биха зарадвали феновете си с пач. Мисля си че това ще е коледната им изненада :) и най вероятната причина за забавянето :)

Коментара беше редактиран от ThePeanut на 19/12/2014 - 14:19ч.

Офлайн

+2

2. Коментари [vaskobgn] 19/12/2014 - 15:23ч.

Голяма изненада...3 гоблина и малко дребни промени!Евала, машала честита коледа, ханука и нова година!Това е подарък! :)

Офлайн

+2

3. Коментари [CerberuS] 19/12/2014 - 15:55ч.

Сакън да не земе да се изгуби някой гоблин , ко прайм ?

Офлайн

0

4. Коментари [olfilthy] 19/12/2014 - 15:58ч.

Промените са козметични и бяха нужни, така че за това браво! Проблема е, че чакаме МЕСЕЦИ за да ги променят тези неща. А това си е направо срамно за такъв дребен пач. Да го пускат та да поцъкаме празниците. А 2 Сезон явно по натам. То още първи не се знае кога ще приключи(а може и това да е изненадата трололо) :D

Офлайн

+1

5. Коментари [Benifios] 19/12/2014 - 17:55ч.

То беше ясно, че никой няма го пусне преди Коледа, ако има някой експлойт щяха доста хора се възползват от него докато екипа някъде реанимира..., а другото защо си мислите, че с идването на пача трябва и сезон две да почне, като трябва да има малка пауза между тях - примерно 1-2 седмици за да може да си сглобим сезонните и не сезонните простотии и да :)

Офлайн

0

6. Коментари [vaskobgn] 19/12/2014 - 18:04ч.

По принцип си мисля, че ще е нещо като с първия сезон..пускат пача сряда и в петък сезона.Все пак ако трябва да дам прогноза бих казал максимум седмица след пача идва и сезон 2.Малко остана и ще разберем кой е бил най-близко като прогноза. :P

Офлайн

Офлайн

+2

7. Коментари [olfilthy] 19/12/2014 - 18:59ч.

Забравяш фактът, че казаха, че ще обявят края на сезон 1, 30 дни предварително(тоест няма как да пуснат пача в сряда и петък да почне 2 Сезон), така че се надявам да не си прав, защото това означава още доста чакане.

Коментара беше редактиран от olfilthy на 19/12/2014 - 19:06ч.

Офлайн

0

8. Коментари [forge] 19/12/2014 - 19:27ч.

Те не само казаха, че ще обяват края на първия сезон поне месец преди той да свърши, но и втория няма да почне веднага с приключването на първия. Сезон 2 очаквайте февруари. По-вероятно края на февруари. :)

Офлайн

0

9. Коментари [olfilthy] 19/12/2014 - 19:38ч.

Мисля че си прав да. Абе... аз пача искам да играя, пък сезона когато тогава. :)

Офлайн

0

10. Коментари [ThePeanut] 20/12/2014 - 10:33ч.

Мисля си че ако има голяма разлика между пускането на с2 и края на с1, а и пуснат пача преди началото на с2, много малко хора ще искат да го играят този с2. Все пак кажи речи и несезона е старт от почти нулата в търсене на новите предмети. Не емисля че за 2 до 4 легендарни ще си струва в такъв случай игрането на с2.

Финален извод: Мисля си че пача ще го пуснат с пускането на с2!

Офлайн