Мистериозен легендарен предмет с червен лъч

21

24/05/2014 - 13:28ч. - Автор: forge

Ъпдейт: Sjago е потвърдил, че снимката е фалшива!

Интересен легендарен меч е паднал от рифт на тормент 2 на потребител от diablofans, Sjago.

Легендарният меч има червен лъч и червена звезда на минимапа и не може да бъде идентифициран. Предполага се, че това е Deathwish мечът, който е един от изтеклите Ladder-only легендарните предмети. Въпреки, че снимката изглежда доста легитимна, до този момент Blizzard не са потвърждавали нищо свързано с тези предмети.

3PdYuTH.jpg

+3

voteup

Офлайн

Коментари: 21

Офлайн

0

11. Коментари [forge] 24/05/2014 - 15:18ч.

Написал съм, че не е потвърдено от Blizard, също така статията се намира в Анализи и коментари. Първо четете, после се оплаквайте.

Коментара беше редактиран от forge на 24/05/2014 - 15:23ч.

Офлайн

Офлайн

0

12. Коментари [Hollowman] 24/05/2014 - 15:21ч.

vaskobgn написа на 24/05/2014-14:49ч.:
Аз бих казал правете си кефа и спрете да мислите, защото не на всички се отдава това сложно нещо...то е хубаво, че сайта има своите активни потребители...

Страхотен аргумент от модератор на сайт -
Спрете да мислите защото не ви се отдава.... и това е насочено към активни потребители на сайта ,на които не ни харесва мнението. Поздравления.

Коментара беше редактиран от Hollowman на 24/05/2014 - 15:35ч.

Офлайн

0

13. Коментари [vaskobgn] 24/05/2014 - 15:35ч.

Явно не сте разбрали насоката, в която говорих... - спрете да мислите по този отрицателен начин, спрете да мислите глупости, спрете да философствате - типична черта на доста Българи за жалост. :(

Качва ви се непотвърдена информация, също като datamining и се казва много ясно, че е непотвърдена и вие вместо да благодарите за информацията, която ви се предоставя почвате да хейтвате... добре, че има и други активни потребители на сайта..само това мога да кажа. :)

Офлайн

0

14. Коментари [moonface] 24/05/2014 - 15:40ч.

"Интересен легендарен меч е паднал от рифт на тормент 2 на потребител от diablofans, Sjago."

На мен това не ми изглежда на непотвърдена информация...

Офлайн

0

15. Коментари [Hollowman] 24/05/2014 - 15:46ч.

moonface написа на 24/05/2014-15:40ч.:
"Интересен легендарен меч е паднал от рифт на тормент 2 на потребител от diablofans, Sjago."

На мен това не ми изглежда на непотвърдена информация...

Въпреки, че снимката изглежда доста легитимна, до този момент Blizzard не са потвърждавали нищо свързано с тези предмети.

Чети целия текст преди снимката :)

Офлайн

Офлайн

0

16. Коментари [moonface] 24/05/2014 - 15:54ч.

Как няма да хейдтвам бе, пич... официален фен-сайт пълен с неофициална информация... не за хейт ами направо е за затваряне...

Коментара беше редактиран от moonface на 24/05/2014 - 15:56ч.

Офлайн

0

17. Коментари [Benifios] 24/05/2014 - 15:57ч.

moonface написа на 24/05/2014-15:54ч.:
Как няма да хейдтвам бе, пич... официален фен-сайт пълен с неофициална информация... не за хейт ами направо за затваряне е ...

То и кога изтече непотвърденото инфо за РОС защо пак не каза така? Първо се почва с непотвърдени информации защото всеки иска да знае какво предстои, докато не се види син пост дори нещата по темата за 2.1.0 дето съм превел са само непотвърдена информация...

Офлайн

0

18. Коментари [moonface] 24/05/2014 - 16:06ч.

Защото тогава просто имаше някакви предположения, че ще има експанжън на играта, нито е имало информация какво ще съдържа, нито как ще се казва. Всеки знае още от 15.05.2012 година, че играта ще има два експанжън-а.

Едно е да кажеш, че има вероятност да пуснат нови предмети, друго е да кажеш, че вече е паднал, че и да качиш фалшива снимка.

Офлайн

0

19. Коментари [Benifios] 24/05/2014 - 16:18ч.

То и половината снимки от датамайнинга на експанжъна дето бяха качени, сега ги няма в играта, абсолютно същотото е, но снимката е 50:50 защото няма син пост, а мълчание... има доста спорни моменти и по снимката.

Офлайн

0

20. Коментари [pgaidarov] 24/05/2014 - 16:27ч.

Цитат:
Quote from Sjago
Thats awesome, i had to laugh so hard when i saw my troll made it up to reddit and incgamers.
Dont hate me guys, its just a very clever photoshop. I actually just wanted to see how fast it spreads :D

Oh btw, i used Arial for the interrogation mark, you should have looked at it fist :>
Спрете да се карате най-сетне!

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: