Мистериозен легендарен предмет с червен лъч

21

24/05/2014 - 13:28ч. - Автор: forge

Ъпдейт: Sjago е потвърдил, че снимката е фалшива!

Интересен легендарен меч е паднал от рифт на тормент 2 на потребител от diablofans, Sjago.

Легендарният меч има червен лъч и червена звезда на минимапа и не може да бъде идентифициран. Предполага се, че това е Deathwish мечът, който е един от изтеклите Ladder-only легендарните предмети. Въпреки, че снимката изглежда доста легитимна, до този момент Blizzard не са потвърждавали нищо свързано с тези предмети.

3PdYuTH.jpg

+3

voteup

Офлайн

Коментари: 21

0

1. Коментари [gladiator] 24/05/2014 - 13:34ч.

това е то късмет:);D

Офлайн

0

2. Коментари [nzhul] 24/05/2014 - 13:39ч.

Това е толкова Photoshopнато, че няма на къде повече :)

Офлайн

0

3. Коментари [Hollowman] 24/05/2014 - 13:43ч.

първо листа с "изтеклите" легендарни -> нещо което близард не е потвърдил т.е няма никаква достоверност
сега червена звездичка -> нещо което го няма никъде документирано освен 1 снимчица ....кой знае кой търси внимание за да се чувства добре.

Не вярвам, че недостоверни и непотвърдени новини би трябвало да достигат главната ни страница :) нека бъдем по-добри :)

Офлайн

0

4. Коментари [ironbg] 24/05/2014 - 13:55ч.

Възможно е

Офлайн

Офлайн

0

5. Коментари [moonface] 24/05/2014 - 14:11ч.

Измама...

Първо: Няма снимка на меча в инвентара, за да се види вида, формата на оръжието, както и да се докаже, че не може да бъде идентифицирано.

Второ: На снимката се вижда червен лъч, но не и името или видът на оръжието, както при позлатеното.

Коментара беше редактиран от moonface на 24/05/2014 - 14:13ч.

Офлайн

0

6. Коментари [vaskobgn] 24/05/2014 - 14:18ч.

То и данните от datamininga за ROS , които излизаха преди месеци бяха непотвърдени ама всички ги четяхте нали...?Стига сте хейтвали..толкова ли ви е трудно?

Офлайн

0

7. Коментари [moonface] 24/05/2014 - 14:29ч.

vaskobgn написа на 24/05/2014-14:18ч.:
То и данните от datamininga за ROS , които излизаха преди месеци бяха непотвърдени ама всички ги четяхте нали...?Стига сте хейтвали..толкова ли ви е трудно?

Аз не хейтвам, а вадя доказателства.

Офлайн

0

8. Коментари [Hollowman] 24/05/2014 - 14:34ч.

1zg73gz.jpg

Ето и на мене ми падна легендарен предназначен за tier рифтовете ....с лилав лъч меч....

Да чел съм датамининг-а за експанжъна...това не означава, че съм вярвал на него ....това е разликата.Докато не излезе със синичко във форумите на близард не вярвам на нищо :)

...правете разлика между истина и тролване - това е поуката.

Офлайн

0

9. Коментари [vaskobgn] 24/05/2014 - 14:49ч.

Аз бих казал правете си кефа и спрете да мислите, защото не на всички се отдава това сложно нещо...то е хубаво, че сайта има своите активни потребители, но когато някой само пише без да играе в даден момент възниква съмнението аджеба разбираме ли нещо от играта.... :)

Офлайн

Офлайн

0

10. Коментари [moonface] 24/05/2014 - 14:53ч.

Незнам само, защо трябва да спираме да мислим...май някой трябва да започне да мисли, вместо да качва абсурдни теми във сайта...

Коментара беше редактиран от moonface на 24/05/2014 - 14:54ч.

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: