Победителите, спечелили безплатно копие на
Reaper of Souls

65

18/03/2014 - 20:30ч. - Автор: forge

JvwTQFQ.png

Вече са ясни десетимата потребители, които ще получат своето копие на Diablo III: Reaper of Souls безплатно благодарение на D3BG.org и Ozone.bg! В състезанието се включиха общо 170 потребителя.

Победителите са:

1. dani_boy
2. grandME
3. Lubimec_13
4. Dimitron
5. Avoid
6. vachoi
7. Joresko
8. DooMCreator
9. kalpazanin
10. Draganta316

Честито на победителите! За допълнителни въпроси, може да използвате коментарите под статията.

+15

voteup

Офлайн

Коментари: 65

0

41. Коментари [Closimir] 19/03/2014 - 00:04ч.

Честито и от мен!

Аз лично съм изумен колко много хора се изказаха, че било нагласено и как не ги е срам да говорят такива глупости при положение, че даже им показват самото теглене.
Щом не са спечелили значи е нагласено.... е браво на вас, освободете се малко от тази завист бе хора.

На мен ми направи много добро впечатление кампанията на Озон и че изобщо имах възможност да спечеля копие макар и това да не стана. Браво на Озон, чудесен маркетинг, браво и на сайта.

Офлайн

0

42. Коментари [Ra77ee] 19/03/2014 - 00:08ч.

По напред в темата исках да кажа, че не ми допада начина на теглене, а не че е нагласено. Вече съм си платил играта и ми е все тая дали ще спечеля. Поздрави на печелившите.

Офлайн

0

43. Коментари [santano] 19/03/2014 - 00:11ч.

Не случайно при всяка томбола НЯМАТ ПРАВО да участват, служители, организатори (МОДЕРАТОРИ) и техните семейства. Бил имал "голям" принос?!?! Това си му е работата! Все едно да имаш бизнес, да направиш томбола и половината награди да ги спечелят от семейството ти, щото са те подкрепяли имат голям принос:))) Отделно начина на теглене беше глупав и скучен и е нормално на хората да не им хареса. Всички очакваха повече. Поне да го бяхте направили 10 пъти това разбъркване и да се взима само 1-вия всеки път. Както и да е. Жалкото е че имате претенции за голям БГ фен сайт, но днес си загубихте половината ново регистрирани. Естествено някой "умник", който има 100 коментара и се бие в гърдите, че е от 1 год регистриран, ще каже "не ни трябват новите дето не са хипер активни", ама без НОВИ ще си останете само 50 регистрирани "активни" и никой няма да ви знае. Хубаво че беше томболата и препратката от OZONE.BG че да разбера че съществувате. Жалко само че наистина полагате усилия, но ще си останете препратка от някой наистина посещаван сайт.

Офлайн

0

44. Коментари [vaskobgn] 19/03/2014 - 00:15ч.

santano, На мен също ми допада варианта с 10Х1, но не е болка за умиране, че този път е било по друг начин изтеглено.Също така нека не забравяме, че ние може и да теглихме печелившите, но наградите са осигурени от Озон и до колкото съм запознат те нямаха претенции с това кой ще участва.Не случайно можеха да участват всички.Не виждам как може проблема ви да е, че е спечелил някой друг, а не самите вие...

Ами ако си бях поръчал и аз Стандартната версия и се бях записал в томболата под съвсем нов ник как щяхте да разберете...това човешката злоба е страшно нещо.

Офлайн

Офлайн

0

45. Коментари [underweaver] 19/03/2014 - 00:26ч.

Чета и се смея на глас, Santano, почти оглави класацията на глупостите изписани под тази статия, но малко не ти достигна .. :teeth:

Каква загуба, че сайта ще загуби десетина завистливи глупака които са толкова дребнави, че не могат просто да честитят на спечелилите и да не приказват глупости под новината.

П.П.: Така ще си остане сайта, прав си, Official fansite listed and recognized by Blizzard, като самите Близард изпращат неща за раздавания на сайта, явно сами ние "Биещите се в гърдите със 100 мнения" и Близард сме най-заблудените.

Коментара беше редактиран от underweaver на 19/03/2014 - 00:27ч.

Офлайн

0

46. Коментари [santano] 19/03/2014 - 00:55ч.

underwear ли си, waver ли не знам:)) но ще ти кажа, че ВСЕКИ който реши да си направи сайт и събере няколко регистрации може да бъде признат от Blizzard и да е "Official fansite listed and recognized by Blizzard" :) Друго е обаче да е известен и да се посещава:) Просто всеки на който му трябва info посещава сайта на Blizzard, а ако иска knowledge къде да farm-ва, как да си направи билда и т.н. влиза в youtube каналите на хора който наистина разбират:) Заради това без НОВИ членове, си остава квартална идея. Отделно "българското" мислене го имаш ти, защото в 90% от негативните коментари, не става въпрос за завист, а за аматьорски проведената томбола. Хората очакваха повече, а получиха 2 минутно "copy and paste" и честито на печелившите и нашият модератор:)) Не ми пука за безплатното копие, тениската е много по як подарък и ще й се изкефя повече:) ама наистина цялата томбола си беше "българска история" :(( Колкото до това кое е оглавил класацията за глупости.. си прав.. ти си на 1-во място :)))))

Офлайн

0

47. Коментари [SuggeElson] 19/03/2014 - 00:59ч.

Честито на печелившите, аз лично си я поръчах веднага като излезе преордера и въобще не чакам томболи защото нямам и късмет :)

Относно горните писания на сантано еми не си длъжен да посещаваш сайта, доста труд е хвърлен по него и то без заплащане ти лично нещо направил ли си за другите без пари ??

Офлайн

Офлайн

0

48. Коментари [underweaver] 19/03/2014 - 01:25ч.

Santano, правиш сайта и показваш! Бахти глупаците има на тоя свят...ако беше спечелил ти сега щеше да мълчиш като риба и да чакаш да дойде безплатното копие без да цивриш, но нали не си спечелил трябва да намериш нещо за което да се хванеш, като същевременно покажеш умствен капацитет на умряла мравка.

Коментара беше редактиран от underweaver на 19/03/2014 - 01:26ч.

Офлайн

0

49. Коментари [forge] 19/03/2014 - 01:26ч.

Не мога да разбера кой за какво по-напред мрънка? Гледайте на стрийма и тегленето като доказателство, че тегленето не е нагласено, а не колко време ще продължи то и колко ще Ви бъде забавно да го гледате! Няма нищо нагласено, както и никъде не сме споменавали, че хората от екипа нямат право на участие. Ако сме искали да нагласим нещо, то повярвайте, знаем как да го направим, не падаме от луната. Всички участници знаят (няма да ги карам да потвърждават), че са спечелили напълно честно. Ако имахте късмет, щяхте да спечелите, независимо кой се е записал и кой не.
Не смятам повече да коментирам случая. Благодаря на всички, които оценят нашия труд, както и на Озон!

Офлайн

0

50. Коментари [tekkn0] 19/03/2014 - 03:42ч.

Първо искам да честитя на печелившите :)

Сега мога да премина към това което мисля .
За мое съжаление любимата ми игра има най-скапаното community пълно с абсолютни nerd-ове , комплексари и злобари. Разликата между D2 и D3 community-то е само една , едно време бяхте 13 годишни хейтъри а сега сте станали на по 25 години и продължавате да сте същите утайки на Diablo.

С ТОЗИ ПОСТ СЕ ОБРЪЩАМ КЪМ ВСИЧКИ КОЙТО ИМАТ ПОМИСЛИ , ТВЪРДЯТ И СПОРЯТ , ЧЕ ТОМБОЛАТА Е БИЛА НАГЛАСЕНА.

ЗА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ПОТРЕБИТЕЛИ ТОВА НЕ СЕ ОТНАСЯ!!!

П.С. Жалка картинка е да гледам как се свивате от злоба и завист за нещо толкова незначително . Не сте виновни просто сте изградени от лошотията и черпите сила от хорската мъка. Заради ей такива като вас никога няма да се оправим . Боклуци!!!

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: