Победителите, спечелили безплатно копие на
Reaper of Souls

65

18/03/2014 - 20:30ч. - Автор: forge

JvwTQFQ.png

Вече са ясни десетимата потребители, които ще получат своето копие на Diablo III: Reaper of Souls безплатно благодарение на D3BG.org и Ozone.bg! В състезанието се включиха общо 170 потребителя.

Победителите са:

1. dani_boy
2. grandME
3. Lubimec_13
4. Dimitron
5. Avoid
6. vachoi
7. Joresko
8. DooMCreator
9. kalpazanin
10. Draganta316

Честито на победителите! За допълнителни въпроси, може да използвате коментарите под статията.

+15

voteup

Офлайн

Коментари: 65

0

31. Коментари [Benifios] 18/03/2014 - 22:03ч.

Абе това раздаване може да участва абсолютно всеки... какво значение има, кой е спечелил? Само знаете да храните и да се правите колко разбирате, седите и плюете? Защото нищо не заслужавате, не стига, че наготово ви се смиля цялата информация и превод като за малоумни и пак правят някои хора по 100 теми, но само знаете да храните. Тегленето си беше легетимно, а и предпочитам да спечелят хора, които имат някакъв принос за този форум отколкото някакви пиявици, които се регистрират да хранят и само за награди и раздавания. Засрамете се!

Офлайн

0

32. Коментари [Dimitron] 18/03/2014 - 22:06ч.

12-те гигабайта кайсиева ракия по оптичния тръбопровод си свършиха работата :teeth:
Иначе за "връзкарските" истории и тем подобни - имам общо 20 коментара, следя форумите и новините на сайта от началото на тази година. Донякъде не е честно спрямо хората, които са от доста повече време тук, но такъв е Random-a.

Офлайн

0

33. Коментари [Otchelnik] 18/03/2014 - 22:12ч.

И честито на печелившите :) не губи кураж идва нов тираж :)

Офлайн

0

34. Коментари [anakreon] 18/03/2014 - 22:19ч.

Ако ще се хванете за това, че е спечелил МОД, що не се хванете за тва, че са спечелили хора с по 2 мнения във форума и без никакъв принос ? Верно и мен ме е яд, че не спечелих , ама изгледах видеото, видях си името (държа да отбележа, че бях първия регистрирал се в тая томбола), но просто не ме огря, шанс. Ще отида на партито на озон ще се веселя и ще се надявам, че от там може да спечеля нещо :D xaxaxa

Офлайн

0

35. Коментари [vachoi] 18/03/2014 - 22:22ч.

Всеки участвал в томболата е регистриран член на Ozone.bg Не виждам къде е проблемът, че толкова хора са недоволни, че даден модератор е спечелил също. В това теглене всички са равни, само късметът на всеки един е различен.
Още веднъж благодарности на екипа!

Офлайн

0

36. Коментари [xerion] 18/03/2014 - 22:39ч.

Отличителна черта на българина е да мисли, че винаги има някаква конспирация и все него прецакват! Абсолютно нормално е както и жалко, колко дребнави и елементарни са хората. Честито на печелившите и благодарности на организаторите.

Офлайн

0

37. Коментари [anastasiz] 18/03/2014 - 22:41ч.

направо не мога да повярвам !!!!!! Простотията и Злобата ни е обладала яко.И става въпрос за някакви кирливи 60-70 лева ебаси!Честито на спечелилите

Офлайн

Офлайн

0

38. Коментари [Kaloyan] 18/03/2014 - 22:48ч.

Аз имам само един въпрос.
Защо тегленето не беше на принципа на предното с ванилата? И тръпката е по-голяма, и онче-бонче има повече пъти. Смисъл, че тиражните тегления са на този принцип едно по едно :D
Утешителна награда за хората от 11-то до 15-то място?
Честито на печелившите и да не препиете от еуфория, не забравяйте, че утре е работен ден.
А за тези който не са спрете да плюете, все пак тениската и тя е бонус. (:

Коментара беше редактиран от Kaloyan на 18/03/2014 - 22:50ч.

Офлайн

0

39. Коментари [Previous] 18/03/2014 - 22:58ч.

Еее.. Толкова много работа имах, че забравих за тегленето!
Честито на печелившите!

п.с
Пфу.. бил съм 16ти :D

Офлайн

0

40. Коментари [Tishu] 18/03/2014 - 23:12ч.

Честито на печелившите!

И повече късмет на останалите за следващия път ;)

Офлайн