Спечели Diablo III: Reaper of Souls с D3BG.org и Ozone.bg

64

29/01/2014 - 19:05ч. - Автор: forge

Спечели Diablo 3 Reaper of Souls с D3BG.org и Ozone.bg

Здравейте, приятели!
От днес имате възможността чрез нашия сайт да си запазите копие на Diablo III: Reaper of Souls от Ozone.bg и да участвате в томболата, която организираме.

Diablo III: Reaper of Souls се предлага на промоционална цена от 69лв. (вместо стандартните 79лв.), като към нея получавате подарък тениска (цената ѝ отделно е 39лв.), която е в ограничени количества, но специално за членовете на D3BG.org има запазени 150 бройки. Отделно от това, първите 150 заявили поръчката чрез нашия сайт могат да получат и оригинален постер на Diablo III: Reaper of Souls! Но това не е всичко! В деня преди примиерата на играта ще изтеглим имената на десетима от вас, които ще получат играта напълно безплатно!

За да разберете как да участвате в томболата, моля вижте правилата за участие по-долу:

• За участието в томболата е необходимо да сте регистриран потребител на D3BG.org и да сте си запазили копие на играта чрез банера в нашия сайт или директно от сайта на ozone.bg.
  • Потребителите на D3BG.org, които сега правят (или вече са направили) поръчка през сайта на ozone.bg, e необхоимо да попълнят номера на поръчката си в специално създадената за това форма.
  • Хората, поръчали си играта без да са потребители на D3BG.org, НЕ могат да вземат участие в томболата.
  • Крайната дата за участие в томболата е на 19.03.14г. в 20:00 часа - след тази дата формата ще бъде недостъпна.
  • Всеки потребител има право да се запише с една поръчка направена от Ozone.bg

• Всички условия по-горе се отнасят само за стандарното копие на играта. Поръчките за Collector's Edition не участват в томболата.

Победителите от томболата ще бъдат изтеглени малко по-късно на същият ден посредством сайта random.org на живо.

Допълнителна информация:

Тениските и плакатите ще бъдат раздадени на първите 150 потребителя на D3BG.org, записали се във формата.
    Тениските ще бъдат изпращани заедно с играта, а за плакатите има три варианта:
    - Ако сте от София, можете да си получите постера директно от офиса на ozone.bg или на партито за премиерата на играта;
    - С обикновенна пратка (ориент. цена 2-3 лева), при която има вариант постера да се намачка или скъса;
    - С тубус (ориент. цена 5-6лв.), при която няма такава опасност.
    Изборът е ваш!

Допълнително ще бъде създадена форма, в която първите 150 поръчали си играта потребители, ще могат да въведат своите данни, за да бъде уточнено получаването на плакатите.

Всички награди са предоставени с любезното съдействие на най-големият развлекателен online магазин - Ozone.bg!

+31

voteup

Офлайн

Коментари: 64

0

1. Коментари [Dex] 29/01/2014 - 19:05ч.

First! :teeth:

Офлайн

0

2. Коментари [anakreon] 29/01/2014 - 19:09ч.

Не вервам :D пу деа

Офлайн

0

3. Коментари [olfilthy] 29/01/2014 - 19:11ч.

Ozone са лудницата бе как! :)

Офлайн

0

4. Коментари [anakreon] 29/01/2014 - 19:20ч.

Не вервам, че Декс е пръв :D явно аз съм 2ри Или 3ти :D иначе да озона са лудница :)

Офлайн

0

5. Коментари [ironbg] 29/01/2014 - 19:22ч.

Браво маняци :)

Офлайн

0

6. Коментари [EarthFace] 29/01/2014 - 19:26ч.

Нека да помогна на хората :) тъй като аз се чудех къде мие "номер на поръчка".

Влизате в профила си в ozone.bg-->Моя профил--> и в ляво намирате "История на поръчките" цъкате там и ще видите номера :)

Дано съм помогнал!

Офлайн

0

7. Коментари [zlos7ar] 29/01/2014 - 19:37ч.

Голям чук !!!

Офлайн

Офлайн

0

8. Коментари [underweaver] 29/01/2014 - 19:37ч.

Браво на екипа и на Озон.
    Ако щях да го купуват тоя експанжън щеше да е през тази оферта със сигурност. Супер е, че се прави нещо!

Успех на всички после в томболата! :)

Коментара беше редактиран от underweaver на 29/01/2014 - 19:37ч.

Офлайн

0

9. Коментари [AGmurdercore] 29/01/2014 - 19:39ч.

Записах се и аз ;)

Офлайн

0

10. Коментари [Benifios] 29/01/2014 - 19:47ч.

Едно голямо БРАВО на целият екип! Запазил съм си бройка, но се записах както е обяснено заради плакатчето :) Наистина си личи момчета, че влагате много труд за да има такива неща :)

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
    НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
    - по-ниска от 8, защото:
    1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
    2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
      които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
      качествено съдържание на потребителите!
    3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
      за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
    4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: