Бетата за Некромансъра започна!

8

12/04/2017 - 00:02ч. - Автор: forge

necro_beta2.jpg

Бетата за Некромансъра започна! Ако сте избрани да участвате в нея и да тествате новия герой, можете да проверите ръчно от Акаунт мениджмънта в сайта на Battle net или да проверите в десктоп приложението на Blizzard дали можете да свалите Бетата от падащото меню над бутона "Play".

В бетата можете да тествате пач 2.6.0, който включва:
  • Новия герой: Некромансър
  • Challenge рифтовете.
    • Какво са Challenge рифтове: Автоматично се копира билда на случаен играч, рифта който е минал включително спауна на зоните и чудовищата. Вашата задача е да минете същия рифт със същия билд на този случайно избран играч за по-малко време от неговото, с тази разлика, че Вие ще можете да правите колкото си искате опити.
      • Challenge рифтовете ще имат класация и награди под формата на баунти торби и др. ако победите рекорда на играча, на чийто билд и рифт е базиран съответния рифт.
      • Challenge рифтовете може да се играят в парти, като всички играчи са с един и същи герой и билд.
  • Промени по Adventure Mode:
    • Добавени са 4 нови waypoint-а в Акт 4 (Fractures) - Вижте видео.
    • Добавени са двете нови зони: Temple of the Firstborn и Shrouded Moors в Акт 2 - Вижте видео.
      dkjgf9g0s.jpg
      VQT8vcL.jpg
      krjije0r.jpg
      6itaNv9.jpg
      yy1L8DK.jpg
      7fmuvmV.jpg
      zt6mKRO.jpg
      shoruasdas.jpg
      Още скрийншоти можете да намерите в нашата Галерия.
    • По-добър интерфейс за Сет дънджъните.
За повече информация за бетата и новите неща, следете нашата тема във форума.

+3

voteup

Офлайн

Коментари: 8

0

1. Коментари [vaskobgn] 12/04/2017 - 01:03ч.

Най-лошото е, че колкото и да хейтвам ще си дам парите за Некрото... :D

Офлайн

0

2. Коментари [vankob4] 12/04/2017 - 02:27ч.

Поне за сега аз не съм от печелившите избрани. :) Освен ако пак го пускат по етапно, както ъпдейтите. Може би за Европа ще се появи от утре.

Офлайн

0

3. Коментари [Bogomilov] 12/04/2017 - 10:57ч.

Дано за нас наистина да е утре, и аз нямам нищо а ми се искаше да го видя и поразцъкам преди да се купувам.
Някой изобщо спечелил ли е от форума ?

Офлайн

0

4. Коментари [Benifios] 12/04/2017 - 11:19ч.

Аз имам достъп, но стотинката за купуването дава ерор.

Офлайн

Офлайн

0

5. Коментари [ThePeanut] 12/04/2017 - 12:01ч.

Толкова OP са му скиловете,само и само да зарибят купувачи че няма и накъде. Кърсовете му са мега набъфени... само един пример :
Цитат:
A crippling curse that kills enemies with less than 15% health. Lasts 30 seconds.

Няма примерно като на круса 10% шанс, а директно....

Супер Синерджи със Доктора - некрото става Бос килър

Коментара беше редактиран от ThePeanut на 12/04/2017 - 12:02ч.

Офлайн

0

6. Коментари [Benifios] 12/04/2017 - 13:27ч.

ThePeanut написа на 12/04/2017-12:01ч.:
Толкова OP са му скиловете,само и само да зарибят купувачи че няма и накъде. Кърсовете му са мега набъфени... само един пример :
Цитат:
A crippling curse that kills enemies with less than 15% health. Lasts 30 seconds.

Няма примерно като на круса 10% шанс, а директно....

Супер Синерджи със Доктора - некрото става Бос килър

С тебе преди месец и останалите в TS, когато дискутирахме стана ясно, че ще е или мега ОП или мега фейл :D Снощи това говорих на кармата, че ще е Бос Килър според мене, а като гледам и по тоя скил.... хайп :D

Офлайн

Офлайн

0

7. Коментари [GabrielV] 12/04/2017 - 13:46ч.

Приятна изненада, очаквах некромансера за сезон 12, но май ще е с 11 сезон:necro:^_^:necro:
Дано изкарат скоро предметите и сетовете.

Коментара беше редактиран от GabrielV на 12/04/2017 - 13:59ч.

Офлайн

0

8. Коментари [forge] 12/04/2017 - 14:43ч.

Няма такава вероятност да е с 11 сезон. Пуснати са за тестване само някои умения. Няма никакви легендарни и сет предмети все още.

Офлайн