Новата Nephalem Valor система

25

21/03/2012 - 23:08ч. - Автор: forge

Bashiok

Новата Nephalem Valor система Работим усилено над балансирането и тестването на Diablo III, като едно от главните неща е да се уверим, че края на играта е забавен и вълнуващ. Бихме искали да споделим с вас няколко от нашите цели за края на играта:

• Съществува огромен брой комбинации на уменията и искаме много от тях да бъдат приложими и интересни
  • Макар, че могат да се направят милиони билдове, не искаме играчите да сменят умения редовно, за да побеждават конкретни цели
  • Не искаме честите "рънове" от по 3 минути да бъдат най-ефективни за придобиването на предмети
  • Освен, че 3 минутните "рънове" не трябва да са много ефикасни, също не искаме и да се чувствате задължени да играете по 2 часа

Nephalem Valor е една от новите главни системи в Diablo III, която се активира при 60-ти левел. Имайте в предвид, че това са все още тестове и продължаваме да работим над детайлите. Ето как работи засега: Rare и Champion чудовищата и в момента имат голям шанс за дроп на елитен предмет. Сега сме добавили като допълнение, след като убиете Rare или Champion чудовище, получавате бонус magic find и gold find. Когато смените умение, руна на умение, пасивно умение или напуснете играта, бонусът изчезва. Като допълнителна награда, ако убиете бос, докато бонусът е активен, получавате по-добър дроп.

0

voteup

Офлайн

Коментари: 25

0

21. Коментари [forge] 27/03/2012 - 13:04ч.

След 60-ти левел се отключва Inferno.

И една малка поправка - не 5-ти, а 15-ти май. :D

Офлайн

0

22. Коментари [Draken] 10/04/2012 - 11:13ч.

За мен оригиналното d2 беше интересно 1-2 години след ЛОД. След това съм играл какви ли не модове, които мисля че си бяха много по интересни. После пак играх 1.10 като излезе.. и пак ми омръзна и се върнах пак на модовете. В някои от тях беше много по интересно да изиграеш определени нива от акт1 до 5 убивайки елит и champion packs + act boss. Така че съм свикнал точно с този принцип на игра. Не бях фен на quick boss runs (mefo runs etc..).

Също така винаги съм играл да събирам определени предмети и т.н. а не да дигам лвл.

Така чееее.. с 2 ръце и 2 крака и .. нали съм за тая система! Много ме радва.

Офлайн

0

23. Коментари [TheTerorrist] 17/04/2012 - 02:00ч.

Нях.. тия модове само усраха работата. С тях беше прекалено лесно. Имаше всякви модове, но най съм се дразнел на този, на който можеше да си купуваш руните. Това е баси дебилното след като без мод се сцепваш да обикаляш и да търсиш да ти паднат руни. Как да е..

Това ще е супер яко. Не като на Д2 като имаш някой имунен на нещо и ходиш сменяш сетове, умения и т.н. Това ще е по-трудно и по интересно. С двете ръце ЗА!

Офлайн

0

24. Коментари [IvayloPetrov] 19/04/2012 - 11:27ч.

идеята е много новаторска.

Офлайн

0

25. Коментари [uzn1] 09/05/2012 - 17:49ч.

Много добре измислено браво на тея лудаци

Офлайн