Няма да има PvP в момента на излизането

18

10/03/2012 - 10:06ч. - Автор: forge

Без PvP в началото Както по-рано видяхме какво стана с The Mystic-а все повече и повече неща продължават да бъдат премахвани от играта, за да може да бъде пусната в продажба възможно най-скоро. Следващата стъпка бе премахването на PvP арените. Засега.
Jay Wilson

Броейки дните до анонсирането на датата на излизане на играта, осъзнахме че PvP опцията все още не е готова според нашите стандарти. Днес искаме да ви кажем, че взехме трудното решение да задържим PvP арената и да я пуснем в по-късен пач след излизането на цялата игра.

Това е на кратко. Повече информация може да научите тук.

Kакво мислите за това решение? Дори и ако не сте PvP фенове смятате ли, че това е правилен ход?

Update: На страницата ни във facebook ви питаме какво мислите за забавянето на PvP-то. Може да гласувате тук.

+1

voteup

Офлайн

Коментари: 18

Офлайн

0

1. Коментари [vladoms] 10/03/2012 - 10:12ч.

Дали е правилен ход не знам, но аз съм от хората, които първо биха искали да изиграя single player-a преди да се впусна в PvP. Soooo, I`m good with that :)

Коментара беше редактиран от vladoms на 10/03/2012 - 10:12ч.

Офлайн

0

2. Коментари [Stilchev] 10/03/2012 - 10:16ч.

Според мен това си е чисто и просто половинчата работа и провал на разработчиците.Поиграйте малко така , пък след това ще ви дадем евентуално и остатъка от това за което сте платили - както и да го гледам ми звучи несериозно.
В крайна сметка да орязват още каквото могат и да пускат играта , а след това да се захващат здраво с поправките по нея.

Офлайн

0

3. Коментари [nzhul] 10/03/2012 - 10:18ч.

Абе, че ще го преживеем - ще го преживеем, ама както бях написал в форума:
Цитат:
Ако това е цената, която трябва да платим за да пуснат играта - аз съм ОК.
НО ВСЕ ПАК - имаха 10 години, смрад пари и най-добрите хора на планетата и пак изпоорязаха всичко накрая.
Явно, едно е да говориш - друго е реално да направиш нещата.

Офлайн

0

4. Коментари [Ryoko] 10/03/2012 - 10:46ч.

Да си призная честно, никога не съм играл PvP в Диабло 2.. определено ще го пробвам, но предпочитам отборното игране.

Офлайн

0

5. Коментари [radoslav] 10/03/2012 - 10:57ч.

Аз съм от хората, които НЕ подкрепят премахването на The Mystic персонажа, както и промяната на руните. По повод отпадането на PVP към момента- на няколко места досега, от Близард изрично казват, че Нямат намерение да превръщат D3 в електронен спорт и ако зависеше от мен / но не зависи ни най-малко /, вобще не бих слагал такъв игрови режим в игра като Диабло, а най-главната причина е, че влиза в разрез със самата история на играта и е нереалистично- герои да се сражават Срещу герои в Диабло Вселената...

Офлайн

0

6. Коментари [vachoi] 10/03/2012 - 11:09ч.

Докато не изиграя играта пвп-то за мене е на заден план, така, че първите 1-2 месеца няма да усетя неговата липса.

Офлайн

0

7. Коментари [Zen_] 10/03/2012 - 11:28ч.

Така или иначе PvP - с герой под левел 60 не съм смятал да правя...по-добре да я пуснат пък да го добавят когато могат.

Офлайн

0

8. Коментари [paradise] 10/03/2012 - 12:17ч.

Това за мен е много добра новина, този пач без проблем може да се добави по-късно! Нека пуснат играта скоро че хората не издържат вече! ;)

Офлайн

0

9. Коментари [zlos7ar] 10/03/2012 - 13:25ч.

Дам нека пуснат играта пак PvP -то не е толкова от значение в началото както каза Zen тряя си геарнат :)

Офлайн

0

10. Коментари [EarthFace] 10/03/2012 - 14:15ч.

Ха и кво ботовете ще се заботят и като пуснат ПвП-то няма кои да ги свали :) е както и да е :) нека да излезне пък....

Офлайн