Босовете срещу елитните чудовища

10

08/03/2012 - 14:16ч. - Автор: forge

Вече знаем, от сините постове, как ще се намират уникалните предмети, и че в партия падат индивидуално за всеки играч различни предмети. Чухме също и, че бос ръновете ще е по-пренебрегвана стратегия за добиване на легендарни предмети за разлика от предишната Diablo игра.

Bashiok потвърди, че елитните чудовищата из света на светилището ще имат възможност да ни дават дори по-добри, понякога, предмети от самите босове.

Все още не знаем подробности, но може да очакваме... СКОРО!
Bashiok

The designers have been working on and testing a system that actually ties the rare/champion pack kills to boss kills quite nicely. It seems like it’s solid enough for us to talk about the intent and goals even though it’s still in testing, we can look into sharing more about it … SOON.

+1

voteup

Офлайн

Коментари: 10

0

1. Коментари [MaverickVS] 08/03/2012 - 14:22ч.

Тук с този пост се има предвид (поне според спекулациите), че убиването на n-брой елити/шампиони ще увеличава шанса за хубав дроп на боса ;).

Офлайн

0

2. Коментари [nzhul] 08/03/2012 - 14:28ч.

MaverickVS написа на 08/03/2012-02:22:47PM:
Тук с този пост се има предвид (поне според спекулациите), че убиването на n-брой елити/шампиони ще увеличава шанса за хубав дроп на боса ;).

Искаш да кажеш, че има нещо като брояч който брои колко елита си убил и увеличава съответно шанса ти за елитен предмет? И вече като ти падне предмета - брояча се ресетва.
Мене това ми звучи като яка идея.
Тоест един вид ти е гарантиран дроп ако ръниш достатъчно дълго.
Докато до сега в Diablo 2 беше просто твърд шанс - Пр: 1%.

Офлайн

0

3. Коментари [MaverickVS] 08/03/2012 - 14:49ч.

За гарантиран дроп не знам, но се увеличава шансът да падне нещо хубаво - един вид стаква МФ увеличаването със всеки елит и шампион убит преди да утрепеш крайния бос. Идеята им е да ходиш до него и да избиваш наред като така ти се увеличава мф-то за боса, а не да хванеш WP преди него ;). Което е феноменално измислено, ако наистина го направят. Пак казвам поне такива са спекулациите и разсъжденията върху този син пост, които аз прочетох в incgamers ;)

Офлайн

0

4. Коментари [zlos7ar] 08/03/2012 - 14:50ч.

Това е много добра идея... даже е доста по-добре от Диабло 2 вие луди ли сте :D ще се счупим от Рън.В предишната игра беше доста скучно да Рънваш примерно цяла вечер и едвам да ти пусне примерно някакво шако :D Много добре са го измислили браво :) !

Офлайн

Офлайн

0

5. Коментари [MaverickVS] 08/03/2012 - 14:57ч.

Още по-якото е, че тези елити/шампиони ще имат шанс за хубав дроп колкото на боса (ако си запазят първоначалната идея) и така няма да е напразно избиването им с идеята само да трупаш МФ за боса и ако той не дропне нищо хубаво накрая да счупиш мишката :D :D! Но не съм сигурен дали това ще важи и за другите трудности освен за Inferno.

Коментара беше редактиран от MaverickVS на 08/03/2012 - 14:57ч.

Офлайн

0

6. Коментари [nzhul] 08/03/2012 - 15:07ч.

Абе да ти кажа то и преди беше нещо подобно - за това, че от елитите падат яки предмети.
На Diablo 2 най-яките предмети падаха от Pindel и други елити, а не от Diablo или Baal. Така, че нормално и тука да е така.

Офлайн

0

7. Коментари [MaverickVS] 08/03/2012 - 15:14ч.

Ама само Пиндел (Елдрич пускаше нещо чат пат) - а тук освен елити, включи и шампионите, и редките, и става мазало :D

Офлайн

0

8. Коментари [mystic_s] 08/03/2012 - 17:28ч.

Аз да ви кажа най-много добри нещица ми е давал Нихалтак всички високи руни от там съм намирал, а играя Диабло от 1 до последните пачове..демек повече от 15 г. Не знам много за 3-та но Д2 го учих 1 година за да знам кое колко е добро и по - точно какво си струва да търсиш. Само се чудя нали какви рънове ще се организират като за да качваш ниво ти трябва някой бос които да ти даде необходимия експирианс.

Офлайн

0

9. Коментари [Stilchev] 08/03/2012 - 19:09ч.

Това е много добра идея според мен , хем има разнообразие (не ходиш да биеш боса 100 пъти като робот) хем си трепеш всякакви други гадини преди боса и то има и смисъл и полза от това.

Офлайн

0

10. Коментари [Excelsion] 03/05/2012 - 19:45ч.

Идеята е супер

Офлайн