Azmodan MP10 - HoTa Smash Build

7

17/12/2012 - 13:33ч. - Автор: forge

Vaskobgn се постара да направи клипче как убива Azmodan на MP10 с HoTa Build само за 107 секунди! Може да му разгледате героя в Diablo III Armory-то, както и да го проследите във Facebok страницата му за още интересни клипове. Много скоро обеща да направи и Budget Barb Guide и да раздаде предметите на един от вас! :)
Не забравяйте да се абонирате и за нашия YouTube канал! :)

0

voteup

Офлайн

Коментари: 7

0

1. Коментари [olfilthy] 17/12/2012 - 15:46ч.

Браво мачка направо! :) Само обаче не мога да разбера защо ще правиш Budget Barb Guide като такива в тубата колкото искаш, всичките подробни за всеки билд и т.н.

Офлайн

0

2. Коментари [Athila] 17/12/2012 - 15:59ч.

Кажете с коя програма да направя клип, да пробвам дали ще успея да подобря времето на Васко! В момента имам да пиша дипломна работа и съм малко зает и нямам много време за играта така че ще съм много благодарен ако някой удари едно рамо!

Офлайн

0

3. Коментари [Dex] 17/12/2012 - 16:25ч.

Браво Васе, много е яко. :)
Offtopic @ Athila можеш да ползваш Bandicam или Fraps ( има и други де, но тези двете са идеални за целта ). Моето клипче, го направих с Fraps ( трябва ти лицензирана версия, защото free версията, реже клипчетата на по 30 сек. ) Хубавото на Bandicam е, че компресира видеото, още при записването ( но пък за сметка на това е по-тежка ) и крайнят резултат е с доооооста по-малки размери от това което record-ва Fraps-а. На мен fraps-а ми върши по-добра работа, защото не се усеща по време на игра ( разбирай ползва по-малко ресурси ), което е важно, защото лаптопа на който играя не е особенно геймърски. Разбира се, след като запишеш клипчето с Fraps, трябва да го компресираш, за да може да го upload-неш ( да го uploade-нещ по-лесно ) в YouTube ( или там където ще го качваш ). Първоначалния размер файла ( клипчето което виждаш в темата ) беше 5.5GB, след като го минах през VirtualDub ( с помоща на xvid кодек ) стана 1.6GB. Накратко намираш си лицензиран Fraps, след което си записваш клипчето - след което гледаш това, за да знаеш как да направиш компресията и си готов.

Офлайн

0

4. Коментари [Athila] 17/12/2012 - 20:08ч.

Благодарности на Dex_ за помоща! Времето на Васко вече е в миналото, ще успея да се вместя под 100 секунди, довечера ще направя запис и ще се похваля и аз! ;D

Офлайн

0

5. Коментари [vaskobgn] 17/12/2012 - 20:39ч.

Athila написа на 17/12/2012-08:08:12PM:
Благодарности на Dex_ за помоща! Времето на Васко вече е в миналото, ще успея да се вместя под 100 секунди, довечера ще направя запис и ще се похваля и аз! ;D

Ще ме караш още да си подобрявам времето ЕЙ! :)
Няма лошо то така става и по-интересно. ;)

Офлайн

0

6. Коментари [cohen] 17/12/2012 - 23:34ч.

Моя опит - започва от 0:08 до 1:19

Azmo - MP10

Офлайн

0

7. Коментари [Teodor] 19/12/2012 - 15:38ч.

Васко другите босове биеш ли ги на mp10 ? :)

Офлайн