Спестете 20 евро при покупка на Diablo III и Star Craft II

19

20/11/2012 - 12:23ч. - Автор: Dex

HOGBAP2KEPZK1353400177227.jpg

От днес до 27ми Ноември включително, Blizzard ни предоставят възможността да спестим €20 при покупка на Diablo III и/или StarCraft II: Wings of Liberty. Diablo-то е намалено от €59,99 на €39,99 а Star Craft-а от €39,99 на €19,99. Ако все още не сте си закупили някоя от двете игри, а желаете да го направите, сега имате възможността да го направите на доста по-добра цена.

Побързайте - офертата е валидна до 27ми Ноември.

Източник.

0

voteup

Офлайн

Коментари: 19

Офлайн

0

1. Коментари [SHERIFA] 20/11/2012 - 12:39ч.

Добра новина за хора, които от април 2012г. не могат да отделят или съберат, или не знам каква причина, средства за SCII. За D3 ясно (*99 е отзад).

Четейки един от коментарите… това е актуалната цена в Унгария (разбираш ли). BG – 119, GL.

Btw, в тази връзка мога да драсна, че всеки може да си „изфарми“ безплатен SCII: HotS Closed Beta Key чрез предварителна поръчка, а впоследствие и отказването ѝ от ozone (тъй като тази цена е скъпа, това е ЯСНО, и 100% ще има cheaper keys only as usual), съответно 4 месеца безплатна игра на HotS :). Нищо не се заплаща. GL & HF.

Коментара беше редактиран от SHERIFA на 20/11/2012 - 12:43ч.

Офлайн

Офлайн

0

2. Коментари [EarthFace] 20/11/2012 - 13:56ч.

Аз D3 го взех на 40 euro.3-и месеца след излизането!

Коментара беше редактиран от EarthFace на 20/11/2012 - 13:57ч.

Офлайн

0

3. Коментари [SHERIFA] 20/11/2012 - 13:59ч.

Може и за €1 да си го взел, важното е, че за тези 90 дни купища НЕреализирани кинти са отишли в нечий или нечии ЧУЖДИ джобове, а не в твоя - което е най-важното.

Обикновено игри с такава икономика като D3, RuneScape, etc. - се закупуват не Day 1, а месеци преди това, за да има файда и всичко да се случва най-най-първи и на момента, не месеци и години след това, когато златото е евтино, когато предметите са евтини и т.н. „поличби“ :). А все пак не ставаше дума за космическа сума от 700-800-5000 лв., а за ~110. Тези 30 спестени лева са евентуални 3000 НЕреализирани лева.

Пак си помисли дали си на далавера или не.

Офлайн

0

4. Коментари [EarthFace] 20/11/2012 - 14:07ч.

Виж сега Шери.За теб ако тези 120 лева не са нищо за нормалните хора като мен където работят за 300 лева си мисля че тези 120 ще ги завалят малко! Дали съм го взел в ден 1 или в ден 100 е все тая... И пак съм го взел ПО-евтино от озоне,пулсар и от теб (без лоши чувства) Ако средната заплата в БГ е 800-1000 няма проблеми да отделя 120 за Д3 или друга игра :) Сешлисе ?

Офлайн

0

5. Коментари [SHERIFA] 20/11/2012 - 14:22ч.

Така е, да.

Но не е въпросът нито в заплати, нито дали по 1 стотинка на ден изкарва човек или не, а в премерените рискове.

„Риск печели, риск губи.“ (Къцака дори 3-ти стана).

В случая рисковата инвестиция щеше да донесе солидни приходи.

Играл си „на сигурно“, логично се задоволяваш с 30 лв. спестени. Мен не ме гледай, аз съм си с руски версия (< 80 лв., премиерна дата, pre-purchase) и пет пари за езика не давам (RU-lang-only). Важното е в премерения риск.

„Който играе, пИчели. Който нИ играе, нИ пИчели.“

Богатите хора нямат активни приходи от „заплати“, а пасивни приходи от правене на нищо кажи-речи по цял ден. Би следвало човек към тази цел да се стреми (Робърт Кийосаки).

За протокола все пак давам и малко .nfo от „извора“, който съдържа 16 негови книги (да, и те се закупуват).

Офлайн

0

6. Коментари [EarthFace] 20/11/2012 - 14:29ч.

Реално погледнато тези 30 лева в днешно време са нищо.Аз и да съм дал тези 30 лева от горе на сутринта съм изкарал повече от 30.Но хората както тук в БГ така и в света гледат да минат по тъничко :) И аз се съмнявам че ти си си платил ключа.Все пак ти ги продаваш и си избил твоя + още много (не ти търся сметка на финансите и сделките)

Офлайн

0

7. Коментари [SHERIFA] 20/11/2012 - 14:38ч.

Платен си е, както всеки един PC ключ. 30 лв. са 30 лв.

Аз предпочитам 30 загуба и 3000 печалба, отколкото обратното.

В бизнеса винаги има загуба, няма как. Дали от хора, платили с крадени акаунт/карти, дали измамили по друг начин, платили с чужди пари, дали други методи и техники, нищо ново. Счита се към категория „оперативна загуба“ :).

Книжките са по-важни… Аз съм дотук що се отнася по тая тема (кой за колко я е взел играта преди време).

Офлайн

0

8. Коментари [EarthFace] 20/11/2012 - 14:46ч.

Спор няма.Има загуби.Но ти Можеш да си го позволиш!Докато аз не!

Офлайн

0

9. Коментари [SHERIFA] 20/11/2012 - 14:54ч.

Досети се преди 3г. с точно 100 лв. (всичко и цялостно мое „богатство“) какво ли съм можел да правя (:?:O). Писна ми да „играя на сигурно“ ;) и да си карам със 100-те лева с месеци и години.

Офлайн

0

10. Коментари [EarthFace] 20/11/2012 - 15:01ч.

Супер,радвам се че си рискувал и си успял.Но си имал смелост да рискуваш.Докато аз за такива неща не бих рискувал.Може с нещо друго,и съм рискувал!

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: