Diablo III Въпроси и отговори от разработчиците

3

21/08/2012 - 15:05ч. - Автор: nzhul

От комюнити тийма в Европа ми пратиха няколко интересни въпроса и отговора от феновете към разработчиците на играта. Предполагам, че ще са Ви интересни и на вас и ще отговорят на някой ваши въпроси:
Diablo III Въпроси и отговори

1. Изглежда, че Avenger афикса има възможността да се прехвърля на друг елитен пак, който няма такъв афикс. Това нормално ли е ?
Да това е нормално - умишлено сме го направили така.

2. На много от играчите им се струва, че Enrage таймерите прекалено много ограничават играчите и правят танк билдовете трудно приложими (особено при Hardcore). Смятате ли, че тази опция лимитира броя на валидните билдове.
Наясно сме с този проблем и може би ще премахнем таймерите в някой от бъдещите пачове.

3. Може те ли да ни кажете колко евента има в играта? Чували сме, че има някъде към 400, но играчите биха искали да знаят с точност колко са и какво точно се разбира под евент.
Мислим, че бройката е някъде между 300 и 400, но честно казано нямаме точна дефиниция за това какво е евент. Повечето евенти не са пряко свързани с прогреса на играча. Този "специален вид" контент може да включва както цели пещери с продължителни куести, така и събитие което продължава не повече от няколко секунди.

4. Някой монстъри които имат Waller афикс могат да създават стени без изход от 3 отделни стени, а други просто пускат само по 1 стена. Каква е причината за тази разлика?
Това е разликата от Rare Монстъри и Шампиони.

5. Планирате ли да разширите някоя от историите на последователите?
Ами ако има интерес към това, може би ще го направим.

6. Има ли някаква зависимост от това какви афикси имат чудовищата срещу които се биеш и класа на героя ти? (Според нас при Demon Hunterите много по често се пада Damage Reflect.)
Не, няма такава зависимост.

7. Има ли някаква конкретна причина поради която времето за продаване на предмет в аукциона е 1 ден и 12 часа?
Не, няма конкретна причина за този период.

0

voteup

Офлайн

Коментари: 3

0

1. Коментари [aNcIeNt_oNe] 21/08/2012 - 16:23ч.

4. Някой монстъри които имат Waller афикс могат да създават стени без изход от 3 отделни стени, а други просто пускат само по 1 стена. Каква е причината за тази разлика?
Това е разликата от Rare Монстъри и Шампиони.
научих нещо ново 8)

Офлайн

0

2. Коментари [Shadowless] 21/08/2012 - 18:25ч.

Коол през цялото време се питах това с Avenger дали е бъг и не, е вече знам отговора и ще мога да спя спокоино вечер.

Благодаря!

Офлайн

0

3. Коментари [vachoi] 21/08/2012 - 21:57ч.

Да, често са ме заклещвали така и посредата един лазер и айде до..... :Д

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: