пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4600
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

RoS Hellfire Ring and Uber Diablo Boss Fight Video

+1

Офлайн

Автор: Benifios на 18/01/2014 - 16:14ч.

Reddit потребителя Anuiran споделя два много интересни клипа, които е направил в RoS Beta:

"Шансът за огненото кълбо от ринга - е fire ring for 200% weapon damage. когато атакува" Аз всъщност не съм забелязал, но има 45% бонус Experience сега. Не знам защо съм пропуснал това! ", Пише Anuiran под Hellfire пръстена си на видеото.

"Показал съм това видео как е на ниски трудности, но на висока трудност си е изключително мъчение и много добър гиър се изисква!"

Източник

6966690W.jpg

Както затворената бета за Reaper на Souls прогресира с пачове и отстраняване на проблеми , нашият екип търпи развитие и бих искал да изразя своята изключителна благодарност за множеството ценна информация, която е била предоставена от потребителите и идеите, които дават. От тази обратна връзка, вече е очевидно, че някои области на разширяването изискват повече контрол, отколкото други, и за тази цел ние идваме при вас днес, за да Ви поднесем това!

Имайте предвид, че докато ние бихме искали играчите понякога да се фокусират върху осигуряването на обратна връзка по конкретни теми, всеки имейл все още е добре дошъл или чрез електронната поща, посочена във Beta поканата или тук във форума.

В момента се търсят мнения по отношение на:
Ново ниво - 70 Infernal Machine босове. Това може да включва, но не се ограничава до: цялостната трудност, борбата механика, и / или награди .
Всяко писмо и препоръка относно убер босовете е ценена, особено бихме искали да чуем от играчи, които са на Torment трудност.
Имайте предвид, че в сегашната бета , няма проценти за ниво 70 ключове и органи за Infernal Machine като в момента капа е бил временно определен до 100%.

По време на тестването, ние може да имаме допълнителни нужди за тестване. Дръжте под око форума за подобни теми и в бъдеще. Ние искаме вашето мнение относно това и е предвидено в тази тема - да може да споделяте мнения, ако вашият пост не е подходящ ще бъде модериран.

Източник

Темата беше редактирана от Benifios на 18/01/2014 - 18:42ч.

ironbg

Frozen Horror

Коментари: 485
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

0

# 1: RoS Hellfire Ring and Uber Diablo Boss Fight Video

Офлайн

Автор: ironbg на 18/01/2014 - 16:21ч.

На easy, а пък пак му пусна частта за хелфире??

Benifios

Adramelech

Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 2: RoS Hellfire Ring and Uber Diablo Boss Fight Video

Офлайн

Автор: Benifios на 18/01/2014 - 16:23ч.

ironbg написа на 18/01/2014-04:21:10PM:
На easy, а пък пак му пусна частта за хелфире??

Според мен това е само за ПТР/Бета и дропа е 100% независимо на каква трудност :)

ironbg

Frozen Horror

Коментари: 485
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

0

# 3: RoS Hellfire Ring and Uber Diablo Boss Fight Video

Офлайн

Автор: ironbg на 18/01/2014 - 16:26ч.

Дано си прав :)

Benifios

Adramelech

Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 4: RoS Hellfire Ring and Uber Diablo Boss Fight Video

Офлайн

Автор: Benifios на 18/01/2014 - 16:27ч.

След малко правя превода точно за пръстена, която от форума на Близ са пуснали син пост :) Там ще има повече яснота по темата :)

olfilthy

0

# 5: RoS Hellfire Ring and Uber Diablo Boss Fight Video

Офлайн

Автор: olfilthy на 18/01/2014 - 16:35ч.

"The drop rates for level 70 keys and organs for the Infernal Machine event have temporarily been set to 100%
This is to encourage testing in the next phase"

Накрая на Patch notes го пише. ;)

EarthFace

Ветеран

Коментари: 3793
battle tag battle tag

0

# 6: RoS Hellfire Ring and Uber Diablo Boss Fight Video

Офлайн

Автор: EarthFace на 18/01/2014 - 16:43ч.

Накрая и ринга да се ползва като хората...

olfilthy

+2

# 7: RoS Hellfire Ring and Uber Diablo Boss Fight Video

Офлайн

Автор: olfilthy на 22/01/2014 - 10:15ч.

Видеото го направих преди малко, като целта ми беше да покажа материалите, които падат от босовете и самия крафт на пръстена, както и новия му ефект, който учудващо прави доста демидж, но прока му не е висок за сметка на това. Не заснех как бия уберите, защото предполагам са известни на всички. Няма никаква разлика от преди. Единственото ново е Диабло. За сега са ги направили лесни, но на Мастер битката с Диабло е малко по-трудна особено като spawn-е всички други убери и става малко мазало и се чудиш от какво по-напред да се пазиш (дори умрях 2 пъти :D). Все пак ако проявите желание ще заснема и как ги бия уберите.

Пръстена има потенциал просто като за първи път ми ролна много зле. Определено за вдигане не парагони пак ще е BiS + новия Leoric's Regret.

Benifios

Adramelech

Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 8: RoS Hellfire Ring and Uber Diablo Boss Fight Video

Офлайн

Автор: Benifios на 23/01/2014 - 11:54ч.

ueber-diablo-realm-of-fright-ros_newsbild.jpg

Подобни теми

bullet Video: Fast MP10 Uber Kills (made in Bulgaria) - От Jupiter на: 25/11/2012 - 12:18ч.
bullet Първия Hellfire Ring - От alexkolew на: 17/10/2012 - 04:13ч.
bullet hellfire ring - the shining example of laziness - От olfilthy на: 23/11/2012 - 20:22ч.
bullet Diablo 3 - Act 2 Final Boss - Belial [как да го..] - От EarthFace на: 18/05/2012 - 10:48ч.
bullet LOW LVL GOD 45LVL - LIKE THE BOSS - От kisscho на: 07/10/2012 - 22:17ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 26 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: Neltharaku, tERROR85, forge, Kaloyan, azsambot

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93521 | Теми: 6150 | Потребители: 6291 | Най-новият ни потребител е: EdwardMon

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: