[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Офлайн

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7919
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

Какви пасивни ефекти бихте искали да видите?

0

Офлайн

Автор: vaskobgn на 11/10/2013 - 15:23ч.

От datamininga който излиза през последните няколко седмици виждаме , че явно Blizzard имат намерения да вкарат доста голям брой пасивни ефекти , които да получаваме като бонус при екипирането на един или друг предмет.

Спомням си преди време от един син пост много ми хареса идеята , когато Барба си пусне неговите Варвари там те да остават живи докато не умрем.Много бих желал да видя това в действие , както и още доста друи неща.

Нека в тази тема да обсъждаме кои от излезлите пасивни ефекти до сега бихме искали да видим най-много или пък всеки да каже какъв пасивен ефект би искал да го има , който пък все още не сме видели от datamininga! ;)

Темата беше редактирана от vaskobgn на 11/10/2013 - 22:20ч.

sa666o

Angel

Коментари: 666
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 1: Какви пасивни ефекти бихте искали да видите?

Офлайн

Автор: sa666o на 11/10/2013 - 16:34ч.

На мен много ми харесва този бонус Locust Swarm lasts almost forever, обаче ще е малко странно понеже едно активно умения става като пасивно, но защо пък не. Също много бих искал Locust Swarm да може да stack-a.

CerberuS

Nephalem

Коментари: 1110
battle tag battle tag

0

# 2: Какви пасивни ефекти бихте искали да видите?

Офлайн

Автор: CerberuS на 11/10/2013 - 21:06ч.

Мисля че си има няколкото подобни пасивни умения в играта като екипировката с бул-катоси , също така и манаждума оражие + офф хенд даващ поъзън около героя.За сега тези пасиви са меко казано недоразвити или поне не са направени за мп10 , а за мп2-3 както бе преди последните пачове. Фрииз пасивката от наемниците от Диабло 2 също би била приложима в новия екпанжън. Дано да има повечко бонус пасивни ефекти получени от определен гиър на героя. Би било страхотно да видим сет даващ на целия тим фрииз аура , бонус дмг , мовмент спеед голд пикъп аури и тн .

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7919
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3: Какви пасивни ефекти бихте искали да видите?

Офлайн

Автор: vaskobgn на 11/10/2013 - 22:21ч.

Така като гледам нещата се опитват доста добре да го направят пасивните бонуси от някои предмети да са свързани с определени билдове или нещо от този сорт.Време беше да спрем да гледаме само и единствено str/dex/int/vita и подобните.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 18 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: forge, qbadabaduuu

Рожденици днес: pr0bl3m (31)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95800 | Теми: 6230 | Потребители: 6024 | Най-новият ни потребител е: Cipuratabg