[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2

Офлайн

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7919
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

Какво бихте искали да видите в Ladder системата

+2

Офлайн

Автор: vaskobgn на 27/09/2013 - 15:18ч.

Напоследък излезе много datamining Информация, но това поне е сигурно и потвърдено(стига да не решат да го орежат.)

Правя тази тема не с цел да е толкова официална за Ladder системата колкото в нея да изразяваме мнението си и всеки да каже какво най-много би му харесало ако бъде добавено в тази система.

Не пречи и след като се съберат много добри идеи да се постне в официалният форум на Blizzard.

На мен лично ми харесва, това което до момента ни съобщават.
Бих се радвал също така ако Laddera е свързан и с ПвП Арените по някакъв начин.
След като играем в Ладер Х и се вижда кой води по парагон и прочие нека да има и такава класация за ПвП.Играта е доста динамична, така че дори и 3 месеца да направят самия сезон на ладера мисля, че пак ще бъде добре.

JVFTMLK0B924Q5S.jpg

Темата беше редактирана от vaskobgn на 27/09/2013 - 15:19ч.

Ascendancy

Tentacle Beast

Коментари: 252
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+1

# 1: Какво бихте искали да видите в Ladder системата

Офлайн

Автор: Ascendancy на 27/09/2013 - 15:21ч.

Класация за Crushing Blow, Max Crit, monster kill, най-добър танк. Някое от тези ако и другите смятат, че би било интересно.. :)

Офлайн

zlos7ar

Zakarum Zealot

Коментари: 293
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 2: Какво бихте искали да видите в Ladder системата

Офлайн

Автор: zlos7ar на 27/09/2013 - 15:32ч.

По тази тема мога страшно много да говоря.
Най бих се радвал за Ранкед система към ладера както каза Васко по горе.Под ранкед имам предвид лиги пример(Бронз , Силвър , Голд , Платина , Диаманд и Мастер дате класира точно за където ти е мястото както е при старкрафта дори и да не е с толкова много лиги пак ще е добре.Да изпипат системата както трявба примерно да си диаман 3v3 и да те пусне срещу силвер или голд това е напълно нерентабилно защото няма да има никакъв баланс м/у 2те групи които се мачкат така че от към ладер това е моето мнение за PvP-то!И най вече да има възнаграждение върху базата на скила на саимия играч и как се справя в теамплей и разбирасе при WIn/Lose играта или да те издига в класацията или да слизаш подоло в лигата или в евентуално да те премести и така :)

Коментарът беше редактиран от zlos7ar на 27/09/2013 - 15:40ч.

Офлайн

DarkEnergybg

Oblivion Knight

Коментари: 415
battle tag battle tag

+1

# 3: Какво бихте искали да видите в Ladder системата

Офлайн

Автор: DarkEnergybg на 27/09/2013 - 15:46ч.

На кой му дреме след като няма да има AH и RMAH :)

Коментарът беше редактиран от vaskobgn на 27/09/2013 - 15:55ч.

mandiamand

Death Mauler

Коментари: 441
battle tag battle tag

+1

# 4: Какво бихте искали да видите в Ladder системата

Офлайн

Автор: mandiamand на 27/09/2013 - 17:56ч.

Аз не мисля че PvP-то е достатацхно развито та да му се прави Ladder. Ако се направи преди добра PvP система с арени и прочие ще е лана глупост.
Не бих желал и да има ладер на неща от типа - кой колко часа е играл или колко сащества е убил. С една дума на разни показатели които показват кой е играл повече от другия. И единствения нащин да се предвижиш напред да е ако циклиш 24 часа в денонощието.
За мен най-добрата Ladder система би била ако се ползват показатели отчитащи уменията на даден герой подобно на някои от постиженията.

Офлайн

DarkEnergybg

Oblivion Knight

Коментари: 415
battle tag battle tag

0

# 5: Какво бихте искали да видите в Ladder системата

Офлайн

Автор: DarkEnergybg на 27/09/2013 - 20:38ч.

PVP Ще има чак догодина по това време :)

Коментарът беше редактиран от DarkEnergybg на 27/09/2013 - 20:39ч.

overcrash

Paragon 7777

Коментари: 2459
battle tag battle tag

+1

# 6: Какво бихте искали да видите в Ladder системата

Офлайн

Автор: overcrash на 27/09/2013 - 20:40ч.

Ще има много ladder-и според мен. А това, което в Diablo 2 беше ladder тук ще е season ladder. Тоест 3 месеца примерно всеки почва от нулата, без аукцион и т.н.

vaskobgn

Rocky

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 7: Какво бихте искали да видите в Ladder системата

Офлайн

Автор: vaskobgn на 27/09/2013 - 20:57ч.

PvP Арените ще дойдат с Reaper of Souls, а той според мен няма да излезе по-късно от Май-Юни, така че PvP ще имаме доста преди това време догодина...да се надяваме!

Офлайн

TheBGAnt

Skeleton

Коментари: 56
Diablo Клан:
<CoHH>
battle tag battle tag

0

# 8: Какво бихте искали да видите в Ladder системата

Офлайн

Автор: TheBGAnt на 27/09/2013 - 21:16ч.

Много хубава тема, но уви самата игра не позволява опции на дадения етап. Стандартен сезон 1 година минимум, класация по XP и PvP (btw vaskobgn от къде е това официално инфо, че арените ще са с RoS, че съм го пропуснал явно). Това с лигити от SC въобще не е съвместимо с играта, поради простата причина, че самите близард казаха, че играта им е PvE ориентирана и няма да направят луд баланс над скиловете, така че опцията с лигите директно отпада. Дори текущо трябва да се вкарат някои стандартни правила от D2 за качествени соло дуели. Неосъществимо е в игра, в която ние не можем и не ни е позволено да проявим креативност над уменията, предметите и точките. Всичко е ограничено. До XP класацията там имаме леко изхвърляне да няма max cap, трябваше да е нещо от сорта на 1200-2000 след като на 800 качваш all stats, но това зависи и от разпределението на xp-то. Ясно е, че няма да е текущата система на разпределение на xp, че lvl 800 тамън никой няма да може да стигне за 1 година :D (Като пример защо не може да се ползва текущото разпределение давам, че на база 2 героя P100, то това ще прави P125 с тази система) Текущо може да се спекулира, но ни трябва малко повече инфо за да можем да сме креативни :)
Ascendancy написа на 27/09/2013-03:21:30PM:
Класация за Crushing Blow, Max Crit, monster kill, най-добър танк. Някое от тези ако и другите смятат, че би било интересно.. :)

Това е добро и може да бъде реализирано като сезонни ачивмънти, но не повече.

Edit: Направих си труда да сметна P1000 (10x100) на какво е равно и се оказва смешното P215 :) Със сигурност xp системата ще е нова, като цяло бих посъветвал blizzard да ползва точно това разпределение на xp от 0 до 100 с тези граници за от 0 до 1000 и нагоре само тежкото дигане :)

Коментарът беше редактиран от TheBGAnt на 27/09/2013 - 21:44ч.

vaskobgn

Rocky

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 9: Какво бихте искали да видите в Ladder системата

Офлайн

Автор: vaskobgn на 27/09/2013 - 22:33ч.

Инфо за арени в експа има от datamininga, но щом са започнали да тестват вече вътрешно не ми се вярва да се откажат да ги вкарат в експа.Просто достатъчно се забавиха , а и сега когато всички аспекти на играта са балансирани ще им е много по-лесно.

underweaver

Horadrim

Коментари: 1834
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 10: Какво бихте искали да видите в Ladder системата

Офлайн

Автор: underweaver на 27/09/2013 - 22:36ч.

vaskobgn написа на 27/09/2013-08:57:21PM:
...да се надяваме!

Това е ключовата фраза.

Не знам колко от вас помнят, но арените и PvP'то беше първото нещо до което хората се докоснаха когато обявиха Диабло 3.
Дизайна на арените е в интернет отдавна, явно са готови от доста време.
Проблема е, че се дърпат като магаре на мост да направят PvP Gear за да стане интересно, сега е просто отиваш биеш 2 шамара и всичко мре..

1
2

Подобни теми

bullet Какви пасивни ефекти бихте искали да видите? - От vaskobgn на: 11/10/2013 - 15:23ч.
bullet Какви DLC-та бихте искали? - От forge на: 19/01/2017 - 21:01ч.
bullet Кой герой бихте искали най-много в Diablo 4? - От forge на: 06/11/2019 - 23:00ч.
bullet Какво бихте добавили ? - От KingdomHero на: 23/05/2013 - 13:26ч.
bullet Party системата - От dani_boy на: 05/05/2012 - 18:00ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 19 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: forge, qbadabaduuu

Рожденици днес: pr0bl3m (31)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95800 | Теми: 6230 | Потребители: 6024 | Най-новият ни потребител е: Cipuratabg