[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2
olfilthy

+2

# 11: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: olfilthy на 13/01/2014 - 13:30ч.

Има 2 месеца докато излезе играта, а в моментното и състояние е далеч от готова. Цялото Д3 общество си изказа мнението, че искат да има Трейд, така че със сигурност ще го направят по някакъв начин. Не осъждайте играта и не си правете изводи преди да сте видели крайния продукт... в затворена бета са нещата все пак.

Guruy

Fallen

Коментари: 18
battle tag battle tag

0

# 12: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: Guruy на 13/01/2014 - 13:37ч.

ЗА какво граиндване говориш кото всеки предмет които ти дропи е за твоя клас?? с по 1 час игра на ден за една седмица ще си облечен почти на макс... това е пълна глупост което го измислиха... и сега като го няма АХ-то не виждам смисъл да си купя игра която ще ме отекчи за 1-2 седмици.

olfilthy

0

# 13: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: olfilthy на 13/01/2014 - 14:01ч.

Guruy написа на 13/01/2014-01:37:45PM:
ЗА какво граиндване говориш кото всеки предмет които ти дропи е за твоя клас?? с по 1 час игра на ден за една седмица ще си облечен почти на макс... това е пълна глупост което го измислиха... и сега като го няма АХ-то не виждам смисъл да си купя игра която ще ме отекчи за 1-2 седмици.
Те предмети си падат за твоя герой (с малки изключения), но не всички са ти ъпгрейд. Като гледам няма да е много бързо. Хората, които играят бетата са се облякли и си фармят Т1-2 и това в рамките на месец и половина, никой до сега не се е облякъл на МАКС и да фарми Т6. А и ако ти дропне Quiver с 200 Интел май ще ти много приятно?

aspirina

Greater Mummy

Коментари: 189
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 14: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: aspirina на 13/01/2014 - 14:11ч.

Играл съм всички версии на диабло до момента и като най-добра считам двойката,защото тя включва всичко което ти трябва,а относно гринденето,имах предвид да не гриндиш само за тъпи нива,ами за плячка и между другото да дигаш и някое ниво,системата трябва да е направена така,че да задоволи търсенето и предлагането на предмети.На разнообразни задачи и разни мини игрички който да ти давам различни неща.Ако трябва да говорим за игра на която само гриндиш то това не е Диабло или УоУ.

Previous

Archangel

Коментари: 892
battle tag battle tag

+1

# 15: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: Previous на 13/01/2014 - 18:44ч.

Аз лично не бях фен на аукциона, но той си имаше доста фенове и доста приложения. И лично и аз го ползвах многократно.
Но да бъда честен.. Стария начин на търговия си ми харесваше много повече. Да огромния минус с търгуването извън играта по форуми и тн. Но си беше фън да влезнеш в TRADE и да си се пазарите.. Предпет за предмет ме по-радваше, от колкото Предмет за голд..
Сегашното състояние на играта не ми е много известно, защото не влизам по PTR и избягвам четенето на спойлери. Като излезе ще го играя на сляпо и ще се уча от нулата. За да ми държи по-дълго кефа. Така както съм играл Диабло 2.. Без четене и чудеса.

Int24rain

Greater Mummy

Коментари: 182
Diablo Клан:
<Squadron>
battle tag battle tag

0

# 16: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: Int24rain на 14/01/2014 - 11:28ч.

Не мисля, че търгуването ще е актуално след всичките тези промени.Adventure Mode и Баунтитата предоставят доста по-интересен начин на "item finding" и това беше като цяло идеята им, да не се налага да купуваш/продаваш айтъми, а да ги намираш сам.И все пак ще има някакъв начин, чрез който да може да се комуникира в глобална степен.

Mindgame

Claw Viper

Коментари: 214
battle tag battle tag

0

# 17: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: Mindgame на 14/01/2014 - 12:20ч.

Приятели, причината за спирането на AH/RMAH, ако не ви е ясна още, не е недоволството на група хора, а тази .....таа не им е лесна задачата на BLIZZARD... хем да не се занимават със закона, хем да удовлетворят фенове/ не фенове на AH/RMAH.
Аз лично харесвах Д2 метода на търговия = чудно за по-комуникативните и оправни, лошо за овцете :D

sauron

Minion of
Destruction

Коментари: 501
battle tag battle tag

0

# 18: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: sauron на 14/01/2014 - 18:09ч.

Цитат:
чудно за по-комуникативните и оправни, лошо за овцете
Това би могло да се преведе и като- по-добре за делавераджиите :sneaky:

Офлайн

Mindgame

Claw Viper

Коментари: 214
battle tag battle tag

0

# 19: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: Mindgame на 15/01/2014 - 10:16ч.

sauron написа на 14/01/2014-06:09:07PM:
Цитат:
чудно за по-комуникативните и оправни, лошо за овцете
Това би могло да се преведе и като- по-добре за делавераджиите :sneaky:
Като цяло да, но нека не слагаме под общ знаменател далавераджиите и измамниците ; ). Това, което имам в предвид е, че далавераджии, измамници и овце винаги е имало и винаги ще има, дори BLIZZARD да спрат тотално търговията.... Всичко си зависи от теб. ; )

Коментарът беше редактиран от Mindgame на 15/01/2014 - 10:17ч.

sauron

Minion of
Destruction

Коментари: 501
battle tag battle tag

0

# 20: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: sauron на 15/01/2014 - 10:47ч.

Таса е, въпросът е че все пак АХ вкарваше някакви правила в играта. Все пак е хубаво и сега да има някакви правила.
А пък които иска да играе по-рисково- нека има начин да пробва, загубата или печалбата са си негови.

1
2

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 29 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: vaskobgn, forge, KOMAP

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95569 | Теми: 6217 | Потребители: 6012 | Най-новият ни потребител е: AnYo