[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2
clata

Fallen

Коментари: 11
battle tag battle tag

Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

0

Офлайн

Автор: clata на 13/01/2014 - 11:50ч.

Здравейте, реших да отворя тази тема, понеже съм против махането на АХ , фен съм на играта много години имам много игрални часове на Диабло и за мен си е добре да си има АХ ,както се казва хем удоволствието хем някой лев пада. Та какво ,ще е в Рос видях ,че кого индефицираш итем той става аccount bound ,тоест ще трябва да се продава преди индифекация , за злато и каманите не съм сигурен но и те май са accaut bound, изобощо ,ще има ли някакъв вид търговия ,знам че е рано да се прогнозира какво и да е излизането на пълна версия.

Блогодаря!!!! :?

Benifios

Adramelech

Коментари: 4674
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+1

# 1: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: Benifios на 13/01/2014 - 11:58ч.

Няма как да продадеш през АХ неиндентнат итем :)
Друго черния пазар и измамите на нещата, които ще останат не АБ няма да си заслужава според мен, легендарните, променените и енчант итемите стават АБ... така че мисля, че няма да има сериозна кирия от черния пазар

clata

Fallen

battle tag battle tag

0

# 2: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: clata на 13/01/2014 - 12:00ч.

radiance написа на 13/01/2014-11:58:20AM:
Знам,че няма как да стане, добре изобщо ще има ли някакъв вид траде.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4674
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 3: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: Benifios на 13/01/2014 - 12:04ч.

clata написа на 13/01/2014-12:00:56PM:

Единствения трейд по принцип е в парти за легендарните с хората с които си бил в парти до 2 часа май беше като дори и да са напуснали партито. Иначе другите итеми които не са легендарни или не си правил горните 3 неща от предният ми пост ще може да се продават, но те ще са слаби и не знам кой ще ги взима говора за нормалния дроп...

paradise

Archangel

Коментари: 976
battle tag battle tag

0

# 4: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: paradise на 13/01/2014 - 12:07ч.

Аз за момента видях на ПТР че може да разменяш предмети до 2 часа само с хората от партито!

paradise

Archangel

Коментари: 976
battle tag battle tag

0

# 5: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: paradise на 13/01/2014 - 12:09ч.

radiance написа на 13/01/2014-12:04:51PM:
clata написа на 13/01/2014-12:00:56PM:

Единствения трейд по принцип е в парти за легендарните с хората с които си бил в парти до 2 часа май беше като дори и да са напуснали партито. Иначе другите итеми които не са легендарни или не си правил горните 3 неща от предният ми пост ще може да се продават, но те ще са слаби и не знам кой ще ги взима говора за нормалния дроп...

Точно така, дори и да са напуснали партито 2 часа си остават ;)

clata

Fallen

battle tag battle tag

0

# 6: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: clata на 13/01/2014 - 12:47ч.

Ясно, това не го знаех за партито благодаря.

Офлайн

aspirina

Greater Mummy

Коментари: 189
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 7: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: aspirina на 13/01/2014 - 13:20ч.

Ами какъв е смисъла на играта тогава,като целта ти вече няма да е да фармиш,за да имаш най-добрите предмети,за да ги продадеш или размениш,когато си пожелаеш.Кое ще е нещото към което всеки играч би се устремил да постигне?Тук не става въпрос за безкрайния гринд на парагон нива.Коя ще е валутата в играта,на база на какво ще се основава търговията,ако въобще ще има такава?Като гледам,нещата накъде отиват,май малко по малко,Д3 започва да прилича на УОУ,само,че при УоУ поне можеш да търгуваш с маунтове,материали и дори предмети от по-нисък клас,има дори аукцион,макар и да е само за злато,а не за истински пари.Дори в тази игра,пак златото си остава най-ценното и съответно както трябва работеща пвп система,която те възнаграждава по някъв начин с предмети,репутации и други подобни благинки,докато при Д3 цялата история около пвп е под всякаква критика,да не говорим за рангова система или награден фонд,за това,че си най-добрия от добрите/примерно?Какъв ще е стимула за игра на новия експанжън,освен новите неща които се броят на пръстите на ръцете?

Коментарът беше редактиран от aspirina на 13/01/2014 - 13:23ч.

clata

Fallen

battle tag battle tag

0

# 8: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: clata на 13/01/2014 - 13:25ч.

aspirina написа на 13/01/2014-01:20:02PM:
Ами какъв е смисъла на играта тогава,като целта ти вече няма да е да фармиш,за да имаш най-добрите предмети,за да ги продадеш или размениш,когато си пожелаеш.Кое ще е нещото към което всеки играч би се устремил да постигне?Тук не става въпрос за безкрайния гринд на парагон нива.Коя ще е валутата в играта,на база на какво ще се основава търговията,ако въобще ще има такава?Като гледам,нещата накъде отиват,май малко по малко,Д3 започва да прилича на УОУ,само,че при УоУ поне можеш да търгуваш с маунтове,материали и дори предмети от по-нисък клас,има дори аукцион,макар и да е само за злато,а не за истински пари.Дори в тази игра,пак златото си остава най-ценното и съответно както трябва работеща пвп система,която те възнаграждава по някъв начин с предмети,репутации и други подобни благинки,докато при Д3 цялата история около пвп е под всякаква критика,да не говорим за рангова система или награден фонд,за това,че си най-добрия от добрите/примерно?Какъв ще е стимула за игра на новия експанжън,освен новите неща които се броят на пръстите на ръцете?
И аз тове се питам. За това отворих и темата.

hadessgod

Fetish

Коментари: 106
Diablo Клан:
<SQ>
battle tag battle tag

+1

# 9: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: hadessgod на 13/01/2014 - 13:26ч.

aspirina написа на 13/01/2014-01:20:02PM:
Ами какъв е смисъла на играта тогава,като целта ти вече няма да е да фармиш,за да имаш най-добрите предмети,за да ги продадеш или размениш,когато си пожелаеш.Кое ще е нещото към което всеки играч би се устремил да постигне?Тук не става въпрос за безкрайния гринд на парагон нива.Коя ще е валутата в играта,на база на какво ще се основава търговията,ако въобще ще има такава?Като гледам,нещата накъде отиват,май малко по малко,Д3 започва да прилича на УОУ,само,че при УоУ поне можеш да търгуваш с маунтове,материали и дори ниските нива на предметите,има дори аукцион,макар и да е само за злато,а не за истински пари.Дори в тази игра,пак залтото си остава най-ценното,докато,като гледам в Д3 златото се обесценява и почти няма да има стойност?Какъв ще е стимула за игра на новия експанжън?

Извинявай но ставаш смешен. Каква била целта, явно или не си играл предишните игри или изобщо не си геймър. Целта на играта е да се играе, а не да се правят пари или да се изкарват итеми чрез трейд. Сърцето на диабло е грайндването а не търговията.

OutOfTouch

Minion of
Destruction

Коментари: 543
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 10: Търговия в Ros, как и какво , ще се търгува?

Офлайн

Автор: OutOfTouch на 13/01/2014 - 13:28ч.

Лично за мен да направят трейда 2 часа само и то в партито..ако въобще си играл некво парти..е равносилно едва ли не да направят играта offline. Та нали причината, която е изтъквана като основна играта да не е offline е именно социалния фактор. Какъв свеждането на търговията до това, което се говори че ще бъде..описаното по-горе..спомага за този софиален фактор ?

1
2

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 23 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: ThePeanut

Най-активни днес:

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95589 | Теми: 6218 | Потребители: 6014 | Най-новият ни потребител е: toshev6