[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5440
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

Blizzard Свят България

+12

Офлайн

Автор: forge на 18/12/2017 - 19:59ч.

Да си покажа новия си проект - Blizzard Свят България

Тази идея ми се е въртяла винаги, но никога не съм мислил сериозно върху нея.. до преди точно 3 седмици.

Heroes of the Storm България е вече всичко-близард. D3BG си е сайт с история и с изградено общество, затова ще продължи да си съществува и няма да ходи никъде поне в близките няколко години, както и да бъде основното място за новини и друга полезна информация за диабло 3, но не върви да няма съвсем нищо за диабло и там. (все пак е blizzard свят :D). С други думи ако се вълнувате от другите игри на Близард сте добре дошли да се регистрирате. :)

Мнения, критики и предложения - може да споделите тук или в форума на сайта.

Dex

Коментари: 3564
battle tag battle tag

+1

# 1: Blizzard Свят България

Офлайн

Автор: Dex на 20/12/2017 - 11:09ч.

Мнения, критики и предложения няма да давам, но ще кажа, че доста си напреднал с материала :) Сайтът изглежда много яко и "върви" много мазно :) Браво.

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7919
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 2: Blizzard Свят България

Офлайн

Автор: vaskobgn на 25/12/2017 - 17:22ч.

Мишо както винаги се е справил на ниво. Трябва и аз да ударя едно рамо със класифициран спам! :)

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5440
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+3

# 3: Blizzard Свят България

Офлайн

Автор: forge на 05/12/2018 - 20:00ч.

Ъпдейт. Вероятно никой не го интересува, но реших да си споделя мислите.

След като съм безкрайно разочарован от Близард от последната година/година и половина, не само от жалката картинка на Близкон, но и от цялостната им политика и от останалите им игри, вече нямам абсолютно никакво желание да се занимавам с проекта. От всичките им игри, следя и се интересувам вече единствено от Overwatch, а за такъв проект за да има полезна информация, трябва да си постоянно в час с игрите, да се правят преводи, анализи, ръководства и т.н. Това не е работа за сам човек. Пък и време нямам. Преди сайта да стане Близард свят, беше само за Heroes of the Storm, който съществува от 2014г и за 4 години така и не се изгради комюнити, каквото имаме тук в д3бг. Просто нищо не се случва в света на Близард и ми е писнало от статии от рода на "Нов баланс пач на ПТР", "Нов евент (или нов герой/нова карта) в Heroes of the Storm" (или Overwatch). Зациклили сме в един безкраен цикъл на птр-и и баланс пачове, нови скучни и безлични герои (и най-вече 0-skill OP герои, no aim no brain, healer-и, които outheal-ват дпс-ите и т.н), с които за мен убиха Overwatch. Последната година просто ме изгубиха като фен и дори в момента всичко-Близард ме дразни. Начина, по който манипулират хората да им вярват, че примерно правили пача на Диабло от месеци, безсмислените ПТР-и, абсурдните им томболи, повтарянето и завтарянето на "multiple diablo projects" и т.н и т.н. Ако кажа, че вече не мога да ги понасям, ще е меко казано.

Ако някой иска да се занимава с Близард свят, да ми пише.

CerberuS

Nephalem

Коментари: 1110
battle tag battle tag

+1

# 4: Blizzard Свят България

Офлайн

Автор: CerberuS на 05/12/2018 - 20:28ч.

Едно време правеха страхотни игри за без пари ! Сега игрите се продават като топъл хляб + това могат да се изкарват яко пари от разни скинове , делукс издания , пачове , нов герой и прочие... Та се чудя защо по-дяволите не се опитат да ни вземат парите като ни предоставят нещо! Толкова време без никаква промяна в игра която трябва да се променя поне 2-3 пъти годишно кара дори и най-верните привърженици на компанията да руптаят. Добре ,че вся пак комунитито за толкова години в сайта е стабилно и повечето от нас прекарват повече време в него вместо в играта показва колко са им интересни игрите.

Подобни теми

bullet „Защо напускам България“. - От SHERIFA на: 14/12/2013 - 13:22ч.
bullet nexus 5 в българия - От diablofen11 на: 04/11/2013 - 18:18ч.
bullet PlayStation 4 в България на 29 януари 2013 - От Benifios на: 29/11/2013 - 09:24ч.
bullet Spotify вече и в България! - От Dex на: 12/12/2013 - 14:42ч.
bullet Бъдещето на България ? Това ли ще е ? - От Alexander на: 22/12/2013 - 12:50ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 26 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: Shivachev

Най-активни днес: Neltharaku, Dibrobs

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95802 | Теми: 6230 | Потребители: 6025 | Най-новият ни потребител е: Dibrobs