пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4619
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 1281: Сериали

Офлайн

Автор: Benifios на 10/08/2019 - 02:40ч.

Момчеата беше интересен и завърши добре, като цяло малко по-разчупен от стандарта на супер дупер маняци :) Хареса ми перспективата, както и филмчето, когато супермен може да не е добър, а да е малък психар :)

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2094
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 1282: Сериали

Офлайн

Автор: tERROR85 на 10/08/2019 - 08:26ч.

Снощи догледах Stranger Things 3. Най-добрия им сезон до сега. Супер е. Сега мисля да пробвам Another Life как е.

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Коментари: 5151
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 1283: Сериали

Офлайн

Автор: forge на 10/08/2019 - 12:15ч.

tERROR85 написа на 10/08/2019-08:26ч.:
Снощи догледах Stranger Things 3. Най-добрия им сезон до сега. Супер е. Сега мисля да пробвам Another Life как е.

В един сезон събраха всички американски стереотипи. Целия сезон ми се стори като една реклама - чудовището ги гони, те тръгнали да правят реклама на кока кола. "Злите" руснаци щели да ги превземат, рандом герои се оказват гейове, което с нищо не допринася на историята, ама трябва да се покрият условията за сериал през 2019. Шегички в драматични моменти, които развалят цялото настроение.. стил марвел. Тотално осакатиха 11 като герой. Цял сезон нищо не направи, като за главен герой и единствена със супер сили. Останалите главни герои бяха разделени през цялото време.

Никаква интрига. Най-тъпия сезон за мен.

Офлайн

#ThePeanut

Death Mauler

Коментари: 429
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

0

# 1284: Сериали

Офлайн

Автор: ThePeanut на 10/08/2019 - 12:25ч.

Гледах го преди 2 седмици. 3-ти сезон може да е хубав, но е доста по слаб от предните. Прекалено много сюжетни линии се опитват да вкарат в 8 епизода, и голяма част от тях остават недовършени... Точно единия епизод ти показва нещо и чакаш развитеи в следващия и нищо не се случва....
1. Били - в първи епизод го виждаме, как всички им текът лигите по него и вместо да ни покажат малко интерестни случки и развитие на тези случки, не сюжетната линия свършва. Отделно в Сезон 2 той беше MeanMachine, в този сезон ни показват как бил малтретиран като дете и колко е добър, за да стане удобен за финала на сезона - претупано

2. 11 и Майк - Какви бяха тея пълнежи да ги разделят и събират, само и само да запълнят време от сериите, което можеше да се ползва за доста по интерестни неща

3. Руснаците - Хубаво дошли, дошли, ама как, защо и откъде са разбрали за другото измерение - само се загатва - а можеше цял епизод да им посветят

4. Терминатора - сцените с него ми бяха като дежавю от Терминатор 1 и 2 - в един момент имах чувството, че ще какжат че е машина толкова корав беше до последния епизод и изведнъж Хопър по силен от него ... WTF

5. Вкарваш Джейк Бъзи и му даваш 3 кадъра за целя сериал....

6. Дъстин и Сюзи - Цял сезон слушаме за нея и накрая света свъшва, те ни вкарват музикално изпълнение....

И още много примери има на сцени, които вкарват без да има смисъл или без да има развитие...

Дано не се провалят следващия сезон заради тези неща....

Коментарът беше редактиран от ThePeanut на 10/08/2019 - 12:27ч.

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Коментари: 5151
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 1285: Сериали

Офлайн

Автор: forge на 10/08/2019 - 23:14ч.

Аз пък изгледах втори сезон на The OA. От доста време се каня, може би защото 1-ви не ме грабна толкова, но втори сезон обясни доста неща и много ми хареса. За съжаление точно тези дни обявиха и че са го прекратили...

Ето една доста добре написана статия за сериала. линк

Now The OA has been added to the list. The OA! One of the most interesting and thought-provoking shows on television. It may never have felt destined for a mainstream audience, but ask anyone else who got into it like I did and they will tell you that the mystery sci-fi drama created by Brit Marling and Zal Batmanglij changed the game in what you thought was possible on television.

KOMAP

Archangel

Коментари: 827
Diablo Клан:
<BGN>
battle tag battle tag

0

# 1286: Сериали

Офлайн

Автор: KOMAP на 12/08/2019 - 19:32ч.

Аз пък гледах The Boys и е доста приятен. Определно имаше доста моменти дето те ващат неподготвен и наистина незнаеш как ще се случи.

KletroniX

Skeleton

Коментари: 60
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 1287: Сериали

Офлайн

Автор: KletroniX на 12/08/2019 - 19:46ч.

Аз пък Another Life, главно заради Кейти Сакхов.. ех Battle start Galactica.. първите 5 епизода са леко meh.. но следващите стават.. The Boys найстина изненада и на мен ми допадна а и съвсем нормално го подновиха, явно и на масовата публика се хареса. :)

П.с. https://9gag.com/gag/aL0R8RW?ref=fbp&fbclid=IwAR1s2LDmlilk70b8uFb3zB3Fydc8UUnCwG1Nmwc2nbzUYLBWcf4YbsL9my4
Хмм ? :)

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2094
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 1288: Сериали

Офлайн

Автор: tERROR85 на 14/08/2019 - 19:11ч.

Подобни теми

bullet Онлайн сериали... - От Grifid на: 30/09/2012 - 17:08ч.
bullet Разработка на d3bg.org - От nzhul на: 18/01/2012 - 10:54ч.
bullet Диабло стана на 15 години! - От nzhul на: 18/01/2012 - 13:27ч.
bullet Бъгове в сайта и форума - От nzhul на: 18/01/2012 - 19:04ч.
bullet Coming - Soon - От nzhul на: 18/01/2012 - 20:13ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 29 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: Neltharaku, tERROR85

Най-активни днес: forge, CerberuS, tERROR85

Рожденици днес: kopachkata (42), Dqkon_Frost (42)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 94088 | Теми: 6166 | Потребители: 6375 | Най-новият ни потребител е: GloriaTer

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: