пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4610
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 1261: Сериали

Офлайн

Автор: Benifios на 22/05/2019 - 15:30ч.

Относно GOT
1. Защо слагат Бран за крал,...... по-най тъпият начин, дори това вече не е Бран.... защото пазил историята, защото оцелял, та той дори не го ебе за трона, ама видиш ли дошъл да "седне" на трона... WTF? ПОследно не иска да е крал, ама дошъл защото знае... еба си плот туиста батко.

2. Дракончо еба майката на трона, все едно каза за един трон се ..... и така... еба ти интелигентният дракон, който предният епизод по тая логика уби хиляди невинни вместо да алармира Данчето, че е в цикъл и не трее да прави глупости...

3. Защо Данчиту трееше да изтрещи, както и Тирион каза, да правила е подобни неща, но там са били наистина "злодеи" Адско плоско завършване на персонажа....

4. Джон СнЕгът , имаше 5 реплики в тоя сезон, тя е моя кралица, не искам трона, бля бля бля, бля, сега и завинаги и некви сополи, преебаха добрият персонаж деа...

5. Церсей умря по най-абсурдният начин..... Джеймито супер го развиха до края.

6. Тириона накрая с тая реч за Бран беше клише тотално ама тотално....

7. Краят на Хрътката беше ОК, но самата битка... беше страшно скучна и тъпа.

8. Аря... тя искала да бъде при Старктие, да пази Санса и накрая отиде да търси сценаристите за да ги прави там нещо си...

9. Санса е най-тъпият персонаж последните сезони, аз брат ми те обичам, ама си взимам севера, ти се оправяй.

Толкова претупан и правен с нежелание сезон, толкова обещания за епични битки и накрая... а да тия дотраки и неопетнени с копи пейст ли ги размножават деа... дотраките уж умряха почти всички в битката с бродниците, а неопетнените почти измряха и накрая толкова много. Накрая уж го пратиха Джонката на Вала, той си отиде с диваците в гората.... еба си ..... Запазиха тайната, че той трее да си е крал по закон... и никой нямаше да направи нищо, ама що - тоя спаси всички, върна се от мъртвите, еба Леля си и накрая да оди в горЪТЪ, че така им изнася. Като се има предвид, че двамата гений зад последният сезон, ще правят нова трилогия по Междузвездни войни... направо ми се плаче....

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2033
battle tag battle tag

0

# 1262: Сериали

Офлайн

Автор: tERROR85 на 22/05/2019 - 20:56ч.

Не споря допълвам :)
1. Според мен искаха да покажат че е знаел какво ще стане(че ще му предложат) и затова е дошъл ииначе е нямало да се мори да идва. Ама нещо не им се получи.
2. Това с дракона ако питаш мен си беше: Ха-ха никой не позна кой ще седне на трона защото няма трон :) Иначе според книгите (и то последната) драконите усещат настроенията и чувствата на ездача си. Ако ездача чувства неприязъм към даден човек и дракона му няма да го харесва. Усещат и когато ездача им умре. Ама това не е доказано от мастерите в цитаделата :)
3. Дам тук си прав толква по ужасни неща и се случиха не изтрещя ...
4. ... пълна пародия Даже сцената където го убеждаваше че е права толква ми заприлича на Междузвездни Войни където Анакин убеждава Падме за неговата "Нова Империя"... дори и сцената с Дани пред войските и тя ми напомни на епизод 7.
5. За момент когато Тирион видя дупката си рекох баси тая е оцеляла :)
6. ...
8. Се едно не знаеха какво да я правят Аря уж тръгна да убива Церсей после хрътката я върна... После се едно тръгна да убива Дани. С тоя кон облян в светлина сякаш подсилиха чувството че самия Лорд на Светлината и помага ... и последния епизод се разхождаше безцелно...
9. Станса ... в книгите след като убиват Джофри нейната история е коренно различна. Даже си мисля че Автора я гласеше за кралица на Орлово гнездо... А тая глупост че севера никога не е покоряван и е бил независим WTF ... Вярно е никога не са водили битка с Егон завоевателя защото крал Брандън Старк като видял какво е станало с Харънхол и с армиите на Ланистър и Предела направо е подвил крак и цялата му армия е хвърлила мечовете си на Егон (за трона). Иначе Дорн никога не е завладяван от там такава реплика можеше да има :)
Джонката Краля отвъд вала :)

И най много ме дразни че ги показваха показваха онези символи на Нощния крал нищо не разкриха за тях.. Дракона не го уби ама с една чикийка го убиха. Една заблудена стрела щеше да е по правдоподобно от това ...

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Коментари: 5130
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 1263: Сериали

Офлайн

Автор: forge на 22/05/2019 - 21:18ч.

Аз изгубих всякакъв интерес да чета разни спекулации и анализи на последния епизод. Вече не ме интересува кой с какво тъпо заключение ще изкочи. Какво бил видял Бран и дали го е оркистрирал всичко той... щом досега не показаха че има такива възможности, не мога да повярвам на нещо подобно. Заеби, пълен батак. Мислих си след финала да изгледам всички всички сезони от начало пак, но и за това вече нямам желание. Този Брон излезе по-голям играч от Littlefinger, а Дани и Grey Worm излезнаха по-зли от всички злодеи взети заедно в рамките на 2 епизода. Бран пропусна цял Сезон (5 или 6 беше, не го дадоха въобще), сега е крал. Не можел да бъде Лорд, но може да е крал? Ако наистина така свършват книгите, то със сигурност би имало доста дълбоки обяснения за всичко, но така бързо представено е много много зле.

tERROR85

<SPAM BOT>

battle tag battle tag

0

# 1264: Сериали

Офлайн

Автор: tERROR85 на 22/05/2019 - 21:26ч.

Ето защо са ги поканили (режисьорите) да поемат следващия филм по Междузвездни Войни :)
4zFSlCR.jpg
nKCqw4K.jpg
wrueeZn.jpg

tERROR85

<SPAM BOT>

battle tag battle tag

0

# 1265: Сериали

Офлайн

Автор: tERROR85 на 24/05/2019 - 21:33ч.

Офлайн

Neltharaku

the Blue

Коментари: 1297
Diablo Клан:
<MLC>
battle tag battle tag

0

# 1266: Сериали

Офлайн

Автор: Neltharaku на 04/06/2019 - 20:36ч.

Nof4C8o.jpg

Силно препоръчвам да гледате мини сериала Чернобил от HBO. Само 5 епизода са, но направени изключително добре и много информативни. До някаква степен прилича на документален понеже нещата нито са преувеличени, нито са ги американизирали (освен че актьорите говорят на английски). Представена е суровата истина и някои кадри не са за хора със слаби сърца. Чернобил е по-страшен от много други филми на ужасите заради това че е драматизация на истинско, реално ужасяващо преживяване от хиляди хора на това съдбовно Април 1986 утро и годините които са последвали. И този пълзящ ужас прониква през целият сериал. Трудно е да се гледа, но със сигурност заслужаващо гледане.
В момента сериала е на първо място с най-високия рейтинг в IMDB на топ 250 сериалите.

Коментарът беше редактиран от Neltharaku на 04/06/2019 - 21:08ч.

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Коментари: 5130
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 1267: Сериали

Офлайн

Автор: forge на 04/06/2019 - 22:46ч.

Много добър сериал.

tERROR85

<SPAM BOT>

battle tag battle tag

0

# 1268: Сериали

Офлайн

Автор: tERROR85 на 05/06/2019 - 09:13ч.

Да мене още от първия епизод ме хвана. Страхотно представиха събитията от началото каква е причината да пуснат неопитни хора да правят тест. До края последици мерки жертви. Много ми хареса как обясниха как точно работи реактора. И къде точно е бил проблема предизвикал катастрофата. Имаше доста факти които не ги знаех и не се казват в документалните сериали по темата.

Подобни теми

bullet Онлайн сериали... - От Grifid на: 30/09/2012 - 17:08ч.
bullet Разработка на d3bg.org - От nzhul на: 18/01/2012 - 10:54ч.
bullet Диабло стана на 15 години! - От nzhul на: 18/01/2012 - 13:27ч.
bullet Бъгове в сайта и форума - От nzhul на: 18/01/2012 - 19:04ч.
bullet Coming - Soon - От nzhul на: 18/01/2012 - 20:13ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 20 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: Neltharaku

Рожденици днес: Azazel (32)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93908 | Теми: 6156 | Потребители: 6329 | Най-новият ни потребител е: Robertwig

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: