[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
...
369 370
371
372 373
...
377

Офлайн

KOMAP

Archangel

Коментари: 894
Diablo Клан:
<BGN>
battle tag battle tag

+1

# 3701: ☕ На кафе в D3BG

Офлайн

Автор: KOMAP на 02/10/2019 - 11:54ч.

Аз пък чакам да видя кой ще е новия вид гоблини кой ще обявят на Близкон.

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5430
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 3702: ☕ На кафе в D3BG

Офлайн

Автор: forge на 02/10/2019 - 18:54ч.

Benifios написа на 02/10/2019:
За новите билдове изобщо не е така, поне в Diablo. Има адски много неща, които може да се сторят лесни, но не е така. Има си определени тайминги, които без макро например на траш килъра е абсурд ако не си наистина много добър да го направиш. Точно и затова едни затварят 139 за 5 минути, а други 120 за 14 минути.

Едните затварят 139 за 5 минути, други 120 за 14, защото първите
- имат бот, който им фарми цял ден ключове и като не им харесва рифта просто отварят друг
- бота им е изфармил всички предмети, ъпнал им е всички джемове, вдигнал им е парагоните
- ползват turbohud за таймингите и спаменето на скилове.

tERROR85 написа на 02/10/2019:
Ся ще ми кажеш че и в Оверлоч и в ХотС и в ХС има развитие щото имат нови герой... Развитие си представям не скинове и герои а нова кампания, нови нива, нови умения, нови механики. В Диаблото няма развитие играта си е същата просто добавиха още един клас аз и с Маг не съм играл това значили че ако го почна ще има развитие в играта... Опа забравих за куба той може да се брои за развитие.

Абсолютно.. "новия" герой, който е вече доста стар всъщност, не допринася с нищо. Единственото различно е какви ефекти ще ти присветкат по екрана и каква тъпа фраза ще ти повтаря героя, ако играеш със звук. RATHMA HAS BLESSED ME .. gtfo.

Куба беше 2015. Ако той е последното развитие, смятай щом сега сме края на 2019. Иначе разбира се има ги и тези хора, които ще ти кажат, че пускат баланс пачове всеки сезон и за някои това е развитие, други не го намират за такова ама това е само мижи да те лъжем и трябва да си много сляп да не го осъзнаваш. Не мога да си представя die hard диабло фен да го приема това за приемливо.

Няма какво да говорим, аз оня ден влезнах да правя нещо по клана и 90% от съкланиците бяха с деактивиран профил поради неактивност. Останаха си само ботовете да я играят. Толкова не струва играта, че не си заслужава да я обсъжаме повече и стана банално ама няма какво да пишем вече. Сигурно ако позволим обсъждането на ботенето и чиитването в играта и започнем да учим хората как да чиитват, ще направим цяло комюнити от това.. ако изобщо има достатъчно хора, които ги е*е дори и да чиитват. :teeth:

Benifios

Adramelech

Коментари: 4676
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 3703: ☕ На кафе в D3BG

Офлайн

Автор: Benifios на 03/10/2019 - 00:49ч.

tERROR85 написа на 02/10/2019-10:26ч.:
И
tERROR85 написа на 30/09/2019-16:59ч.:
Benifios написа на 30/09/2019:
и

И Убисофт са алчна компания даже повече от Близард ама поне предлагат нещо реално за парите си. Пуснали нов герой уау ... Ся ще ми кажеш че и в Оверлоч и в ХотС и в ХС има развитие щото имат нови герой... Развитие си представям не скинове и герои а нова кампания, нови нива, нови умения, нови механики. В Диаблото няма развитие играта си е същата просто добавиха още един клас аз и с Маг не съм играл това значили че ако го почна ще има развитие в играта... Опа забравих за куба той може да се брои за развитие.

Редизайн на предмети, тематични сезони, които малко или много променят нещата, колкото и смешно да ти звучи, имаше дори нови зони.... дори няколко. Последният сезон с кръговете си е направо гейм чейнджър, ама няма да споря, има добри неща, просто закъснели, променени предмети, които сменят билдовете и т.н. Но все пак, нищо което да върне така или иначе хора, които само мрънкат за стори мод... не за компетитив.
То инж, развитие са механики, билдове, мети, предмети, джемове, рецепти, крафтинг, тематични тъпотии ако щеш. Историята в една подобна игра като Diablo ,където целта е безмозъчен фарм е точно последното, което трябва да търсиш... това е като джърнито на фифата... да търсиш Алекс Хънтър, а не оправени и подобрени механики... направо не знам...
В една моба игра историята ли е най-важна или геймплея? В една шутър игра с компетитив историята ли е важна бе инж? В цс-а историята ли я направи толкова играема? Ако търсиш история играеш Асасини, Богове на войни, Принцове не песъка и т.н., където освен историята имаш и нормална механика, която има развитие в различните части.... в хак енд слаш игри, моби и шутъри историята ти е последният проблем... Едно време в Dota ми е пукало дали Мортред иска да се пр%с€а с някой в сторите или как да направя 10000 емнайсет крит и да гътна противниковия отбор? ДДЗ ти ми кажи, кое е по-важно в компетитива.... абе заеби нали Мортред се нае€а с оня в сторито и после спа със сестра и, това е по-важното от геймплея в тоя род игри..

@forge - давам ти примера с дифренд плейстала на оня якия доктор преди няколко сезона. И с това, че има хора дето на 700 - 900 парагона затварят 150 безп програми. Иначе ако си мислиш, че през ванилата и дори през сезон 1 в ладера не са се скъсвали да чийтват хората :)
forge написа на 02/10/2019-18:54ч.:
.

Едните затварят 139 за 5 минути, други 120 за 14, защото първите
- имат бот, който им фарми цял ден ключове и като не им харесва рифта просто отварят друг
- бота им е изфармил всички предмети, ъпнал им е всички джемове, вдигнал им е парагоните
- ползват turbohud за таймингите и спаменето на скилове.

Абсолютно.. "новия" герой, който е вече доста стар всъщност, не допринася с нищо. Единственото различно е какви ефекти ще ти присветкат по екрана и каква тъпа фраза ще ти повтаря героя, ако играеш със звук. RATHMA HAS BLESSED ME .. gtfo.

Куба беше 2015. Ако той е последното развитие, смятай щом сега сме края на 2019. Иначе разбира се има ги и тези хора, които ще ти кажат, че пускат баланс пачове всеки сезон и за някои това е развитие, други не го намират за такова ама това е само мижи да те лъжем и трябва да си много сляп да не го осъзнаваш. Не мога да си представя die hard диабло фен да го приема това за приемливо.

Бота ти спестява времето да не циклиш 16 часа на ден или 18. Доста хора в топ 100 го правят. Играят по средно 15-18 часа на ден, а през останалото време бота им фарми или ключове или парагони. Отделно имат баунти акаунти от които взимат само съставките, едно време имаше балами дето даваха на стриймърите в кланове им фрий баунтита. Сега това го правят бот програмите. Така единственото, което правят е да затварят ГР за експириънс. Иначе да прави всичко бота, ама не ти затваря рекорда той. Единствено ти спестява времето докато го изполваш за сън, нещо нормално или да си на работа.
Трябва си скилл.... без значение колко си парагона, нямаш ли знания и желание не става, а да и реакции забравих.
Едно време маса адони бяха забранени и за WoW-a ама какво стана. Турбо хъда е нещо , което ти обяснява много неща, защото екипа на диабло е забравил да ти обясни. Както и да е всички промени последните 2-3 пача са добри и правилни в играта, просто адски закъснели, може да хейтиш колкото си искаш, но това е истината...
Добри промени, но крайно закъснели, които няма как да задържат вниманието на играчите. И колкото и да не вярваш некрото си е изпипан клас, който си пасва като дялън камък.

Та да знаете добре, че са програмите да не ви е нужен скила в играта да измислите това ;)

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2371
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3704: ☕ На кафе в D3BG

Офлайн

Автор: tERROR85 на 03/10/2019 - 17:41ч.

И три страници да напишеш за мене Д3 приключи с края на историята (както навремето Д2 приключи като убих Бал на Хел трудност (е него убих аз а мечката ми...)) целия адвенчър ми е адски тъп. Не играя игри които се въртиш и гриндиш като зомби нещо е като изключим WoW-a ама там поне знаеш че гриндиш € :) Играя игрите заради историята после почвам нова като книгите.
П.П. CS, Fortnight ... не е са игри това е софтуер за затъпяване да не се бърка с игрите!
Спортна игра няма да пипна никога по добре да изляза да я практикувам отколкото да играя.

Утре почваме Ghost Recon: Breakpoint ако някои има желание има свободни места да пише UPley:tERROR6239.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4676
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 3705: ☕ На кафе в D3BG

Офлайн

Автор: Benifios на 03/10/2019 - 17:51ч.

То явно просто Diablo и такъв род игри не са за тебе... така излиза... както за мене чалгата не е моята музика, така и за тебе тоя жанр. За спортните игри не искам и да те почвам... че ще минем и на състезателните и ще вземе да ми кажеш, че ще си покараш болида из Цариградско. Какво да се прави :(

tERROR85

<SPAM BOT>

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3706: ☕ На кафе в D3BG

Офлайн

Автор: tERROR85 на 03/10/2019 - 18:36ч.

Дам такъв тип игри не харесвам не еднократно съм го писал в тоя форум. Всъщност играта играна на нормал трудност когато си облечен за 80+ рифт си е доста забавна. Когато вървиш и всичко около теб лети :)

Състезателни може такива скорости по добре само на компютъра да се карат.

Офлайн

Alexander

Nephalem

Коментари: 1272
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 3707: ☕ На кафе в D3BG

Офлайн

Автор: Alexander на 04/10/2019 - 17:52ч.

Чаоо Чаоо Диабло 4

Коментарът беше редактиран от Alexander на 04/10/2019 - 17:53ч.

KOMAP

Archangel

Коментари: 894
Diablo Клан:
<BGN>
battle tag battle tag

0

# 3708: ☕ На кафе в D3BG

Офлайн

Автор: KOMAP на 04/10/2019 - 18:44ч.

Alexander написа на 04/10/2019-17:52ч.:
Историята е мега яка, ама като я свършиш почва да става скучно. Смисъл в GTA имап различни превозни средства, хора навсякъде и може да правиш простотии колкото си искаш. В RDR2 малко в едни момент се превръща в симулатор за яздене на кон. Поне на мен вече доста ми е омръзнала но човек който не я е играл може с кеф да си откара 50-100 часа.

Alexander

Nephalem

Коментари: 1272
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3709: ☕ На кафе в D3BG

Офлайн

Автор: Alexander на 04/10/2019 - 22:08ч.

100% ще се заемат със онлайн подръжката и вкарването на ново съдържание в играта. И ако пуснат да се модва както сториха със GTA 5 .. Ще видим може би RD2 RP. Предполагам играта ще е жива доста години ако я сравним с GTA 5. Че ще има кво да се играе

tERROR85

<SPAM BOT>

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3710: ☕ На кафе в D3BG

Офлайн

Автор: tERROR85 на 05/10/2019 - 14:23ч.

Нормално да ги поддържат те имат 5 игри на кръст.

1
...
369 370
371
372 373
...
377

Подобни теми

bullet d3bg.org или www.d3bg.org - От nzhul на: 30/01/2012 - 19:44ч.
bullet [игра] Easter в D3BG - От EarthFace на: 06/11/2014 - 14:26ч.
bullet Diablo 3 Stream FireandFury#2266 - От FireandFury на: 22/12/2014 - 22:19ч.
bullet FireandFury live Twitch Stream - От FireandFury на: 06/12/2014 - 16:43ч.
bullet Blizzcon 2013 by D3BG - От vaskobgn на: 18/10/2013 - 01:42ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 27 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: qbadabaduuu, tERROR85, vaskobgn, Neltharaku

Рожденици днес: ASB_1 (34), SSForse (35), ikar777 (50)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95738 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja