пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Офлайн

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2165
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 751: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: tERROR85 на 11/07/2019 - 08:14ч.

Не съм фен на жанра. Да при мен е фенщина при Диабло ама не играта а лорето.
РоЕ е адски не оптимизирана пускам играта 10 минути чакане след което ме хвърля в менюто и така на третия път влиза (явно за щастие). Също при смяна на зоните 5 минути точно влизам и партито ми вече минава в следващата Вярно играта не е на SSD- то ама WD Black по добро от това на пазара няма ..
Даже по форумите им се базикат че с следващия им експанд ще дават безплатно SSD... Иначе интересно е лорето изиграх го ама не ме грабва както това на диабло.

lordlosh

Fallen

Коментари: 7
battle tag battle tag

0

# 752: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: lordlosh на 11/07/2019 - 14:40ч.

GTX 1070 8GB
16GB RAM
I7-7700K 4,2
ADAT SP550 SCSI Disk 240-ка
Seagate ST1000DM 010-2EP102 SCSI 1TB
Играта ми вървеше повече от перфектно. Такива 5 минути и на старата ми щайга, дето е от праисторическата няма да зарежда.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4632
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 753: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: Benifios на 13/07/2019 - 19:12ч.

lordlosh написа на 11/07/2019-02:15ч.:

Benifios, колега не малко ревюта съм гледам в нета и маса народ казва, че е най-играното АРПГ в момента. Хубаво е да се дава информация, като даваш някакви данни, иначе си говорим ей така:
https://www.reddit.com/r/Games/comments/a4bwmj/path_of_exile_smashes_its_player_count_record/
https://store.steampowered.com/stats/Steam-Game-and-Player-Statistics?l=english
И доколкото ми е в известно в Китай тая игра просто убива. Там са на отделен realm ако не се лъжа.

Показателно е, че всяко едно безпристрастно ревю/артикул, не говоря по форуми е в полза на POE.
Ако ние не си казваме къде са проблемите в играта и се правим на ударени, че играта е бомба, как очаквате да ни дадат добра игра?
Indy компания направи 100 пъти по-добра игра от Диабло 3...

40к са логнали за един ден, накрая ще е както това което казах с всички реалми 90к, средно на ден. С кое не съм бил точен?
lordlosh написа на 07/07/2019-21:49ч.:
Явно грам не си играл играта.
Това е най-играта ARPG игра. Играят я милиони хора в момента. Страшно много стриймъри я рекламират и я определят като най-доброто ARPG. В момента на 100% е.

Та, как са милиони като в най-големият си пийк са били близо до 200к. Това твърдение си беше чиста фенбойщина.
Някъде да съм казал, че PoE не е по-добро от Diablo? По-добро е защото в момента се правят пари от него, стриймърите са там, има редовен контент, който обаче не е уникален колкото и да ме обеждаваш.

Само да ти дам една кратка статистика при D3 имаше над 5.8 милиона играчи дневно в най-големият си връх в началото, а след това през първата година над 2.1 милиона дневно.
Като отчитане е дори само да логнеш в играта и да прекараш 1 мин да кажем. Когато пуснаха Некромансър пача бяха 120 к, като не говорим за Корейците, както ти каза си имат отделен реалм. Това важи и за Диабло.
За мъртва игра да има над 40 или дори 80к на ден си е прилично, щом ще я сравняваме с PoE.
Да най-играното в момента, но не и с милиони играчи :)
Да те питам и за енд гейм, в Diablo II например има ли енд гейм? Тук ЕНД гейма ти е на таймер и рекорд в ранглистата.
Сега ми кажи колко лесно резетвваш билдовете и колко време ти отнема да ги сменяш в PoE, за целта всеки път какво ти е нужно като време и средство. Защото например в Diablo отнема 1 клик, а не загуба на часове. Както ти го казах, лично на мен не ми харесва играта заради излишните неща лично за мен, а и нуждата да инвестирам време на вятъра за да мога да изиграя 2 билда на кръст, защото някой е решил да ме ограничи да си сменям нещата през 5 секунди. Не знам гледал ли си стриймове наскоро на PoE но поне аз виждам само 3 билда според даденият клас. Някъв пич играеше нещо като некромансер с някакви бойни единици и пускаше тотемчета и прегазваше всичко, друг беше как да го опиша с някакви дискове около него в радиус от около 100-150 ярда и всичко падаше. Като едно умение на Хънтъра, на чакри. И ето този пич - където фарми все едно обикновенните рифтове в Diablo III и го зарива с предмети EhdOUuH.jpg

За послените 3 сезона нямам толкова часове колкото този в Diablo. Играта е умряла от подръжка след експанжъна, та и преди това. За съжаление обаче си има фен база и играчи, които доближават моментата бройка на PoE. Колкото и да ти е гадно от този факт. Да PoE е по-добра, безплата и т.н. да не изброявам отново всичко. Инди компанията са близки приятели с екипа на Diablo и си гостуват и обменят опит. То и торчлайт казваха , че е върхът ама... както и да е :)

Офлайн

Alexander

Nephalem

Коментари: 1200
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 754: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: Alexander на 20/07/2019 - 22:52ч.

линк Айде и Чичо Франк си отива

Коментарът беше редактиран от forge на 21/07/2019 - 12:24ч.

tERROR85

<SPAM BOT>

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 755: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: tERROR85 на 21/07/2019 - 07:52ч.

Дам остана само един от тримата основатели...

Само да вметна че когато сравнявате брой играчи трябва да имате предвид че едната игра е безплатна другата не. Безплатните игри обикновенно имат много повече играчи особено на премиерите и при пускане на голям пач. Поискай 60€ за РоЕ и играчите ще паднат на половина. Пусни Д3 безплатна и ще се качат с 50 60К поне за сезон.

И аз нямам обяснение за това зацикляне на РоЕ на моята машина но е факт. Пробвах и с Steam и с тяхното .ехе се тая. Рових се по форуми трих кешове се тая Дори The Division 2 ми зарежда по бързо...

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Коментари: 5198
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 756: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: forge на 24/07/2019 - 21:29ч.

uh7ab6rane631.jpg

Офлайн

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 757: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: forge на 24/07/2019 - 22:09ч.

Мислих да подбера някои от най-добрите неща, които са покъртителни, но като изчетох всичкото осъзнах, че всеки един ред е абсурден сам по себе си. Ако тези неща са истина, тея са по-пропаднали отколкото сме предполагали. :teeth:
Диабло 4 по-добре да не излиза.

Коментарът беше редактиран от forge на 24/07/2019 - 22:09ч.

Alexander

Nephalem

Коментари: 1200
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 758: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: Alexander на 24/07/2019 - 23:29ч.

Alexander написа на 28/10/2018-19:27ч.:
qtGpODQ.jpg

Да видим дали от всичките тези ""Лийкове" ще нацелят нещо реално. А остават още 4 дена още колко ли ще излезнат :D Но като цяло мисля че това е най реалистичното май.
Блажени са Вярващите.

tERROR85

<SPAM BOT>

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 759: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: tERROR85 на 07/08/2019 - 09:57ч.

They did it again.
7kwAllZ.jpg
Пак си докараха недоволството на феновете тоя път с небоядисан Warcrat maunt за 25€ по случай 15 годишнината. И то при положение че колекционерското издание (World of Warcraft 15th Anniversary Collector's Edition) е изчерпано от магазините навсякъде... Явно са решили че го купуват хората заради смотания маунт...

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 760: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: forge на 23/08/2019 - 22:22ч.

What’s in Store for Diablo at BlizzCon 2019? Diablo 4 Apparently

Ако 4 години не ви беше достатъчно да слушате едно и също, ето ви още малко диабло 4 спекулации. :]

Подобни теми

bullet Какво очаквате през 2018 за Diablo? - От forge на: 03/01/2018 - 14:36ч.
bullet E3 2018 ~ 12-14 Юни - От Neltharaku на: 18/05/2018 - 19:35ч.
bullet FIFA World Cup 2018 Russia - От Neltharaku на: 13/06/2018 - 18:51ч.
bullet Blizzard на gamescom 2018 - От forge на: 28/07/2018 - 15:45ч.
bullet The Game Awards 2018 - От tERROR85 на: 07/12/2018 - 09:51ч.

В момента 1 потребител разглежда темата

ThePeanut

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 20 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: Neltharaku, ThePeanut

Най-активни днес: KOMAP, ThePeanut, forge

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 94361 | Теми: 6176 | Потребители: 6433 | Най-новият ни потребител е: dragonpz

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: