пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
...
69 70
71
72 73
...
76

Офлайн

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2050
battle tag battle tag

0

# 701: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: tERROR85 на 22/03/2019 - 10:11ч.

Не мога да го разбера доказано е че шутър с джойстик не може да се мери както с мишка и клавиатура затова слагат Aim Assist да компенсират малко. На телефон контролите са много по зле дори и от джойстик и всички се мъчат да портнат шутърите си за телефон.
Да не говорим че колкото ти е по голям екрана е по лесно да различиш/прицелиш опонентите си особено в далечината...
Направо и Оверлоча да го пускат мобилен.

Офлайн

tERROR85

<SPAM BOT>

battle tag battle tag

+2

# 702: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: tERROR85 на 28/03/2019 - 18:40ч.

Warcraft_logo3.gif
https://www.gog.com/game/warcraft_bundle

Ама как звучи battle.net edition предлагано в GoG ....

Коментарът беше редактиран от tERROR85 на 02/04/2019 - 09:16ч.

Alexander

Nephalem

Коментари: 1173
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 703: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: Alexander на 07/04/2019 - 23:28ч.

Само на мен ли ми се струва ама като чели цялата компания Близард отива на майната си замира както е Диабло .

Офлайн

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Коментари: 5135
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 704: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: forge на 08/04/2019 - 01:47ч.

Ами не ама тая компания се управлява от абсолютни олигофрени :teeth:

btw линк XD

Коментарът беше редактиран от forge на 08/04/2019 - 01:48ч.

Maximilian

Tentacle Beast

Коментари: 265
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 705: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: Maximilian на 08/04/2019 - 15:54ч.

Не им остава много,според мен скоро ще фалират.

tERROR85

<SPAM BOT>

battle tag battle tag

0

# 706: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: tERROR85 на 08/04/2019 - 16:07ч.

Чак пък да фалират не вярвам за сега все още WoW-a ги спасява ама положението е много зле. Вярвам че подготвят спасително въже за излизане от пясъка на дъното и постепенно изплуване. Ама това ще е ако не се закопаят съвсем с Имортала.

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+4

# 707: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: forge на 08/04/2019 - 20:13ч.

Няма да фалират, просто ще си загубят авторитета и доброто мнение у феновете. Те вече го загубиха в доста, но тепърва ще го губят още повече. Дори да изкочат с мега яката игра, политиката им вече ни е ясна - малко ново съдържание за възможно най-големи печалби. Винаги ще има бодали, които да ги защитават и да изкачат с някакви тъпи аргументи, че все пак получаваме безплатно пачовете, ама какво да се прави..

Трохичка по трохичка, евент по евент, ПТР-и по половин година, мобилни игри, луут боксове, политическа коректност - гейове, негри, азиатци и всичките там други джендъри да не се чувстват дискриминирани. Това е близард и ще става единствено по-зле. Ще започнат да продават ключодържатели и пак ще правят пари, но няма да фалират. А нова игра за PC сигурно няма да изкарат никога. Някой друг ремастър или някоя посредствена игра, с която да издоят още малко Warcraft и Starcraft и туй то. Ново IP - абсурд. Те Titan я правиха колко години, накрая я скрапнаха и извадиха един cancer-ски шутър, където половината герой не изискват никакъв скил - за децата, да се кефят.

Общо взето продължаваме да следим погрома на близард :)

И въпреки всичко, Диабло 4 нанайси.

btw, това ми е "unpopular" мнението. Знам, че много хора няма да са съгласни с мен, но не ми пука. В редит като напиша нещо подобно всички ме хейтват, ама там са баш фенбойчетата, така че разбирам ги и тях горките, още непрогледнали.

Офлайн

#LionDance

Council Member

Коментари: 312
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 708: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: LionDance на 19/04/2019 - 22:12ч.

Напълно съм съгласен. Колкото и да ми се иска да цъкам ново Диабло, не мога да си представя да има много кръв и някви по-гадни истории/сцени/мотиви. Може пък и да направят нещо по-мрачно, ама нямам им доверие вече.

И най-много ме е яд как наистина са такива бавняри тея дето ги управляват. Направо не знам колко тъп трябва да си да взимаш такива решения. Как ще пуснат Д3 с 30млн продажби и ще го заебат толкова много и ще забавят нова игра толкова много. И старкрафт е пълно мъртвило и хотс.

То, и като цяло не са само близърд. Много малко останаха компаниите, които правят няква игра с цел да е забавна. Всичко някви тъпи луут боксове, скинове и някви мега тъпотиите и скучни прогресии. Тъпата им идеологиq да направят игра: "GAME AS A SERVICE". Няква тъпа скучна игра като Антем да бъде скапан сървис, че хората да играят 10години. Ами първо да помислят дали тая тъпотия някой въобще ще я играе 10 дена.

Коментарът беше редактиран от LionDance на 19/04/2019 - 22:18ч.

tERROR85

<SPAM BOT>

battle tag battle tag

+1

# 709: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: tERROR85 на 20/04/2019 - 09:28ч.

Ами те на старкрафта му затвориха историята какво да е освен мъртвило хотса и оверлоча бяха само периодична параноя после хората осъзнаха че качествен мачмейкинг с герои с специализация е трудно да се направи(за близард невъзможно) още по трудно като постоянно добавяш нови и променяш стари герои. Диаблото го бавят прекалено много и изгубиха голяма част от фен базата. Само WoW все още се опитват да поддържат интереса ама и там нещата почнаха много да се бавят ама нормално като играчите(и от там парите) драстично са намаляли.
Колкото до другите компании ЕА няма с какво да ме спечели само Мас Ефекта следя там.
Убисофт в момента са ми фаворити с най-добрите игри в последните 4-5 години. За разлика от близард пускат продължения на 1 2 игри от техните вселени всяка година. Лошото при тях са DLC-тата който затварят историята на дадена игра и са платени.

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 710: BlizzCon 2018 - the downfall of Actiblizzard

Офлайн

Автор: forge на 25/04/2019 - 20:22ч.

Айде, обявиха Близкон 2019 - 1 и 2 ноември. Да ги видим ще скалъпят ли нещо да излезнат от калта или ще затънат още повече. (залагам на второто)

Очаквайте скоро обаждане от Райкър за нова доза диабло 4 спекулации. :)

1
...
69 70
71
72 73
...
76

Подобни теми

bullet Какво очаквате през 2018 за Diablo? - От forge на: 03/01/2018 - 14:36ч.
bullet E3 2018 ~ 12-14 Юни - От Neltharaku на: 18/05/2018 - 19:35ч.
bullet FIFA World Cup 2018 Russia - От Neltharaku на: 13/06/2018 - 18:51ч.
bullet Blizzard на gamescom 2018 - От forge на: 28/07/2018 - 15:45ч.
bullet The Game Awards 2018 - От tERROR85 на: 07/12/2018 - 09:51ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 21 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: Benifios, Neltharaku, Niksan_89

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93963 | Теми: 6158 | Потребители: 6343 | Най-новият ни потребител е: Niksan_89

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: