[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3 4 5 6 7
...
14
Dex

Коментари: 3564
battle tag battle tag

Коментари относно 2.0.6

+6

Офлайн

Автор: Dex на 10/06/2014 - 22:16ч.

Както вече Бени ни е информирал, пача е out (за нас още не). Просто не мога да не се сдържа и да сипя по Blizzard - такава тъпотия незнам как им хрумна

Цитат:
но се получи проблем, че по-голямата част от играчите не можеха да стигнат до тях, а това доведе до нашето решение да ги премахнем от играта!
(мързи ме да търся оригиналния текст)

ЩО ЗА ГЛУПОСТ? По-голямата част от играещите да не са малоумни. Има 5000 гайда в които пише къде падат тъпите съставки. Толкова ли затпяхме и толкова ли мързеливи станахме. Пак ще цитирам Weaver-а:

underweaver написа:
направо да сложат един item&hero editor и да си гласиме квото ни е кеф, да не се занимаваме много

Мисля, да им напиша няколко гневни реда, ама ще изчакам първо да се успокоя, че да не кажа някоя глупост.

Офлайн

olfilthy

+3

# 1: Коментари относно 2.0.6

Офлайн

Автор: olfilthy на 10/06/2014 - 22:23ч.

Аз по-глупаво решение не съм виждал от тяхна страна спрямо играта. Както ти сам каза има хиляди гайдове за крафтинг материали и други неща, само трябва да се напише в чичо Гугъл. Играта затъпява и безсмислено се улеснява. Да не говорим и за поредния бъф за зелени предмети. Добре бе... толкова ли е сложно в 40-50 часа игра да се събере един сет??? Било то 2-3-4 парчета( с пръстена). Явно много дечурлига се навъдиха и започнаха да реват, че играта не е елементарна като някой модерен шуутър. Аз лично стигнах до определено ниво, където играта не представлява голям интерес за мен. Може да почна Хардкор за да има тръпка. Ще дочакам ладерите и новите рифтове, но ако дропа е същия, очаквам след 1 месец максимум да съм се облякъл за Т6 в тези ладери...

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 10/06/2014 - 22:25ч.

HalDrogo

Nephalem

Коментари: 1199
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

0

# 2: Коментари относно 2.0.6

Офлайн

Автор: HalDrogo на 10/06/2014 - 22:26ч.

Не виждам проблем с крафта... сега поне няма с всяко влизане в играта да проверявам Акт2 дали не ми се е паднало случайно баунти - Убий Трум или Рокгут или както там им бяха имената на тия двамата, дето пускат съставки за Девастатор-а.

Също няма и като хамав да ходя да бия Малтаел 10 път за 2-3 лег съставки за крафт на брейсъри. Вместо това ще си правя рифтове, а при баунтитата няма да има значение кои са се паднали :)

Този пач е просто част от подготовката за 2.1

Mlucklich

Oblivion Knight

Коментари: 409
battle tag battle tag

0

# 3: Коментари относно 2.0.6

Офлайн

Автор: Mlucklich на 10/06/2014 - 22:29ч.

Ми те както са тръгнали да вземат да бъфнат и шанса за SMK, FOTF, каламити или уанда... Също така може да бъфнат и шанса за дроп на амулетите дето са имунни на arcane , lightening, poison, fire... :)

paradise

Archangel

Коментари: 974
battle tag battle tag

+5

# 4: Коментари относно 2.0.6

Офлайн

Автор: paradise на 10/06/2014 - 22:29ч.

Да не се е върнал стария директор та започнаха глупостите в играта?

Dex

Коментари: 3564
battle tag battle tag

+1

# 5: Коментари относно 2.0.6

Офлайн

Автор: Dex на 10/06/2014 - 22:36ч.

HalDrogo, основния проблем не е в тази конкретна промяна, основния проблем е, че играта става супер лесна ( а вече е достатъчно лесна ) и вместо да имплементират новости с които да ни карат, да правим и нещо друго освен рифтим и да харчим шародве при Кадала, те стесняват кръга с възможните да ги наречем "странични quest-ове" Тази промяна е уникална глупост и трябваше вместо да махат неща от играта, да добавят нови такива, в които слогана на Adventure Mode-а "Bounties and Exploration" да озчанава нещо. Сега спокойно могат да го прекръстят на "Rift It Forward" или на "Collection Shards and Gambling".

CerberuS

Nephalem

Коментари: 1106
battle tag battle tag

+1

# 6: Коментари относно 2.0.6

Офлайн

Автор: CerberuS на 10/06/2014 - 22:37ч.

Бъф на ... = Бъф на продажбите ( първи закон на Blizzard)

Офлайн

vachoi

Nephalem

Коментари: 1608
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+3

# 7: Коментари относно 2.0.6

Офлайн

Автор: vachoi на 10/06/2014 - 22:47ч.

Това е пълна глупост с материалите, толкова много време сигурно са загубили докато ги измислят, направят и т.н. а сега ги премахват. Тази игра взеха много да я правят за играчи 7+, все едно си в първи клас. Аз и за това спрях вече втора седмица не съм играл, чаках нещо ново, а то какво...има и други промени=простотии за който нямам нерви да се ядосвам...

Коментарът беше редактиран от vachoi на 10/06/2014 - 22:49ч.

Офлайн

HalDrogo

Nephalem

Коментари: 1199
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

0

# 8: Коментари относно 2.0.6

Офлайн

Автор: HalDrogo на 10/06/2014 - 22:53ч.

Dex, за това съм написал в края, че този пач е просто част от подготовката за 2.1, с който ще дойдат новостите, за които говориш.
Всеки възприема различно! За мен ходенето на едно и също място, за биене на една и съща гад десетки пъти, че при някои хора и стотици, не означава, че играта е трудна, а по-скоро, че е досадно дразнеща. Също така не обичам да свалям Торменти надолу, за да става по-бързо фарменето на някой жълт шампион.

Коментарът беше редактиран от HalDrogo на 10/06/2014 - 22:54ч.

ironbg

Frozen Horror

Коментари: 485
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

+3

# 9: Коментари относно 2.0.6

Офлайн

Автор: ironbg на 10/06/2014 - 23:44ч.

Очаквайте в пач 2.0.7 легендарните от баунтитата да Ви падат от първия път, защото е трудно да се намерят!

Офлайн

overcrash

Paragon 7777

Коментари: 2454
battle tag battle tag

0

# 10: Коментари относно 2.0.6

Офлайн

Автор: overcrash на 10/06/2014 - 23:54ч.

Защо се оплаквате от тая промяна? Предпочитате да правите по 100 нови игри на час в търсене на легендарните материали ли ? Повечето craft неща трябва да ти roll-нат godly за да са хубави, а за да roll-не godly колко опита ти трябва на всеки предмет? Един единствен материал, ако ти отнема 5 мин за намиране и ти трябват средно по 50 craft-а да ти roll-не супер добре колко минути излиза за целия герой? Ами за 5 различни героя ?

Коментарът беше редактиран от overcrash на 10/06/2014 - 23:54ч.

1
2 3 4 5 6 7
...
14

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 43 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: forge

Най-активни днес: forge, EarthFace, vaskobgn, qbadabaduuu, lordlosh, tERROR85

Рожденици днес: Hollowman (29), olisontop (23)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95366 | Теми: 6214 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho