[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4676
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

Kadala - All we know

+4

Офлайн

Автор: Benifios на 09/04/2014 - 11:28ч.

kadala.jpg

Kadala е член в Horadrim.

В Diablo III, изпълнява функцията на гемблинг (хазарт) в новия мод Adventure Mode. Blood Shards е валутата с която си купувате неиндефицирани итеми от нея, като те варират от бели и сиви до легендарни и сет итеми.. От нея не може да получите клас специфик сет итеми както и специалните легендарни итеми, които падат само на тормент 1-6, също и легендарните, които падат от Horadric Cache.

Няма значение на каква трудност ще си пазарувате от нея. Също няма значение дали сте в парти или сами. Всичко е просто хазарт/късмет или както искате го наричайте! :)

От нея не могат да паднат - списък с линкове :

Списък с предметите, които падат само на Тормент

Възможни легендарни предмети от Horadric Caches - Освен тях, ако играете на Тормент + вече може да ви падат и тормент итеми!

Също така не може да ви се падне сет итем, който може да се получи само от крафт!

Имате шанс за всички други видове легендарни и сет итеми!
Кои други сет итеми може да спечелите от Кадала : Това са сетове съставени от две части : пример : Чантодо сет, бул катос сета.
Имате шанс и за пълния сет - Блекторн понеже той не се води специфик сет клас.

Какво е Blood Shard

Кървави кристали - Blood Shards Това е нова валута, която ще бъде на разположение в Reaper на Souls. Седейки до златото, тази нова стойност очевидно пада, докато правиш Bounties (наградите) и също от Horadric , които на свой ред са награди от Bounties. Можете да си купите в момента само : случайна плячка(хазарт) .
На случаен принцип итемите ще струват пет парчета. Можете да получите някои от следните: 1 H Weapon, 2H Weapon, Source, Mojo, Helm, ръкавици, ботуши, Armor, колан, нараменници, панталони, Bracers, Shield, Амулет, и пръстени. Всички тези части са наречени "мистерия" и имат случайни статистики плюс качество. Тя е била разкрита от множество стриймъри, че легендарните и определени сет итеми могат да бъдат намерени чрез тази нова система за хазарт, но това е доста рядко явление.
Лимита на шардовете е 500, след това ако искате да събирате още шардове трябва първо да ги похарчите или да са под 500! :)

Проняма след новия пач 2.0.5 - Кадала вече може да пуска и Тормент итеми! Сет Специфик итеми също! (те са в групата на тормент итемите)

Темата беше редактирана от Benifios на 26/05/2014 - 09:36ч.

Офлайн

sa666o

Angel

Коментари: 666
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 1: Kadala - All we know

Офлайн

Автор: sa666o на 09/04/2014 - 11:46ч.

Страхотно, за пореден път браво за труда. 8)
Само да добавя, че и беше дошло и последни 3-4 дни не беше особено дашна.

Коментарът беше редактиран от sa666o на 09/04/2014 - 11:47ч.

Jupiter

Archangel

Коментари: 933
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 2: Kadala - All we know

Офлайн

Автор: Jupiter на 09/04/2014 - 12:28ч.

"Кешовете струват 100 парчета, докато на случаен принцип итемите ще струват пет парчета."

Какви са тия кешове ?

Hollowman

Nephalem

Коментари: 1042
Diablo Клан:
<nMVP>
battle tag battle tag

0

# 3: Kadala - All we know

Офлайн

Автор: Hollowman на 09/04/2014 - 12:33ч.

забравил е да погледне че това е бил пост от бетата....там можеше да се взимат тези торбички които сега получаваме от завършване на баунтита на акт

Benifios

Adramelech

Коментари: 4676
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 4: Kadala - All we know

Офлайн

Автор: Benifios на 09/04/2014 - 13:09ч.

Ами аз добре си го бях коригирал на компа, ама няма кой да се сети да го коригира във форум поста :D Мерси за подсещането:)

Doggy681

Fallen

Коментари: 6
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

0

# 5: Kadala - All we know

Офлайн

Автор: Doggy681 на 11/04/2014 - 08:56ч.

Аз съм много доволен от нея. В рамките на 100-400 шарда получавам сет или легендарен айтъм и в 99% от случаите е ъпгрейт на моята екипировка, а след последния хотфикс за 3 опита с по 50+ шарда , за всеки опи по един легендарен.

CBrood

Nephalem

Коментари: 1044
battle tag battle tag

0

# 6: Kadala - All we know

Офлайн

Автор: CBrood на 11/04/2014 - 09:19ч.

Не знам колко съм пръснал, но засега имам само 1 легендарен. Не е много щедра към мен :/

Подобни теми

bullet Kadala simulator - От Spyy1 на: 09/05/2015 - 10:45ч.
bullet Съвети за гамблинга при Kadala - От forge на: 12/01/2015 - 18:21ч.
bullet [SPOILER] - Diablo 3 CE All Cinematics [VIDEO] - От vaskobgn на: 13/05/2012 - 01:09ч.
bullet All 5 classes paragon 100 world first - От Dex на: 29/01/2013 - 15:49ч.
bullet Armor и All Resists в коефициент 10:1 - От Dimcho на: 10/03/2014 - 16:13ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 26 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: FlagellumDei

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95726 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja