[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1 2
3
4 5
Mlucklich

Oblivion Knight

Коментари: 409
battle tag battle tag

0

# 21: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: Mlucklich на 11/04/2013 - 19:07ч.

За продължителността казах, че е примерна, а и надали някой ще му се седи 3 часа за съдия :) Иначе по точка 4 ще се обосновя. Ако примерно групата фарми криптата 5 дни преди състезанието в часовете на състезанието скрийновете могат да се нагласят все едно са правени на състезанието, а така като е по голяма областта дето ще се фарми става доста трудно нагласянето.
vaskobgn написа на 11/04/2013-05:52:25PM:
ПС3- Относно наградния фонд Аз бих го направил просто за удоволствието от играта, а награден фонд бих събрал от участниците и после бих направил томбола и бих го дарил на рандом принцип в сайта..нещо такова. ;)
Напълно съгласен с това:)

PureEnergy

Mummy

Коментари: 163
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 22: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: PureEnergy на 11/04/2013 - 19:37ч.

Относно това, което си измислил.

по т.1 Не съм съгласен да е само 1 или 2 часа.Трябва да е поне 3 часа според мен.

по т.4 Пък абсолютно не съм съгласен, защото това е състезание и всеки трябва да е свобободен да вземе решение какво ще фарми.

ПС- Другите точки от това, което си измислил ми допадат. ;)

ПС2- Относно времената на снимката мога да кажа, че няма да е зле и да се играе на window mode за да може и от компютъра да се види дата и час и така дори и играча да е взел веднага айтема като отвори ивентара и направи снимка..абе ще има просто по-голяма достоверност.

ПС3- Относно наградния фонд Аз бих го направил просто за удоволствието от играта, а награден фонд бих събрал от участниците и после бих направил томбола и бих го дарил на рандом принцип в сайта..нещо такова. ;)

Бих искал да дам една интересна идея... Та, в отбор да са максимум по 3-ма човека, защото при 4-ма ще е трудно. Фарма да е от 3-5 часа(минимум). Както вече се каза по един от отбор да стриймва. За да се участва в състезанието, всеки отбор да даде по 10 милиона голд(което 3.5милиона на човек от отбор) и отбора победител да вземе всичкия този голд, обаче всички легендарита събрани от всички отбори да бъдат раздадени на хората LIVE на стрийм(с 1 дума giveaway-и). Мисля, че ще се получи интересно.

olfilthy

0

# 23: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: olfilthy на 11/04/2013 - 22:09ч.

PureEnergy написа на 11/04/2013-07:37:42PM:
Относно това, което си измислил.

по т.1 Не съм съгласен да е само 1 или 2 часа.Трябва да е поне 3 часа според мен.

по т.4 Пък абсолютно не съм съгласен, защото това е състезание и всеки трябва да е свобободен да вземе решение какво ще фарми.

ПС- Другите точки от това, което си измислил ми допадат. ;)

ПС2- Относно времената на снимката мога да кажа, че няма да е зле и да се играе на window mode за да може и от компютъра да се види дата и час и така дори и играча да е взел веднага айтема като отвори ивентара и направи снимка..абе ще има просто по-голяма достоверност.

Бих искал да дам една интересна идея... Та, в отбор да са максимум по 3-ма човека, защото при 4-ма ще е трудно. Фарма да е от 3-5 часа(минимум). Както вече се каза по един от отбор да стриймва. За да се участва в състезанието, всеки отбор да даде по 10 милиона голд(което 3.5милиона на човек от отбор) и отбора победител да вземе всичкия този голд, обаче всички легендарита събрани от всички отбори да бъдат раздадени на хората LIVE на стрийм(с 1 дума giveaway-и). Мисля, че ще се получи интересно.
Да тази идея много ми харесва, така всеки ще е доволен и най-вече на играчите и на хората, които ще гледат. :)

Офлайн

Rreck

Wraith

Коментари: 96
battle tag battle tag

0

# 24: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: Rreck на 11/04/2013 - 22:59ч.

Пълни глупости пишете . Тря да е Соло за да може всеки да стриймва . Легендарни да се дават на Сидийте ? :Д ...Бех го казал и преди ГОЛДА на съдиийте а легендарните по следната схема ..

Всеки дава свойте легендарни на човека с повече от него и взима тези на човека след него ..
Така първия получава Дъбъл лег а последния остава с пръста в устата щото явно е най-слаб ...

Коментарът беше редактиран от Rreck на 11/04/2013 - 23:07ч.

KingdomHero

Fetish Shaman

Коментари: 244
battle tag battle tag

0

# 25: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: KingdomHero на 11/04/2013 - 23:10ч.

Rreck предложенията ти не ми харесаха :)

Rreck

Wraith

Коментари: 96
battle tag battle tag

0

# 26: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: Rreck на 11/04/2013 - 23:14ч.

като си малка рибка как ще ти харесат ?

Rendeto

Skeleton

Коментари: 49
battle tag battle tag

0

# 27: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: Rendeto на 11/04/2013 - 23:28ч.

На Rreck схемата май е добра

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7919
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 28: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: vaskobgn на 11/04/2013 - 23:50ч.

Не съм съгласен с някои от нещата.Като част от екипа на сайта ще Ви напиша малко по-късно примерни условия при които D3BG би подкрепило идеята на автора на тази тема. ;)

KingdomHero

Fetish Shaman

battle tag battle tag

0

# 29: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: KingdomHero на 11/04/2013 - 23:54ч.

Ти да не си голяма "рибка" случайно ?

KingdomHero

Fetish Shaman

battle tag battle tag

0

# 30: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: KingdomHero на 11/04/2013 - 23:57ч.

Щото примерно 1вия отбор може да намери 30 лега, а 2рия - 10. Така че печалбата въобще не е близо до 2хЛегс.

1 2
3
4 5

Подобни теми

bullet Legendary Farming Competition - От reckk на: 03/03/2013 - 00:21ч.
bullet Legendary Farming Competition? - От KingdomHero на: 19/05/2013 - 14:08ч.
bullet BG Farming Competition - Идеи и Предложения - От vaskobgn на: 03/03/2013 - 14:27ч.
bullet Legendary Farming Route - От vaskobgn на: 15/03/2013 - 23:10ч.
bullet Nephalem Trials, adding competition to Diablo. - От EarthFace на: 06/12/2013 - 08:13ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 26 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: CerberuS

Най-активни днес: Neltharaku, Dibrobs

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95802 | Теми: 6230 | Потребители: 6025 | Най-новият ни потребител е: Dibrobs