[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3 4 5
PureEnergy

Mummy

Коментари: 163
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

Legendary Farming Competition !

0

Офлайн

Автор: PureEnergy на 09/04/2013 - 23:50ч.

Мисля, че такава тема вече има, обаче мисля да я възобновя...
Като цяло всички виждаме, че ПвП-то в Диабло 3 още не е на нивото на което трябва да е.
Има някой класи с огромно предимство пред други и е просто безсмислено.
Та реших да предложа да се направи Legendary Farming Competition-a, защото мисля, че ако в отбор са 3-ма(българи естествено). Идеята на мен лично ми допада, а и какво по-хубаво едно едно състезаниенце за фарм на легендари итеми да разнообрази малко BG D3 community-то. Естествено сам няма как да го организирам и т.н, затова се обръщам към администратора на сайта/модераторите. Ако поемете инициативата, мисля че ще се получи! Мога да помогна със това да стриймвам примерно за единия отбор.
Има какво още да се мисли по тази идея, надявам се скоро да има отговор по темата :) !
ПС; Мисля този Competition(ако има такъв) да е след новия пач, където ще има обновления на итеми и много други!

lazarov

Minion of
Destruction

Коментари: 517
battle tag battle tag

0

# 1: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: lazarov на 09/04/2013 - 23:52ч.

Цитат:
ПС; Мисля този Competition(ако има такъв) да е след новия пач, където ще има обновления на итеми и много други!
Пачът с преправените/новите айтъми няма да се види скоро, поне не в близките 2 месеца(в най-най-оптимистичната прогноза).

KingdomHero

Fetish Shaman

Коментари: 244
battle tag battle tag

0

# 2: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: KingdomHero на 09/04/2013 - 23:56ч.

Тъкмо повече време за организация. хаха :D
Иначе аз съм съгласен. Ще бъде забавно :)

Rreck

Wraith

Коментари: 96
battle tag battle tag

0

# 3: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: Rreck на 10/04/2013 - 00:19ч.

Трябва да е Соло Или всеки от отбора да фарми соло .
Или както го измислите се е там аз съм за то аз бех пуснал такива 4-5 теми де :Д

Който отбор ме иска ме има :Д 150 милионен барб 4600 бели гадини на час МИНИМУМ гаранция батка !

PureEnergy

Mummy

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 4: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: PureEnergy на 10/04/2013 - 00:29ч.

Идеята ми дойде като гледах фарм състезанието м/у Европейския и Американския сървър! Фармиха по 3-ма в отбор. Естествено има много за до уточнение.

Rreck

Wraith

battle tag battle tag

0

# 5: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: Rreck на 10/04/2013 - 00:32ч.

Не виждам кво толкова има да се уточнява и най-добре соло щото едва ли ще събереш 3 отбора от 3 човека и всеки от тях да стриймва демек 9 човека ,което значи да ангажираш още 9 като съдий да зяпат някой да не мами и тн.

ако се събереме 4-5 човека всеки за себе си е по-реално . Ако админите го сложат на главната страница като офицялен компетишън е още по-реално. ;]

PureEnergy

Mummy

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 6: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: PureEnergy на 10/04/2013 - 00:38ч.

Защо да се съберат само 3 отбора по 3-ма? Зависи от интереса. А точно това е за до уточняването... някой да не измами ! Как ще се направи това точно не знам. Всеки, който още има идеи и т.н да пише в темата, все пак чакаме отговора на администратора/ите.

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7913
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 7: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: vaskobgn на 10/04/2013 - 01:43ч.

Най-сигурният начин против измама е live стрийма, но не всеки може да си го позволи.Другият сигурен начин е снимка със звездичка на мини мапа за всяко легендарно.Естествено може и просто на доверие, но този вариант според мен няма да го бъде.Другият вариант е преди старта на фарминга всеки прави по 1 скийншот и го качва да се види какво има в ивентара и в 3те таба на сташа и като сте постоянно парти и никой не го напуска..после като се направи снимка и се види броят легендарни би трябвало да е достоверно.

Rreck

Wraith

battle tag battle tag

0

# 8: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: Rreck на 10/04/2013 - 01:59ч.

И пак поне 1 от отбора трябва да стриймва за да се види ,че пича не напуска партито или че някой не логва за да му даде неиндефицирани легендарита .

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7913
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 9: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: vaskobgn на 10/04/2013 - 02:30ч.

Да така е.Поне 1 е хубаво да стрийма иначе после ще има спорове и караници.

PureEnergy

Mummy

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 10: Legendary Farming Competition !

Офлайн

Автор: PureEnergy на 10/04/2013 - 14:41ч.

Това със скрийншота ще се получи добре!
Всеки скрийншотва Сташа и инвенторито преди началото на състезанието, и ще е хубаво един от отбора(по 3-ма в отбор) да стриймва за неговия си отбор!
Да видим сега какво ще отговори администратора :)

1
2 3 4 5

Подобни теми

bullet Legendary Farming Competition - От reckk на: 03/03/2013 - 00:21ч.
bullet Legendary Farming Competition? - От KingdomHero на: 19/05/2013 - 14:08ч.
bullet BG Farming Competition - Идеи и Предложения - От vaskobgn на: 03/03/2013 - 14:27ч.
bullet Legendary Farming Route - От vaskobgn на: 15/03/2013 - 23:10ч.
bullet Nephalem Trials, adding competition to Diablo. - От EarthFace на: 06/12/2013 - 08:13ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 33 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: overcrash, vaskobgn, LionDance, tERROR85

Рожденици днес: ma3xplayer (31)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95705 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja