[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
...
45 46
47
48 49
...
52

Офлайн

Dimcho

+2

# 461: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: Dimcho на 13/11/2014 - 15:31ч.

За коефициент "брой коментари/репутация" (или палчета) - освен елементарно делене, какво повече да се мисли? Това е добра идея, с която да се намалят безпредметните постове от тип "2 километра цитати и +1".

Може примерно и да се ограничи бройката постове дневно, или да се засича комбинацията "Ctrl + V" :D

По повод на "своите хора" - лошо ли е, човек да има приятели и дори фенове, нали във форума има friendlist?

Офлайн

palavnicite

+2

# 462: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: palavnicite на 13/11/2014 - 15:37ч.

Да именно...НЕ казвам да имаме вдясно до плаце за + и такъв за -

Същността е да се пишат качествени коментари, с целенасоченост Diablo.

Че има проблем с "групички" е ясно. Просто човека дето е написал нещо "качествено" ще си получи like-ове и от хората дето не са в групичките, а те са повече...сигурен съм :)

Случва се сайта да се "промива" с разни неща като в турски сериал, и вярвайте ми като влезне нов юзър и прочете нещо такова се съмнявам да има повторна активност от негова страна.

С "положителна" или "отрицателна" репутация няма как да не се стимулират хората да пишат хубави и старателни теми, дето новите юзъри ще седнат и ще ги ЧЕТАТ с интерес, за да научат нещо! А не да се чувстваш като в бг-мама, където са разбирачи от всичко :teeth: :teeth: :teeth:

Коментарът беше редактиран от palavnicite на 13/11/2014 - 15:51ч.

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4676
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+1

# 463: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: Benifios на 13/11/2014 - 15:47ч.

Dimcho написа на 13/11/2014-15:31ч.:
За коефициент "брой коментари/репутация" (или палчета) - освен елементарно делене, какво повече да се мисли? Това е добра идея, с която да се намалят безпредметните постове от тип "2 километра цитати и +1".

Може примерно и да се ограничи бройката постове дневно, или да се засича комбинацията "Ctrl + V" :D

По повод на "своите хора" - лошо ли е, човек да има приятели и дори фенове, нали във форума има friendlist?

Не може да ограничиш потребител да пише. Има теми които се дискутират интересни неща или се води някакъв нормален спор. Няма как да ги ограничиш пример ти е "Кафе темата" Там си е като спам чат.

"ctrl + v" що за глупост? Удобна за поставяне на линкове, снимки и текстове от други места.

По повод последното - то не е лошо, но както каза Анакреон - има теми в които просто се спами заради трупане на лайкове, а реално не са направили нищо съществено (помагане на потребител, поставяне на интересна информация относно Диабло, развитие на форума и т.н ако схващаш мисълта ми, това опорочава системата), че не е лошо, не е. Изтъкнах факта, че голямата репутация на повече хора във форума е заради приятели или фенове.

Нямам спомен за "свои хора" в поста си, даже го препрочетох. А и нали щеше да ги игнорираш, а забравих ходи ли на доктор :)
т.10
olfilthy

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 13/11/2014 - 16:07ч.

palavnicite

+5

# 464: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: palavnicite на 13/11/2014 - 16:34ч.

radiance написа на 13/11/2014-15:47ч.:
А и нали щеше да ги игнорираш, а забравих ходи ли на доктор :)

Именно за такива неща "излишни" ако имаше някаква статистика можеше да не се получава това. Димчо и Бени е ясно че не се харесват, но честно да Ви кажа не съм длъжен да ви чета остроумниченето....

Бени имаш много хубави теми, и те ЗАСЛУЖАВАТ палец, но в случая Димчо цитира forge и мисля че с нищо не те е провокирал. Просто неговия отговор няма НИЩО ОБЩО с теб.

Като не се харесвате си има скупе....даже мисля, че заради ВАС направиха правило да блокваш съобщения от юзър....ама ако може не във форума да се изливат сега дрезгите.
Ако смятате така предпочитам в diablofans да си чета инфото.... и мисля че не съм само аз

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4676
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 465: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: Benifios на 13/11/2014 - 16:51ч.

palavnicite написа на 13/11/2014-16:34ч.:
radiance написа на 13/11/2014-15:47ч.:
А и нали щеше да ги игнорираш, а забравих ходи ли на доктор :)
Като не се харесвате си има скупе....даже мисля, че заради ВАС направиха правило да блокваш съобщения от юзър....ама ако може не във форума да се изливат сега дрезгите.
Ако смятате така предпочитам в diablofans да си чета инфото.... и мисля че не съм само аз

Напълно съм съгласен с теб за всичко, което си написал :) И другото, което съм махнал от поста ти и с него.

Само едно уточнение, предложението е от преди 7 месеца :)
radiance написа на 15/04/2014-14:18ч.:
Има ли възможност да се направи блок опция и след блок опцията да не може да се вижда даден коментар на блокирания потребител или да не може да коментира в статия от човека, който го е блокирал?

Коментарът беше редактиран от Benifios на 13/11/2014 - 16:51ч.

MrPresident

Night King

Коментари: 1327
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+3

# 466: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: MrPresident на 13/11/2014 - 17:04ч.

Аз за пръв път чувам че имало гранде скандале/проблеме с тези потребители.
Отново потвърждавам позицията си че няма смисъл да се категоризират,блокват и т.н.т хора.
Ако някой не спазва добрия тон, то си има модератори, които ще го санкционират по най-правилния начин.

Previous

Archangel

Коментари: 892
battle tag battle tag

+4

# 467: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: Previous на 13/11/2014 - 17:33ч.

Прочетох някой от мненията, признавам не всички..

Но това което практикуват в много други форуми е, че някой части от форума просто не ти носят репутация.. Пример: Защо НА кафе темата да ни носи репутация? Или Смях темата? Те са всекидневните простотии, които хората бълват или копват от някъде другаде.. Лично аз мисля, че само и единствено конструктивните мнения, било за Играта, било в темите за проблеми на хората за софтуер и хардуер, за новини, те да носят, но общия форум с ежедневния спам, не виждам смисъл да носи репутация.

Офлайн

Dimcho

+1

# 468: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: Dimcho на 28/12/2014 - 21:16ч.

Браво за бързата реакция, Мишо :)

Коментарът беше редактиран от Dimcho на 28/12/2014 - 22:53ч.

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5429
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 469: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: forge на 28/12/2014 - 22:05ч.

Трябва вече да е оправено.

Dimcho

+2

# 470: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: Dimcho на 12/01/2015 - 16:44ч.

Едва ли ще се подобри качеството на hosting, но по-силно AI за морския шах ще е добре :)
d3bg-Tick-Tack-Toe-AI.png
Може да се добавят и други игри: 2048, Tower of Hanoi, Whac-A-Mole и т.н.

1
...
45 46
47
48 49
...
52

Подобни теми

bullet Предложения за анкети в сайта - От forge на: 06/01/2013 - 19:25ч.
bullet BG Farming Competition - Идеи и Предложения - От vaskobgn на: 03/03/2013 - 14:27ч.
bullet TRIUMVIRATE Предложения за цена ? - От reaper_bg на: 05/03/2013 - 22:15ч.
bullet няколко предложения - От EarthFace на: 28/01/2012 - 21:13ч.
bullet Предложения за визуални промени и още... - От Pernath на: 02/08/2013 - 18:55ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 25 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: MysticalX

Най-активни днес: FlagellumDei

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95726 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja