[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
...
44 45
46
47 48
...
52

Офлайн

#Zeratul

Tentacle Beast

Коментари: 249
battle tag battle tag

0

# 451: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: Zeratul на 03/11/2014 - 21:11ч.

forge написа на 03/11/2014-18:08ч.:
Dimcho написа на 03/11/2014-17:25ч.:
как върви мобилната версия?

Не се е работило по такава.
Аз неколкократно предлагах да се направи от както се появи сайта. Но уви.......

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5429
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 452: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: forge на 03/11/2014 - 22:02ч.

Предложенията ви за мобилна версия не са останали незабелязани. Някой ден..

palavnicite

+5

# 453: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: palavnicite на 13/11/2014 - 14:48ч.

Следващото предложение да не ме изкарате, че съм в изгодна позиция, :teeth: :teeth: :teeth: но мисля че е добро. :P

Знаете, че всеки в този сайт има мнения и репутация.
Има ли как, репутацията да се пресмята като "положителна" или "отрицателна" на база коментари-харесвания.

Примерно всеки юзър, с коментари над 300 да му се вади такава статистика автоматично. Като в торент тракерите. Имаш над 1%-ОК си. Имаш под 1%....

Или просто да е с + и -. Няма значение. Или някаква картинка.

Идеята е, че така ще се пишат по-конкретни неща за играта(ако ти пука де), а все пак това е d3bg.

Лично аз като се регистрирах и ми беше доста странно, (явно уцелих такъв момент) че на главната страница имаше теми от сорта "каква кола карате" и прочие! :? и си викам "тоя сайт май не е баш баш за Diablo 3" което се оказа невярно ;D админите да не ме бият XD

Естествено може и човек с 1 коментар и 10 харесвания да "счупи" статистиката, та за това да има някакъв минимум....какъвто прецените.

Може и да имаш опцията да си "реснеш" бройката веднъж. Примерно.

Бийте по 1 палец, ако мислите че идеята е добра, да преценят админите.

Хубав и Успешен ден!!!

Офлайн

ironbg

Frozen Horror

Коментари: 485
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

+2

# 454: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: ironbg на 13/11/2014 - 14:52ч.

Мисля, че това е предлагано и то не един път :)

Коментарът беше редактиран от ironbg на 13/11/2014 - 14:52ч.

Офлайн

forge

¯\\(°_o)/¯

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+4

# 455: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: forge на 13/11/2014 - 15:08ч.

Това е по-добрия вариант от отрицателната репутация, където хейтърите ще кликат за спорта, а тази идея наистина може да стимулира потребителите да пишат по-качествени коментари, но трябва да се помисли над формулата, защото не са малко хората, които имат огромна репутация спрямо написаните коментари и то в повечето случаи това не е, защото коментарите са качествени, а защото са я получили от "свои хора".

ironbg написа на 13/11/2014-14:52ч.:
Мисля, че това е предлагано и то не един път :)

Точно такова предложения за пръв път виждам. :)

Коментарът беше редактиран от forge на 13/11/2014 - 15:09ч.

Офлайн

anakreon

Minion of
Destruction

Коментари: 522
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+3

# 456: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: anakreon на 13/11/2014 - 15:09ч.

Да, и аз мисля, че го предложиха не един път, но по-скоро според мен статистиката е направена само положителна, за да може ако нещо те кефи да кажеш "евала", а ако нещо не те просто да го подминеш без да се проявява негативизъм и да пораждаш спорове кой е бял и кой черен... което в интерес на истината не се получава много понеже бая "хранилка" се насъбра последните месеци :D

A относно репутацията... според мен в разделите които не са свързани пряко с играта изобщо не трябва да фигурира палеца.

Коментарът беше редактиран от anakreon на 13/11/2014 - 15:11ч.

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4676
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 457: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: Benifios на 13/11/2014 - 15:11ч.

Предлагано е не един път, но винаги има един отговор, както някои хора си правят взаимно харесвания, така ще има и обратното :)

Пример : ти не ме харесваш даваш ми минус независимо от това дали коментара е на място, наистина важен или верен.
Лайка - както в момента се прави - няма значение дали е свързано с каквото и да е било, дава се защото си приятел или просто искаш репутация.
Така, че и двете системи взаимно ще се опорочат.

ironbg и Dimcho го бяха предлагали.

За мен лично и сега си е неправомерно лайкването, но ако има и ънлайк стой та гледай вече "селски" изпълнения, няма да изброявам имена. Особено хората, които не харесват Васко например - дори и да качи нещо интересно ще получава само минуси. Просто тук има много хора, които не ценят труда на другите дори и да не ги харесват ;)
anakreon написа на 13/11/2014-15:09ч.:

A относно репутацията... според мен в разделите които не са свързани пряко с играта изобщо не трябва да фигурира палеца.

Мдам доста хора направиха маса репутация така, без дори да са допринесли с нещо, а просто защото спамят.

Коментарът беше редактиран от Benifios на 13/11/2014 - 15:13ч.

Офлайн

olfilthy

+3

# 458: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: olfilthy на 13/11/2014 - 15:18ч.

Обаче не знам дали разбрахте предложението, той не иска да има бутон "минус", а по някакъв начин да се пресмята разликата м/у коментарите и репутацията. :) и да се води статистика.

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 13/11/2014 - 15:20ч.

forge

¯\\(°_o)/¯

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+3

# 459: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: forge на 13/11/2014 - 15:20ч.

radiance написа на 13/11/2014-15:11ч.:
Пример : ти не ме харесваш даваш ми минус

Не става въпрос за даване на минуси. Май не сте прочели правилно. :D
Цитат:
база коментари-харесвания.

Всичко зависи от самия теб. Затова и казах, че е по-добрия вариант от отрицателната репутация. :)

Офлайн

MrPresident

Night King

Коментари: 1327
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 460: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: MrPresident на 13/11/2014 - 15:27ч.

Аз не смятам че трябва да има такива разграничения.
Според мене по-ценното (като изключим нужния и важен фактор от поддръжка на форума, от хора запалени от играта, които да пишат актуални теми, които хора обикновено са модераторите или почетните потребители), е да има общество, което мисля че тук е заформено.
Едно приятно място където освен да прочетеш неща за играта, да го обсъдите, да питаш, да споделиш, ТО и е място където обсъждаш актуални теми от живота, което според мене сближава още повече хората и допринася за създаването на именно такова форумно общество.
Всякакви допълнителни оценки, категории, биха довели до разграничаване и разделяне на потребителите, вместо обратното да ги събират.
Затова и аз лично смятам че не са нужни от нови скали,оценки и т.н.т (независимо дали те са положителни или отрицателни) :)

Коментарът беше редактиран от MrPresident на 13/11/2014 - 15:29ч.

1
...
44 45
46
47 48
...
52

Подобни теми

bullet Предложения за анкети в сайта - От forge на: 06/01/2013 - 19:25ч.
bullet BG Farming Competition - Идеи и Предложения - От vaskobgn на: 03/03/2013 - 14:27ч.
bullet TRIUMVIRATE Предложения за цена ? - От reaper_bg на: 05/03/2013 - 22:15ч.
bullet няколко предложения - От EarthFace на: 28/01/2012 - 21:13ч.
bullet Предложения за визуални промени и още... - От Pernath на: 02/08/2013 - 18:55ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 25 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: MysticalX

Най-активни днес: FlagellumDei

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95726 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja