[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1 2 3
4
5 6 7
...
52

Онлайн

Velog

Zombie

Коментари: 26
battle tag battle tag

0

# 31: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: Velog на 14/04/2012 - 12:18ч.

Извинявам се но просто не сам гледал както трябва :(

FolTheReaper

Angel

Коментари: 600
battle tag battle tag

0

# 32: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: FolTheReaper на 14/04/2012 - 14:10ч.

Според мен е хубаво администратора да си ги запише всички предложения на един лист и да прецени кое е добре и кое не.

Офлайн

FolTheReaper

Angel

Коментари: 600
battle tag battle tag

0

# 33: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: FolTheReaper на 14/04/2012 - 15:39ч.

Предлагам да се добавят и други езици освен Български,също така може да се направи мобилна версия на сайта.
п.с. С какво мога да бъда полезен за развиването и разработването на сайта?

Коментарът беше редактиран от FolTheReaper на 14/04/2012 - 15:42ч.

vachoi

Nephalem

Коментари: 1608
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 34: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: vachoi на 14/04/2012 - 19:19ч.

Вие, май не четете предишните коментари. :)

house

Fetish Shaman

Коментари: 239
battle tag battle tag

0

# 35: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: house на 14/04/2012 - 19:26ч.

vachoi написа на 14/04/2012-07:19:36PM:
Вие, май не четете предишните коментари. :)

И аз това съм забелязал.

Офлайн

AxeMurderer

Zombie

Коментари: 30
battle tag battle tag

0

# 36: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: AxeMurderer на 15/04/2012 - 10:49ч.

Ако форума няма възможност да виждаш мненията след последното ти влизане, като всеки нормален форум, а трябва да четеш цялата тема, за да видиш кое е новото аз лично бих спрял да го ползвам. Та ако искате може да го оправите това.
Нищо че други са го написали. И аз искам да си кажа мъката.

Коментарът беше редактиран от AxeMurderer на 15/04/2012 - 10:51ч.

Офлайн

sisan

Skeleton

Коментари: 56
battle tag battle tag

0

# 37: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: sisan на 15/04/2012 - 11:25ч.

Привет, на всички фенове.Предварително искам да се извиня,ако някъде нещо е написано, и ще дублирам някой пост.Предложението ми е следното.На първата старница на видно място, да се сложи бутон със някакво подобно заглавие "как да се присъединя към Diablo3 света".Където най-подробно, да се обясни със линкове и скрийншоти, как човек може да започне, да играе Диабло3, всичко от А до Я.В това число да се дават бележки и препоръки, за отделните неща.Пример препоръчваме Ви да си направите Authenticator, защото ....и т.н.Темата спорд мен трябва да бъде систематизира и написана просто и достъпно, така че дори и най-малките фенове,(примерно Гошко, който е 3-4 клас има рожден ден и иска да играе Диабло, и получава подарък, да може следвайки темата написана на БЪЛГАРСКИ, без проблем да се оправи със всичките там баталтагове, акаути,секюрити и т.н.), а и не само той, има доста хора, за който английския е труден и изпитват "ужас" със всичките тея акаути и т.н., неща на Близард,да не объркат нещо.Надявам се да разберете идеята ми, може би тази тема трябва да се напише след 15 май, когато всичко ще стане вече ясно, а може би да се започне сага, а после да се довършва, с течение на времето.
Примерно:

1.За Да играете Диабло3 трябва да си закупите играта ....(някакъв линк)...или да си закупите дигитално копие от....(линк)
1.1.Как да си закупите дигитално копие........
*Забележка: препоръчваме ви, да закопувате играта от официални дистибутори на Близард с цел да няма неприятни изненади.....

2.След като притежавате играта, първо трябва да си направите Батълнет акаунт, защото.....(тука вече линкове, скрийншоти- от рода всички оградени полета трябва да попълните задължително и т.н.)

3.BATTLETAG-предсвлява ......и ще ви служи за ..

4.Authenticator

5.......и т.н.

Нещо от тоя род скринщот, под него малко обяснения и забележки, накой линк-отиди там и направи после тази операция и т.н.

Мисля, че това ще е полезна за всеки нов фен, който до сега не се е сблъсквал с подобни орторизации индентификаии, и тем подобни неща, а само е свалял игри от ******* и е почвал да играе.Знам, че ще има хора, които сега ще ме критикуват, че това е супер лесно и няма смисал от него, но аз знам, че ще има хора, които ще са много доволни от такова ръководство.

П.С. Още нещо казахте, че Близард, ще следи сайта с цел, да стане официален-фенсайт.Мисля, че това РЪКОВОДСТВО, ще им допадне, защо прави по-достъпна играта за българския потребител, и така "рибките" по-лесно, ще налапат кукучката.

П.С.С Ето за такива фенове говоря http://www.d3bg.org/forum/showpost.php?groupid=2&catid=5&postid=213

Надявам се поста ми да е бил креативен

Коментарът беше редактиран от sisan на 15/04/2012 - 11:33ч.

Офлайн

aoeobs

Skeleton

Коментари: 55
battle tag battle tag

0

# 38: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: aoeobs на 15/04/2012 - 11:46ч.

Аз не намирам, от къде могат да се видят мненията на даден потребител (или собствените си) във форума. Могат да се проверят само коментарите под новините....

P.S. Ако може, значи аз съм заблуден и може да ми отворите очите, ако не считайте го за предложение :)

Коментарът беше редактиран от aoeobs на 15/04/2012 - 11:47ч.

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5440
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 39: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: forge на 15/04/2012 - 12:02ч.

Където и да видиш потребителско име, цъкаш на него и ти излизат мненията. Твоя може да си го намериш по всяко време най-горе вдясно до бутона за изход.

Офлайн

aoeobs

Skeleton

Коментари: 55
battle tag battle tag

0

# 40: Предложения за сайта

Офлайн

Автор: aoeobs на 15/04/2012 - 12:13ч.

forge написа на 15/04/2012-12:02:49PM:
Където и да видиш потребителско име, цъкаш на него и ти излизат мненията. Твоя може да си го намериш по всяко време най-горе вдясно до бутона за изход.

Това, както казах е "само коментарите под новините...."

Аз искам мненията от форума....

Коментарът беше редактиран от aoeobs на 15/04/2012 - 12:20ч.

1 2 3
4
5 6 7
...
52

Подобни теми

bullet Предложения за анкети в сайта - От forge на: 06/01/2013 - 19:25ч.
bullet BG Farming Competition - Идеи и Предложения - От vaskobgn на: 03/03/2013 - 14:27ч.
bullet TRIUMVIRATE Предложения за цена ? - От reaper_bg на: 05/03/2013 - 22:15ч.
bullet няколко предложения - От EarthFace на: 28/01/2012 - 21:13ч.
bullet Предложения за визуални промени и още... - От Pernath на: 02/08/2013 - 18:55ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 4 регистрирани потребители. Общо 19 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: Neltharaku, forge, fomfi, Trepanation

Най-активни днес: Neltharaku

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95801 | Теми: 6230 | Потребители: 6024 | Най-новият ни потребител е: Cipuratabg