[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

LORDA

Zombie

Коментари: 40
battle tag battle tag

Относно Д2 Сингълплеър...

0

Офлайн

Автор: LORDA на 26/11/2017 - 11:43ч.

Привет зарибени пичове и пи*ки! :D

Тъй, като от отдавна не бях разцъквал никакви игри и ми се завъртя тази муха в главата преди 3-4 седмици... си инсталирах старата Д2 класика и реших да разцъкам Сингълплеър, за да ми е по-различно и трудно от добрия, стар Батълнет, в който назад във времето така, или иначе вече съм се извисявал не веднъж на върха в Европата.

Та... като цяло за човек като мен, който никога преди това не е пускал Сингълплеър, за да се мъчи сам... честно казано малко ми е зор заради липсата на предмети, приятели с които поне малко от малко да играем и да помагат. Като цяло бих казал, че е доста по-тегаво от Батълнет във всеки възможен смисъл, ако играете без никакви помощни средства и хакове.

Въпроса ми е... ИМА ЛИ ТУК НЯКОЙ, КОЙТО ДА ИМА ЛЕГЕТ ГЕРОИ НА СИНГЪЛПЛЕАР, ПАЧ " V 1.14 D " И ДА ИГРАЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ С ТЯХ?!

Ще се радвам скоро да пише някой, да си направим едно хостче през Тънгъл и да разцъкаме заедно. Като за няма и месец игра и абсолютно сам... смея да твърдя, че съм успял да събера доста завидни и на вид и на количество предмети / руни / джевели... Ако има някой по-напред с материала на Сингълплеър, с който да си помагаме и трейдваме ще е супер.

Мерси предварително за вниманието на всички!

LORDA

Zombie

Коментари: 40
battle tag battle tag

0

# 1: Относно Д2 Сингълплеър...

Офлайн

Автор: LORDA на 26/11/2017 - 16:26ч.

Ммм,сайта и форума имат хиляди преглеждания ежедневно :) Няма ли играещи Сингъл?! Хайде пишете смелооо :)

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 51 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: Benifios, Kotrag

Най-активни днес: lordlosh, Kotrag, ThePeanut, tERROR85, Neltharaku, azsambot, forge, Benifios

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95076 | Теми: 6207 | Потребители: 6459 | Най-новият ни потребител е: Matthewcuddy