пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2
BobChorba

Fallen

Коментари: 13
battle tag battle tag

Trag'Oul крила

+6

Офлайн

Автор: BobChorba на 29/06/2017 - 15:49ч.

Приключвайки всичките клас ачийвмънти за некроманта получавате едни доста красиви червени крила: WatPRu2.jpg

Реших да дам малко информация и съвети за всичките ачийвмънти по отделно, тъй като аз вече успях да ги изпълня.

1.Serve the Ballance - дигате 70то ниво на некроманта

2.Bringer of Order - Завършвате кампанията на акт 5, препоръчвам да го направите заедно с третия ачийвмънт.

3.The Silence When You Speak to Me - Изслушайте всички диалози между некроманта ви и мастър некроманта в пандемониум левел 1 и 2. Не скипвайте нито един или няма да ги отчете. За да стигнете до разговорите просто цъкате десен бутон върху Master Ordan и избирате разговор.

4.Bone Skewer - Ударете 40 чудовища със Bone Spear. За този си сложете Teeth руната на Bone Spear и отидете във Fields of Misery на трудност, на която няма да ви убият докато обикаляте, но и да не умират от thorns damage. Махнете си command skeleton/golem за да можете да кайтнете и после стреляйте. Хубавата част е, че трябва да ги ударите а не убиете.

5.What is Dead Can Sometimes Die - Убийте 1000 undead чудовища със трупове. Тук най-лесно е да си сложите corpse explosion и да отидете на The Festering Woods. Отново изключете command skeleton/golem. Пуснете играта на нормал за най-лесно. Като изчистите the festering woods рестартирайте.

6.Curse Your Enthusiasm - Убийте 5000 прокълнати чудовища. Този ми отне най-много време. За него препоръчвам проклятието Leech със Transmittable руна. Изключете петовете, за да не ви убиват чудовищата и отидете на някое място с много чудовища аз лично ползвах Fields of Misery, но може да има и някои с повече.

7.Skeleton Crew - Убийте 500 елита със скелети от Command Skeleton. Този също е бавничък. Правете го на нормал със Nemesis Bracers в нормални рифтове. Руната няма много значение аз лично ползвам Kill Command. С тази руна скелетите ви се хвърлят върху посоченото чудовище и гърмят. Най-добрата стратегия според мен е да използвате други магии, за да изтощите елита и после пускате Kill Command.

8.Terror in the Blood - Убийте Диабло след като сте използвали магия която коства кръв и сте били на по-малко от 10% кръв. Този е много лесен просто си сложете blood nova и го наспамете така че да не удря Диабло, за да не го убиете преди да успеете да изпълните ачийвмънта. Освен това е бъгнат и ти го отчита още преди Диабло да е умрял. Също така си сложете и Simulacrum, за следващия ачийвмънт.

9.Self Controlled - Убийте клонинга си по време на втората фаза на Диабло с клонинг от Simulacrum. Тук няма много за обяснение просто си изключете другите петове и оставете само клонинга от Simulacrum да убие клонинга, който Диабло е направил.

10.Game of Bones - Използвайте Bone Armor, за да извадите кокалите на Skeleton King. Този е най-лесният. Слагате си Bone Armor отивате при Леорик и използвате магията върху него.

Това са ачийвмънтите надявам се да съм помогнал и благодаря на forge за помощта докато изпълнявах ачийвмънтите.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4632
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

+3

# 1: Trag'Oul крила

Офлайн

Автор: Benifios на 29/06/2017 - 16:04ч.

Поздравления за темата :) Надявам се повече хора да започнат да посещават и създават полезни теми :)

BobChorba

Fallen

battle tag battle tag

+2

# 2: Trag'Oul крила

Офлайн

Автор: BobChorba на 29/06/2017 - 16:07ч.

radiance написа на 29/06/2017-16:04ч.:
Поздравления за темата :) Надявам се повече хора да започнат да посещават и създават полезни теми :)
Благодаря много!

Zdravko

Fallen

Коментари: 22
battle tag battle tag

0

# 3: Trag'Oul крила

Офлайн

Автор: Zdravko на 30/06/2017 - 12:58ч.

Здр.
Искам да попитам тия крила ще мога ли да ги взема като започне новия сезон или трябва да се изпълнят ачивмънтите преди да е започнал за да ги спечелиш.(по всяко време ли ще може или имат определен период от време)Примерно както са крилата за Сет дънджъните така ли ще останат и тези

BobChorba

Fallen

battle tag battle tag

+2

# 4: Trag'Oul крила

Офлайн

Автор: BobChorba на 30/06/2017 - 13:03ч.

Да крилата можеш да ги вземеш по всяко време, тъй като са награда за клас ачийвмънт.

valio_3

Fetish

Коментари: 116
battle tag battle tag

0

# 5: Trag'Oul крила

Офлайн

Автор: valio_3 на 02/07/2017 - 14:38ч.

5000 бързо ги направих няма и ден с Decrepify , но тия 500 елита ядове ми създават :) на 201/500 съм спрямо другите .Може би защото се опитвам и 3те наведнъж да ги правя ...

Benifios

Adramelech

Коментари: 4632
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 6: Trag'Oul крила

Офлайн

Автор: Benifios на 02/07/2017 - 15:00ч.

valio_3 написа на 02/07/2017-14:38ч.:
5000 бързо ги направих няма и ден с Decrepify , но тия 500 елита ядове ми създават :) на 201/500 съм спрямо другите .Може би защото се опитвам и 3те наведнъж да ги правя ...

Играй и без помощник, mirane и pain enhancer :)

valio_3

Fetish

Коментари: 116
battle tag battle tag

+1

# 7: Trag'Oul крила

Офлайн

Автор: valio_3 на 02/07/2017 - 23:50ч.

radiance написа на 02/07/2017-15:00ч.:
valio_3 написа на 02/07/2017-14:38ч.:

Играй и без помощник, mirane и pain enhancer :)
Благодаря за съвета играх без помощник . Вече ги взех крилата с камъни :D

beibibeni

Fallen

Коментари: 12
battle tag battle tag

0

# 8: Trag'Oul крила

Офлайн

Автор: beibibeni на 26/07/2018 - 14:49ч.

Здравейте,не разбрах само 5тия акт изцяло ли трябва да се завърши,докато покаже прозореца,че си свършил всичко,или като проведеш рзговора с мастера и тръгваш да изпълняваш задачите за крилата?

KOMAP

Archangel

Коментари: 836
Diablo Клан:
<BGN>
battle tag battle tag

0

# 9: Trag'Oul крила

Офлайн

Автор: KOMAP на 26/07/2018 - 15:15ч.

Разговорите с мастера и завършването на 5-ия акт са различни ачийвмънти. Колегата просто префлага да се правят заедно, но за да вземеш крилата трябва да изпълниш всичко без значение в каквъв ред.

beibibeni

Fallen

Коментари: 12
battle tag battle tag

0

# 10: Trag'Oul крила

Офлайн

Автор: beibibeni на 26/07/2018 - 17:25ч.

Благодаря :),значи продължавам,че аз спрях след разговорите,за да не объркам нещо.

1
2

Подобни теми

bullet [Ръководство] Как да спечелим Trag oul Wings - От Benifios на: 29/06/2017 - 15:51ч.
bullet Разработка на d3bg.org - От nzhul на: 18/01/2012 - 10:54ч.
bullet Диабло стана на 15 години! - От nzhul на: 18/01/2012 - 13:27ч.
bullet Бъгове в сайта и форума - От nzhul на: 18/01/2012 - 19:04ч.
bullet Coming - Soon - От nzhul на: 18/01/2012 - 20:13ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 29 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: tERROR85

Най-активни днес: forge, tERROR85, nzhul, Neltharaku, CerberuS, loafer, ThePeanut, KARMA

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 94349 | Теми: 6176 | Потребители: 6432 | Най-новият ни потребител е: Weedaholic

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: