пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1 2 3 4 5 6 7
8

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4600
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 71: Set Dungeon Гайд

Офлайн

Автор: Benifios на 05/03/2017 - 22:19ч.

Amelia написа на 05/03/2017-18:54ч.:
radiance написа на 03/03/2017:
Как да не може, правиш 4 стака влизаш в архон.... убиваш и се вдижиш бързо и след това излизаш сам от архона, като си убил елит вече си пак в него, става супер бързо.

Може ли повече подробности и ако може по-просто обяснено....
Благодаря

Дал съм точно от времето за което, ще говоря относно стаковете на Тал'Раша. Събираш 4 стака и влизаш в Архон формата, имаш около 10 секунди преди да изтекат ако не се лъжа, през това време избиваш гадовете, когато паднат стаковете си спираш архон формата (Това става като цъкнеш с десен бутон на иконката с Архон форма над уменията ти, на която пише 50 стака или повече.) След това събираш пак стаковете и влизаш във форма и така докато не изпълни изискването, след това няма значение, а просто трябва да изчистиш нивото. Може да видиш във видеото, което съм постнал след обяснението за стаковете.

Офлайн

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Коментари: 5062
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 72: Set Dungeon Гайд

Офлайн

Автор: forge на 14/06/2017 - 02:12ч.

Обнових темата с новите табове. Сега стана доста по-подредена. 8) Добавих и местоположенията на порталите на Некрото, а пък по-натам ще добавя и повече информация.

Коментарът беше редактиран от forge на 14/06/2017 - 02:12ч.

Офлайн

mufaka

Fallen

Коментари: 14
battle tag battle tag

0

# 73: Set Dungeon Гайд

Офлайн

Автор: mufaka на 10/01/2018 - 04:50ч.

защо при сет дънжеона на реакор сета при мен ми изисква 3750% дмч.
а като гледам във youtube как се минава даденият дънжеон изисква 1500% дмч

Коментарът беше редактиран от mufaka на 10/01/2018 - 04:54ч.

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Коментари: 5062
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 74: Set Dungeon Гайд

Офлайн

Автор: forge на 10/01/2018 - 05:37ч.

Защото вероятно видеото е правено отдавна, а Blizzard единственото, което правят за играта, е непрекъснато да променят цифри нагоре и (по-рядко) надолу.

Dreamfield

Sand Maggot

Коментари: 132
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 75: Set Dungeon Гайд

Офлайн

Автор: Dreamfield на 02/04/2018 - 11:03ч.

Аз пък този сезон реших, че е крайно време да си направя и аз Set Dungeon-ите следвайки гайдовете на TeamBGR. Сайта е малко хаотичен и трябва да се търсят тема по тема, но са направени за последния сезон/пач и доста старателно описани.
Ако на forge му се занимава може да ги добави в първия пост, че билдовете от 2.4.2 не са особено актуални.

Вече минах мастеритата на Монка, Варварина и Крусейдъра и в момента събирам сетовете на Демон Хънтъра.

Впечатленията ми дотук са, че противно на очакванията ми - сет дънджените на Монка бяха най-лесни, като може би Inna-та ми беше най-трудна заради най-омразният ми layout на карта ever. Надали съм преигравал над 5 пъти за Мастери, а Sunwuko го минах от раз, а Raiment от 3-тия път. За протокола не бях голям фен на монка (допреди този сезон) и нямах идея как изобщо се играе с тия билдове, което се прилага и за почти всички други билдове за другите класове :teeth:.

Crusader-a втори по-ред също беше много приятен. Akkhan раз, Light 2-3 опита докато разбера билда. При другите два сета разни грешки ми костваха повторения.

Варварина беше гаден колкото си го представях. :teeth: Особено Wastes Dungeon-a и не толкова заради "не поемайте щета", а "ударете 20 чудовища 5 пъти". И още по-труден ми беше "Earth" dungeon-a докато свикна на билда и смъкна dmg-a достатъчно, че да не убивам елитите от първата атака. IK и Raekor от първия път.

Сега си обличам DH, там съм минавал Мародера като Season Journey към 10 пъти. Наталия съм го минал базово и то докато съм помагал на някой, защото не помня да съм го мъчил сам. Изобщо първия и последен път когато мъчих set dungeon - беше с демон и беше невъзможно за тогавашните ми възможности.

За финал съм си оставил Wizard, Necromancer и WD, като последния съм го играл около 20часа за 7 години и изключително много не харесвам като герой. Но предполагам, че тези 3 героя ще останат за S14.

1 2 3 4 5 6 7
8

Подобни теми

bullet Set Dungeon Uliana - От youllsuffer на: 14/01/2016 - 21:24ч.
bullet Barbarian Set Dungeon WW - От Naydenov на: 31/01/2016 - 04:01ч.
bullet Помощ за Dungeon - Set me Free, от Chapter 4 - От rump на: 13/05/2016 - 21:54ч.
bullet Моя гайд след пач 1.03 с Magic Find за фармене. - От Holy2Lord на: 02/08/2012 - 23:24ч.
bullet Втори гайд - MF Barbarian - От Holy2Lord на: 06/09/2012 - 22:33ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 19 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: Alexander, Shade, tERROR85

Рожденици днес: m0nst3rCRASH (24)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93512 | Теми: 6149 | Потребители: 6290 | Най-новият ни потребител е: JosephSmasy

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: