[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1 2
3

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4676
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 21: Ключове за Uber босове

Офлайн

Автор: Benifios на 06/06/2014 - 13:43ч.

paradise написа на 06/06/2014-12:45ч.:
Няма да е лошо на Т6 да вдигнат процента малко, битката с диабло е много красиво направена и на края да не ти пусне нищо е малко кофти. Ключета може да не падат винаги но падат доста легенди така че не е толкова страшно ;)
Процента е доста добре, точно заради това за да няма гаранция, а и дори и да си се поизпотил да не ти гарантира дроп - понякога е дразнещо, но ако знаеш, че шанса е 80% и не падне няма ли да ти стане по-тъпо отколкото ако е 50:50 ? :) Другото, ако засилят дропа там да падат легендарни хората масово ще бият само юбери, а това не трябва да е така :)
Jupiter написа на 06/06/2014-13:27ч.:
Да де , ама някой ползва ли го този пръстен в момента... изобщо конкурентен ли е с SoJ, RoRG, Unity ?
Аз го ползвам на моя монах, понеже SoJ-а не ми върши работа в момента - говоря за монаха и билда с който играя.

OutOfTouch

Minion of
Destruction

Коментари: 543
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 22: Ключове за Uber босове

Офлайн

Автор: OutOfTouch на 07/06/2014 - 23:17ч.

Според мен uber руновете (включвам в това число и key ръновете) са просто забравени от game дизаинерите и са на едно крайно незадоволително..и най-вече неотговарящо на останалата част от играта ниво. Разбирам, че са искали да направят този тип рънове по-трудни, но в стремежа си да постигнат това са ги направили напълно безмислени. Не е нормално най-трудната част от играта да е най-малко награждаваща. Както и не е нормално 99% от играта да ми дропи и крафтва предмети съобразени с типа герой, които ползвам, а като крафтна HF ринг основния ми stats да е vitality. Дори в оригиналното диабло има 4 типа пръстени. Каква налудничава идея ги е накрала за RoS да пуснат само 1 тип ?
Лично аз като ми поомръзва от време на време играта ще правя рънове за ключове да посъбера малко докато не оправят тези ubers рунове. За сега те са просто за fun и нямат реален смисъл освен този.

1 2
3

Подобни теми

bullet Търся парти за Uber босове ! - От KaizzerSoze на: 19/10/2012 - 14:50ч.
bullet - MU LEGEND Keys giveaway - Ограничен брой ключове - От MySelf на: 08/02/2017 - 09:30ч.
bullet Beta ключове за SMITE - От forge на: 10/08/2012 - 22:10ч.
bullet Дроп на ключове - не иска да пусне? - От LuckyBG на: 18/01/2013 - 09:38ч.
bullet Продавам БЕТА ключове за - От mrtg2271 на: 20/12/2013 - 11:26ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 30 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес:

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95726 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja