[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2
3

Офлайн

Офлайн

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5364
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 11: Най-добър избор на герой за One Hand + Shield

Офлайн

Автор: forge на 29/11/2019 - 10:51ч.

За късметлии е за тези, които не са си пуснали бот още. Ако искаш сам да си събереш предметите и в същото време не ти е интересно да правиш 50 баунтита, тогава за какво изобщо играеш..

lordlosh написа на 29/11/2019:
Добре, а на оръжията какво се гледа най-вече, DPS-а ли ?
Гледам в сайта им оръжията, пише някакъв DPS и отдолу някакви нереални атрибути и не мога да се ориентирам кои са по-добри. :Д

Относително е, но няма смисъл много да се задълбава. Пак ти казвам, гледаш как играят другите. Ако от някой друг предмет ти липсва elemental/skill damage, cooldown reduction и т.н може да балансираш с оръжието, после може да му ролнеш % damage или нещо такова. Ако погледнем този билд, най-отдолу имаш Ideal Stats - не е важно от кой предмет си си набавил статовете, важно е цялостно колко ще ти е cooldown reduction-а, критикал хит и демиджа, main stat и т.н

Коментарът беше редактиран от forge на 29/11/2019 - 11:10ч.

Офлайн

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2319
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 12: Най-добър избор на герой за One Hand + Shield

Офлайн

Автор: tERROR85 на 29/11/2019 - 11:07ч.

Нямам нищо против 50 баунтита ама с билда преди пръстена умирах почити от всичко въпреки че билда има демидж за 85++ рифт което прави баунтитата едно доста бавно и мъчително изживяване. Смисъл по ми беще лесно да направя 80 соло от колкото да търся на пещера второ ниво без значение трудността :) И всичко това заради 2 пръстена :(
lordlosh написа на 29/11/2019:
Докато вдигаш от 1 -70 на всички предмети се гледа само ДПС. После зависи от билда. Първо се гледа легендарния ефект после дмг, %дмг после кавото ти е нужно най много за конкретния билд. На единия билд по горе демидж не ти трябва даже съм го махнал от оръжието :)

Коментарът беше редактиран от tERROR85 на 29/11/2019 - 11:19ч.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4667
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+1

# 13: Най-добър избор на герой за One Hand + Shield

Офлайн

Автор: Benifios на 29/11/2019 - 17:21ч.

lordlosh написа на 29/11/2019-10:38ч.:
Гледам в сайта им оръжията, пише някакъв DPS и отдолу някакви нереални атрибути и не мога да се ориентирам кои са по-добри. :Д

За да работи всеки билд максимално и правилно си има определени ролове, които изискването е и дори за второстепенните афикси - например тук съм сменил някои предмети, на сезонните имах физикъл резист като второстепенен афикс, което е адски важно за инт герой, например ръкавиците са bis рол. На сезона имах един от най-добре облечените магьосници в сървъра, просто късмета не ми даде да затворя за топ 10.
Ако обаче играеш за фъна каквото и да сложиш до т16 почти няма да имаш проблем, все едно си играеш PoE ;) За горните нива, ще ти трябва макснат гиър с правилни ролове, на места няма как да компенсираш от друг предмет, а също и да си изиграеш билда без да бъркаш. На високите нива и една грешка да направиш и целият рифт ще ти замине, там е предизвикателството ;)

lordlosh

Wraith

Коментари: 85
battle tag battle tag

0

# 14: Най-добър избор на герой за One Hand + Shield

Офлайн

Автор: lordlosh на 05/12/2019 - 18:21ч.

Я дайте някакъв билд за two handed Barb, че най-накрая ми дойде играта и почвам да я цъкам.

forge

¯\\(°_o)/¯

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 15: Най-добър избор на герой за One Hand + Shield

Офлайн

Автор: forge на 05/12/2019 - 19:01ч.

Няма такъв.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4667
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 16: Най-добър избор на герой за One Hand + Shield

Офлайн

Автор: Benifios на 05/12/2019 - 19:25ч.

forge написа на 05/12/2019-19:01ч.:
Няма такъв.

Как да няма :D има :)

lordlosh

Wraith

battle tag battle tag

0

# 17: Най-добър избор на герой за One Hand + Shield

Офлайн

Автор: lordlosh на 05/12/2019 - 19:43ч.

Последно има или няма? :Д

Офлайн

forge

¯\\(°_o)/¯

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 18: Най-добър избор на герой за One Hand + Shield

Офлайн

Автор: forge на 05/12/2019 - 19:58ч.

Не знам какъв билд има предвид Бени, но все пак ти си прецени дали искаш да биеш 300,000 чудовища в минута с top of the season whirlwind мета билда или да се мъчиш с нещо от преди 5-10 сезона. В крайна сметка какво значение има, като героя ти 99% от времето ще е в wrath of the berserker форма, по екрана ще е мазало, че дори курсора няма да си виждаш и като цяло героя ти ще прилича на клоун с неконсистентния арт на предметите, където дори с трансмог не се оправя.
ПС: Дневната ми доза хейт, че подхванах: За да уточня какво имам предвид за арта на предметите, ето ми го героя. Крилата ми са супер редките от колекционерското на ванилата, оръжието ми е от колекционерското на Reaper of Souls. Каската е някакъв трансмог, който се фарми от играта и вместо с всички тези уникални редки предмети героя ми да се чувства по-premium, той прилича на лайно, че чак ме е срам да си ги ползвам. :) sSj4aEF.jpg

Коментарът беше редактиран от forge на 05/12/2019 - 20:15ч.

loafer

Minion of
Destruction

Коментари: 541
battle tag battle tag

0

# 19: Най-добър избор на герой за One Hand + Shield

Офлайн

Автор: loafer на 05/12/2019 - 20:14ч.

lordlosh написа на 05/12/2019-18:21ч.:
Я дайте някакъв билд за two handed Barb, че най-накрая ми дойде играта и почвам да я цъкам.

https://www.diablofans.com/builds/105960-ww-rend-speed-gr-4-players-90-120
Ето най-масовия който се използва сега за бързи GRift при четирима играчи. Това е за браба който прави щетите. Спокойно с него може да играеш и сам. Това ако държиш да е с двуръко оръжие. За да играеш с този билд трябва да си достигнал 70 ниво на героя.

lordlosh

Wraith

battle tag battle tag

0

# 20: Най-добър избор на герой за One Hand + Shield

Офлайн

Автор: lordlosh на 06/12/2019 - 00:43ч.

Благодаря. За момента ще се наслаждавам соло на играта, по-натам може и да цъкам в групи, така че точно такъв билд търсех.

1
2
3

Подобни теми

bullet Дайте съвет за най-добър герой.. - От Qk1qW0lf на: 25/05/2012 - 12:07ч.
bullet PC one hand sword - От skipar1 на: 09/09/2012 - 21:16ч.
bullet PC One hand weapon - От madsnake на: 16/07/2013 - 20:12ч.
bullet Кой колко е ДАЛ за да има по-добър герой. - От mystic_s на: 27/09/2013 - 16:31ч.
bullet Най-Добър Соло Клас ? - От reckk на: 23/02/2013 - 18:54ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 29 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: forge, lordlosh, tERROR85

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95416 | Теми: 6215 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho