[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

g1kata

Fallen

Коментари: 1
battle tag battle tag

Прехвърляне на Diablo III в друг акаунт ?

0

Офлайн

Автор: g1kata на 30/12/2018 - 23:00ч.

Здравейте, първо да подчертая че не става въпрос за мошенгии и прочие... Работата е там че един авер не играе от доста време и ми подари играта. Под подари разбирайте в буквалния смисъл двата диска D3 + D3 RS + аутентикатор (физически). Тъпото е че тия дискове са обвързани с неговия акаунт за който ми е дал пароли и всичко и реално не ми е проблем да си цъкам, но аз имам мой акаунт в Battle.net в който съм си купил един куп игри и е много досадно постоянно да влизам от единия в другия акаунт още повече че паролата на авера е брутално шашава и постоянно я забравям и губя лисчето където е записана и се налага да му звъня дами я казва (добре че не я забравя)... Та въпроса е има ли начин да вкарам тая игра в моя акаунт, защото честно казано ми стана толкова тегаво с тия акаунти че съм готов да си купя с моя акаунт да започна отначало.. ако няма друг вариант разбира се..

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5429
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 1: Прехвърляне на Diablo III в друг акаунт ?

Офлайн

Автор: forge на 31/12/2018 - 02:34ч.

Не можеш да я прехвърлиш.

KOMAP

Archangel

Коментари: 893
Diablo Клан:
<BGN>
battle tag battle tag

0

# 2: Прехвърляне на Diablo III в друг акаунт ?

Офлайн

Автор: KOMAP на 31/12/2018 - 03:29ч.

За 30 лева незнам що се занимаваш с глупости ми не си я купиш.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 30 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес:

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95726 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja