[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2
3
    Анкета: Желаете ли още подкасти на български, дори да не са свързани изцяло с Diablo III
  • Да, би било интересно. [7 гласа - 50%]
  • Не, не ме интересуват. [3 гласа - 21%]
  • Да, особено ако е и за други игри на Blizzard [4 гласа - 29%]
  • Не мога да преценя. [0 гласа - 0%]
  • Общо гласували: 14 души Публикувана на: 11/06/2018

Офлайн

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5406
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 11: Diablo III - Подкаст : епизод I

Офлайн

Автор: forge на 15/06/2018 - 20:29ч.

Аз мисля, че го обясних доста просто пък и нали в diablofans са ти го обяснили с деатайли. Не се напрягай толкова, на хората им дотегна от тази игра. :)

steffaka

Greater Mummy

Коментари: 178
battle tag battle tag

0

# 12: Diablo III - Подкаст : епизод I

Офлайн

Автор: steffaka на 15/06/2018 - 20:39ч.

То , ти мислиш , ама... Водите се официален сайт , жалкари !!!

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5406
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 13: Diablo III - Подкаст : епизод I

Офлайн

Автор: forge на 15/06/2018 - 21:00ч.

Защо си толкова нервен, да не си на 13?

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4674
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 14: Diablo III - Подкаст : епизод I

Офлайн

Автор: Benifios на 15/06/2018 - 23:07ч.

steffaka написа на 15/06/2018-20:39ч.:
То , ти мислиш , ама... Водите се официален сайт , жалкари !!!

Само един път ще ти го кажа, първо потребителя, който се "помайтапи" не е от екипа, а редовен потребител.
Второ, никой не е виновен, че не схвана шегата, която в никакъв случай не е била за да те обиди.
Трето - ти се държиш като малко дете, обиждаш и се правиш на интересен и накрая просто ще ти затворя акаунта, точно защото сме официален сайт и се държим повече от приятелски с потребители като теб, които не го заслужават.
Аз ти отговорих най-нормално, после другите двама потребители се бъзикнаха с теб и ти започна с израз "баси палячовският сайт". След, което колегата, този път е член на екипа, вместо да ти набие БАНА се измайтапи с теб заради грубото ти поведение. Обаче явно ти си тънкообиден.

И сега да видиш, че и други могат да говорят като тебе нищо, че са от официален сайт, вземи една кофа с вода и си избърши лайната дето ги насра с 3 селски поста, а след това започни да се дръжиш нормално.

META - Most Effective Tactic Available, няма да си правя труда да ти обяснявам, какво точно значи, щом от diablofans са ти обяснили подробно се предполага, че говориш поне малко английски и сам ще си го преведеш.

Коментарът беше редактиран от Benifios на 15/06/2018 - 23:11ч.

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2339
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 15: Diablo III - Подкаст : епизод I

Офлайн

Автор: tERROR85 на 16/06/2018 - 13:40ч.

steffaka написа:
...
Да не говорим че въпроса е в грешна тема смисъл темата е за Подкаст и предположих (аз поне) че очакваш подкаст по темата а не бърз отговор.
Има тема за въпроси и отговори -> Въпрос - Отговор където вероятно щяха да ти отговорят веднага тези които все още играят играта.
Аз лично не съм се майтапил с никого просто подхванах темата за чистачките която бяха почнали преди мене колегите.

steffaka

Greater Mummy

battle tag battle tag

0

# 16: Diablo III - Подкаст : епизод I

Офлайн

Автор: steffaka на 16/06/2018 - 17:21ч.

Ооо , палячовци - Здрасти , не знам защо идвам пак тук ...
Първо , не съм на 13 , а на 45 (ходили сте прави под масата , когато съм играл Диабло-то) !!! Второ , съсвсем , ама съсвем културно ПРЕДЛОЖИХ , втория под-каст , да обясни какво е "Мета" !!! Трето , като ОФИЦИАЛЕН сайт , НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА , кой е редовен потребител , и кой не - започнаха обидите (метли , метачки - поради което ви наричам ПАЛЯЧОВЦИ , барабар с админите , и там... останалите) !!! През уя ми е , че ше ми "набиете бана" , и без тва тва повече няма да влизам в УМРЯЛИЯ ви "Официален" сайт !!! А ся вие си вземете една кофа с вода , да си измиете лайната - както сами предложихте !!! На ВСИЧКИ ше кажа , колко сте официални !!! Самия админ (ли е къв в) , вика , че играта била умряла .... Бахти сайта ?!?! Ам махни се поне , да не се излагаш е - ОФИЦИАЛЕН САЙТ ми било тва ... ПЪЛНИ ПАЛЯЧОВЦИ !!!

Офлайн

Benifios

Adramelech

Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 17: Diablo III - Подкаст : епизод I

Офлайн

Автор: Benifios на 16/06/2018 - 17:54ч.

steffaka написа на 16/06/2018-17:21ч.:
Ооо , палячовци - Здрасти , не знам защо идвам пак тук ...
Първо , не съм на 13 , а на 45 (ходили сте прави под масата , когато съм играл Диабло-то) !!! Второ , съсвсем , ама съсвем културно ПРЕДЛОЖИХ , втория под-каст , да обясни какво е "Мета" !!! Трето , като ОФИЦИАЛЕН сайт , НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА , кой е редовен потребител , и кой не - започнаха обидите (метли , метачки - поради което ви наричам ПАЛЯЧОВЦИ , барабар с админите , и там... останалите) !!! През уя ми е , че ше ми "набиете бана" , и без тва тва повече няма да влизам в УМРЯЛИЯ ви "Официален" сайт !!! А ся вие си вземете една кофа с вода , да си измиете лайната - както сами предложихте !!! На ВСИЧКИ ше кажа , колко сте официални !!! Самия админ (ли е къв в) , вика , че играта била умряла .... Бахти сайта ?!?! Ам махни се поне , да не се излагаш е - ОФИЦИАЛЕН САЙТ ми било тва ... ПЪЛНИ ПАЛЯЧОВЦИ !!!

После младото поколение било деградирало... не се пише "ше" , а "ЩЕ". За другите ти грешки за такъв уважаващ се възрастен човек няма дори да си помисля да коментирам...
Аз съвсем нормално ти отговорих на въпроса, но понеже ти си паляка и олигофрена, не разбра, че никой не те обижда, което ме води и до мисълта, че след като си на 45 години и се държиш като долна утайка те е хванала яко деменцията, така че направи на всички не услуга и си стой далече от сайта и от нормалните хора.
Хубаво е да преговориш българският език, а след това може и да осмислиш какво се опита да ти се каже, за съжаление.... деменцията и селенията при тебе е ще ти попречи да говориш като нормален човек. Ти единственият от тук коментиращите в темата започна да обижда и да се държи като леке.
Ако се беше почувствал наистина обиден можеше да го кажеш като нормален човек без да обиждаш, но ... все пак важното е да се направим на сърдит и да обиждаме. Много обичате да обиждате, но не може дори да говорите като нормални хора и да изразите някакво несъгласие като нормални такива... Грам не ми пука, че си на 45 - това само доказва, че за толкова години дори не си се научил да общуваш като нормален човек, а че си една бездушна обвивка, която само сее злоба. Бягай сега от форума и ходи другаде да обиждаш.

Коментарът беше редактиран от Benifios на 16/06/2018 - 17:56ч.

steffaka

Greater Mummy

battle tag battle tag

0

# 18: Diablo III - Подкаст : епизод I

Офлайн

Автор: steffaka на 16/06/2018 - 18:01ч.

Паляка , на "запетайки" обижда (без да се види , колко е неграмотен) ... Ти "обикновен поттебител" ли си , или админ - за да знам , от кой трябва да се обиждам , МЕТЛИЧКЕ ?!?

steffaka

Greater Mummy

battle tag battle tag

0

# 19: Diablo III - Подкаст : епизод I

Офлайн

Автор: steffaka на 16/06/2018 - 18:18ч.

Накратко казано , в този ОФИЦИАЛЕН сайт , като попиташ нещо (или , предложиш нещо) - започват да се подиграват с теб , и те обвиняват в деменция ! Админа на сайта твърди , че играта отдавна е УМРЯЛА , и се дразни , че въобще някой му задава въпроси ! Обвинява ме в това , че не съм разбрал "шегата" на други "редовни потребители" на сайта (която беше меко казано ПОДИГРАВАТЕЛНА) , и ме заплашва с БАНН ! Моля ?!? Официалния сайт , МОЛЯ ?!?

Benifios

Adramelech

Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 20: Diablo III - Подкаст : епизод I

Офлайн

Автор: Benifios на 16/06/2018 - 18:21ч.

steffaka написа на 16/06/2018-18:18ч.:
Накратко казано , в този ОФИЦИАЛЕН сайт , като попиташ нещо (или , предложиш нещо) - започват да се подиграват с теб , и те обвиняват в деменция ! Админа на сайта твърди , че играта отдавна е УМРЯЛА , и се дразни , че въобще някой му задава въпроси ! Обвинява ме в това , че не съм разбрал "шегата" на други "редовни потребители" на сайта (която беше меко казано ПОДИГРАВАТЕЛНА) , и ме заплашва с БАНН ! Моля ?!? Официалния сайт , МОЛЯ ?!?

Време е за почивка :) Лек и слънчев ден, дедиии :)

1
2
3

Подобни теми

bullet Diablo III - Подкаст : епизод III - От Benifios на: 11/07/2018 - 10:30ч.
bullet Diablo III - Подкаст : епизод II - От Benifios на: 25/06/2018 - 09:34ч.
bullet Diablo III - Подкаст : епизод IV - От Benifios на: 24/07/2018 - 11:18ч.
bullet Diablo III - Подкаст : епизод V - От Benifios на: 13/08/2018 - 13:07ч.
bullet Подкаст:епизод VII - сезон 18 (Пач 2.6.6) - От Benifios на: 26/07/2019 - 19:37ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 27 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: tERROR85

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95574 | Теми: 6217 | Потребители: 6013 | Най-новият ни потребител е: erkanno