[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2
forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5355
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

Бихте ли играли Diablo 4?

+4

Офлайн

Автор: forge на 12/05/2016 - 20:10ч.

hfybOkQ.png

Напоследък много се говори за Diablo 4, и въпреки, че лично аз не вярвам такова да излезе в следващото десетилетие, бихте ли си го купили и играли с ентусиазма, с който сте започнали Diablo 3? И какво по-точно бихте очаквали от Diablo 4? Различен жанр, по-добра история, повече герои, повече gameplay..? Какво според вас му липсва толкова на Diablo 3, което не може да бъде оправено с пач/експанжън, че е нужно изцяло нова игра?

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7888
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 1: Бихте ли играли Diablo 4?

Офлайн

Автор: vaskobgn на 12/05/2016 - 20:12ч.

Ако има Диабло 4 не мога да гарантирам дали ще го играя със същия ентусиазъм, но определено бих си го купил и играл.Относно това, което според мен липсва на Диабло 3 съм склонен да кажа, че може да бъде оправено и с експанжън.

Стига да направят промени, които да ми харесат то за мен няма да има значение дали тези новости идват с Експанжън или с изцяло нова игра. :)

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2303
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 2: Бихте ли играли Diablo 4?

Офлайн

Автор: tERROR85 на 12/05/2016 - 23:18ч.

Бих си го взел само заради кампанията и историята. Друг жанр от Диабло надали ще излезе но при повече креативно мислене и с един нов енжин играта може и да блесне.

Bazrud

Skeleton

Коментари: 57
battle tag battle tag

0

# 3: Бихте ли играли Diablo 4?

Офлайн

Автор: Bazrud на 03/06/2016 - 09:19ч.

Надявам се скоро да не излиза, нека първо Д3 да повтори или надмине успеха на Д2 и тогава да правят Д4.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4664
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+1

# 4: Бихте ли играли Diablo 4?

Офлайн

Автор: Benifios на 03/06/2016 - 09:45ч.

Принципно ще си го купя и ще го играя. Въпроса е следният : "Трябва ли да има Диабло 4"?
На този етап за мен е напълно безсмислено и ще кажа защо.

1. Енджина на Д3 е един от най-хубавите за този жанр игри.

2. Енджина може да се разработи и съм сигурен, че позволява много повече неща от тези в момента.

3. Доказано е, че дори само с пачове може да се добавя и променя голяма част от контента в играта.

4. Играта може да се развие още много, а също и проблемите да се оправят.

Какво трябва да се промени :

1. По-голямата част от екипа на Д3 явно не си дава зор и затова нещата се случват много по-бавно.

2. Играта има нужда от нещо свежо (например козметичните предмети, бяха интересен вариант, проблема е че бяха само те), което да не е тясно свързано с класации или Грифтове-рифтове.

3. Играта дори без прекрасно ПвП-и може да се пусне. Браулинга е някаква карта за тестване. Спокойно могат да си пуснат картите от преди Ванилата даже. Дори баланса да го няма хайпа ще е много по-голям от хейта. След, което вече могат да почнат да подобряват разликата в баланса (специални предмети, забранени умения и т.н.) Може да си има различни режими, като - casual (всеки си играе с каквото му падне (няма забрана), мастер режим (тук ще е със специална ПвП-и gear колекция). Про1,2,3 режими (жълти, сини, бели предмети)

4. Нов герой, нови босове за рифтовете и грифтовете. Повече контент за фармене от козметичните (трансмогове, портрети, крила и т.н.)

5. Повече ачивмънти и съблазнителни награди към тях.

6. Повече интересни рецепти в Канай (тоя куб може така да се развие, че не е истина)

7. Защо е нужно да се прави Диабло 4, при положение, че играта е добра и само може да се подобри?
Ако това е екипа и същата нагласа както в Диабло 3 нещата няма да са по-различни. Знаете за бардака и к***ите нали :)

vicen7e

Skeleton

Коментари: 68
battle tag battle tag

0

# 5: Бихте ли играли Diablo 4?

Офлайн

Автор: vicen7e на 03/06/2016 - 12:47ч.

Разбира се, че искам и Диабло 4 и Диабло 5, 6, 7 .. защото съм фен на тази легендарна игра/поредица. Нещо повече - с оглед финансовия успех на третата част и експанжън-а, съм сигурен, че по въпросната все още необявена четвърта част се работи поне от 2013 г. Lord of Destruction излезе 2001г. мисля, девелъпърите казаха, че по Д3 са почнали работа 2004г., 2008-ма го обявяват, 2012-та излезе, значи Диабло 4 към 2020 - 2021г. може и да го играем естествено поорязано като за Плейстейшън 5.

Аз от Диабло 3 съм доволен много въпреки, че съм голям почитател на двойката. Това, чоето не ми харесва е, че твърде много елементи от WoW са някак изкуствено присадени. Иначе геймплей-ят е супер динамичен и самите нива са много добре направени. Това, което би ми се искало да се върне е реализмът от двойката и аукциона, но по-добре развит.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4664
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 6: Бихте ли играли Diablo 4?

Офлайн

Автор: Benifios на 03/06/2016 - 14:55ч.

vicen7e написа на 03/06/2016-12:47ч.:
Нещо повече - с оглед финансовия успех на третата част и експанжън-а, съм сигурен, че по въпросната все още необявена четвърта част се работи поне от 2013 г. Lord of Destruction излезе 2001г. мисля, девелъпърите казаха, че по Д3 са почнали работа 2004г., 2008-ма го обявяват, 2012-та излезе, значи Диабло 4 към 2020 - 2021г. може и да го играем естествено поорязано като за Плейстейшън 5.

Те са го работили от 2004, но няколко пъти спряха и започнаха наново (с нов екип даже).

Carnivore

Tentacle Beast

Коментари: 258
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

0

# 7: Бихте ли играли Diablo 4?

Офлайн

Автор: Carnivore на 03/06/2016 - 17:21ч.

Bazrud написа на 03/06/2016-09:19ч.:
Надявам се скоро да не излиза, нека първо Д3 да повтори или надмине успеха на Д2 и тогава да правят Д4.

Според мен това няма как да стане без трейд и пвп... Но определено има какво да се подобрява по Д3 .... Какви 4-ки като още 3-ката не е доизгладена

Previous

Archangel

Коментари: 892
battle tag battle tag

+1

# 8: Бихте ли играли Diablo 4?

Офлайн

Автор: Previous на 03/06/2016 - 18:00ч.

Ако излезе Д4, в близкото бъдеще.. Да, със сигурност ще го играя. Не съм пропуснал Диабло версия, от Д1..
За мен без значение, дали е успешно или не, аз ще го пробвам.
Дори и да не ми хареса и след седмица да го оставя.
Тази седмица, и месеците преди излизането, ще ми доставят достатъчно удоволствие, за да си заслужи парите.

Офлайн

vicen7e

Skeleton

Коментари: 68
battle tag battle tag

0

# 9: Бихте ли играли Diablo 4?

Офлайн

Автор: vicen7e на 03/06/2016 - 18:26ч.

radiance написа на 03/06/2016-14:55ч.:
vicen7e написа на 03/06/2016-12:47ч.:
Нещо повече - с оглед финансовия успех на третата част и експанжън-а, съм сигурен, че по въпросната все още необявена четвърта част се работи поне от 2013 г. Lord of Destruction излезе 2001г. мисля, девелъпърите казаха, че по Д3 са почнали работа 2004г., 2008-ма го обявяват, 2012-та излезе, значи Диабло 4 към 2020 - 2021г. може и да го играем естествено поорязано като за Плейстейшън 5.

Те са го работили от 2004, но няколко пъти спряха и започнаха наново (с нов екип даже).

Да, знам. Въпросът е, че компанията не е загърбила проекта, въпреки, че очевидно не всички в тогавашния екип са били единни относно визията на проекта (което си личи от едни ранни скрийншот-и ако се сещате и са ви попадали). Определено е надделяло WoW крилото. Мисълта ми е, че подобни спорове и неясноти по концепцията едва ли би била фатална за реализацията на Четворката, като знаят какви приходи от продажби носи името на играта.

А съм уверен, че на есен (дано още на gamescom) ще обявят втория експанжън, който фигурира в онзи leek-натия рилийз скеджуъл.

Отделно наскоро пак пуснаха обява, че търсят графични дизайнери за необявен проект. Това във връзка, че стана ясно пак съвсем наскоро, че водещият левъл дизайнер по Д3 от месеци е напуснал Близард. Значи има надежда въпросния проект да стъпи леко встрани от анимационната атмосфера (пак казвам, не че не ми харесва какво е сега).

Коментарът беше редактиран от vicen7e на 03/06/2016 - 18:32ч.

Previous

Archangel

Коментари: 892
battle tag battle tag

0

# 10: Бихте ли играли Diablo 4?

Офлайн

Автор: Previous на 03/06/2016 - 18:50ч.

Реално обява за нещо свързано с диабло, се очаква на Близкон.
Било експанжън, или следваща версия.
Другите възможности са Warcraft 4, бърз Expansion на Overwatch, и 99% пореден експанжън за Hearthstone.

Но като цяло, за да има смисъл от Близкон, им трябва нещо голямо.. Покрай WoW, няма да има какво да обявяват, филма ще е минал, ще е рано за нов експанжън.. WC4 не се чува от никъде, expansion за Overwatch, ще е малко прибързано, HS е ясно, че ще получи поредния си експанжън, HOTS може да получи малко повече внимание, все пак нали купиха MLG..
Но това са им малките IP-та, за това и предполагам нещо ново и голямо покрай Диабло да покажат на Близкона тази година.

1
2

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 3 регистрирани потребители. Общо 36 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: lordlosh, Neltharaku, forge

Най-активни днес: tERROR85, lordlosh, forge, vaskobgn, Benifios, ThePeanut

Рожденици днес: naskotull (22)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95352 | Теми: 6213 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho