[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Офлайн

Qk1qW0lf

Fallen

Коментари: 2
battle tag battle tag

Дайте съвет за най-добър герой..

0

Офлайн

Автор: Qk1qW0lf на 25/05/2012 - 12:07ч.

Още не съм почнал на играя играта и искам съвет... Разгледах добре клипчета, текстове за героите... Впечатлиха ме много два героя - варварин и знахар... Колебая се между двамата, с кого да почна игра... Мисля че е добре да започна с варварин, защото той мачка всичко наред... Но пък от друга страна знарахя има яки магийки, с които призовава много готини чудовища които поматаг доста в бой... Кажете ми кой герой е най-добър, изкажете си мнението и за другите герои - Монах, Магьосник, Демон Хънтър... :D

vachoi: Стига писа в жълто!

Темата беше редактирана от vachoi на 30/05/2012 - 11:02ч.

consol

Skeleton

Коментари: 63
battle tag battle tag

0

# 1: Дайте съвет за най-добър герой..

Офлайн

Автор: consol на 25/05/2012 - 12:22ч.

Според мен със подходящия геар всички герои стават безумно силни. Предполага се че играем за забавление така че играеш със този които стил на най ти допада. Среляш и бягаш или крещиш и скачаш в мелето :) Ако ще играеш със цел да изкарваш пари... мисля че за фармене добър герой е Демон Хънтара, Вчера гледах някакъв японец или кореец който подскачаше из актовете и със няколко стрели и капани събаряше елитите.

Офлайн

Qk1qW0lf

Fallen

Коментари: 2
battle tag battle tag

0

# 2: Дайте съвет за най-добър герой..

Офлайн

Автор: Qk1qW0lf на 25/05/2012 - 12:25ч.

Е знам това, просто питам с кой герой е удобно да се играе... Опитните играчи да ми отговорят.. Искам мнение за тях с какво са и гледната точка...

Коментарът беше редактиран от vachoi на 30/05/2012 - 11:01ч.

NiladorBG

Tentacle Beast

Коментари: 261
battle tag battle tag

0

# 3: Дайте съвет за най-добър герой..

Офлайн

Автор: NiladorBG на 25/05/2012 - 13:46ч.

Зависи от стила ти на игра, както казаха и по-горе. Ако обичаш да си в центъра на екшъна, по-добре барб, ако обичаш да гледаш нещата от разстояние и повечко да бягаш, тогава - знахаря. Аз лично играя в парти с един френд, той е знахар, а аз съм монах и е уникална комбинация.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 27 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: forge, LionDance

Най-активни днес: tERROR85

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95574 | Теми: 6217 | Потребители: 6013 | Най-новият ни потребител е: erkanno