[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Naydenov

Zombie

Коментари: 34
battle tag battle tag

Barbarian Set Dungeon WW

0

Офлайн

Автор: Naydenov на 31/01/2016 - 04:01ч.

Добре бе пичове, дънджъна на този сет ми иска да не поемам physical damage. Как по-точно да избегна всякакъв такъв, след като 100% имунитет към тип damage в тази игра няма?

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5360
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 1: Barbarian Set Dungeon WW

Офлайн

Автор: forge на 31/01/2016 - 05:05ч.

Аз го пробвах преди началото на сезона и спокойно мога да го класирам в категория "абсурдни". Барба да бяга от physical демидж е като crusader, който не му е позволено да ползва щит и да блоква..

Ето ти едно по-актуално видео, защото в повечето гайдове от ПТР-а чудовищата са били супер бавни и е било разходка в парка, докато в момента замахват преди да си се приближил до тях. Може да пробвате двама - един да ти ги събира, ти отиваш, пускаш rend и бягаш. Така би се улеснил много повече. :)

Naydenov

Zombie

battle tag battle tag

+1

# 2: Barbarian Set Dungeon WW

Офлайн

Автор: Naydenov на 31/01/2016 - 11:25ч.

Казвам адиос на крилата...и без това не му стоят много добре така като гледам хахаха

MysticalX

Fetish Shaman

Коментари: 235
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3: Barbarian Set Dungeon WW

Офлайн

Автор: MysticalX на 31/01/2016 - 12:04ч.

И аз се отказах...просто нямам нерви, като ги направят по -лесни с някой патч ще пробвам пак...

Naydenov

Zombie

battle tag battle tag

0

# 4: Barbarian Set Dungeon WW

Офлайн

Автор: Naydenov на 31/01/2016 - 12:29ч.

Между другото какъв belt и bracers ще ми препоръчате да ползвам със сегашния си gear на барба?

valio_3

Fetish

Коментари: 117
battle tag battle tag

+1

# 5: Barbarian Set Dungeon WW

Офлайн

Автор: valio_3 на 31/01/2016 - 21:35ч.

Точно този сет дънджън го минах от 3тия опит ... Не е много трудно да им бягаш след като са тия тежките говеда с бухалки :Д дяволчетата също не са проблем + че ако имаш спиид примерно от бул катос сета става още по лесно докато замахнат и ти вече си минал и торнадата са ги убили ... Доста по-лесен е от юлиана на монк-а и роланд на крусейдъра даже мога да кажа че мастър на еарт сета ми беше мн по-труден.Ползвайте ренд с голям радиус стъна който ги събира булкатос сет и макс бързина може и спринт и няма да имате проблеми и разбира се колкото може по-бързо направете задачата с ренда за да не го мислите

nokaut

Fetish

Коментари: 118
Diablo Клан:
<1349>
battle tag battle tag

+1

# 6: Barbarian Set Dungeon WW

Офлайн

Автор: nokaut на 01/02/2016 - 16:00ч.

ще ти каза един трик за този дунгеон аз го мъчих 20 пати поне като не го минавах главно заради това условие с физикъл дмг :) обаче като като сложих пасивка за 30% додже на warcray и мога да ти кажа че го минах максимум за 5 пати като 2 пати от тях търсех последната гадина и имах 20-30 сек оставащи :) Наистина ти трябва и доста късмет и нерви заедно с пасивката :D Също гледай помошника ти да има онова дето го прави безсмъртен теикато бият него и така избягваш доста от потенциалния дмг ;)

Подобни теми

bullet Set Dungeon Uliana - От youllsuffer на: 14/01/2016 - 21:24ч.
bullet Set Dungeon Гайд - От Benifios на: 10/12/2015 - 11:38ч.
bullet Помощ за Dungeon - Set me Free, от Chapter 4 - От rump на: 13/05/2016 - 21:54ч.
bullet Barbarian Tank билд - От EarthFace на: 30/01/2012 - 10:09ч.
bullet Barbarian Build - От Ryoko на: 12/02/2012 - 12:11ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 33 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: Neltharaku

Най-активни днес: tERROR85, KOMAP, vaskobgn, Neltharaku, lordlosh, ThePeanut

Рожденици днес: romeokton (33)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95376 | Теми: 6214 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho