[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Naydenov

Zombie

Коментари: 34
battle tag battle tag

Ниво на трудност...?

0

Офлайн

Автор: Naydenov на 08/01/2016 - 14:58ч.

Хора, не знам дали това е мястото за тази тема, но пуснах играта на нормална трудност, както си е по default, и играя с крусадер. Откъдето и да съм минал, с каквито и босове да съм се бил досега(които не са много, имайки предвид, че съм 13ти левъл) нищо и никаква единица не е успяла да ми свали повече от 10% от максималната кръв. Health Potion не съм ползвал, не виждам и причина. Вярно, че крусадера е яко дебел и регенерира сериозно количество кръв, блокира много демидж, но кажете ми напред става ли по-хардкор и ще започнат ли да ми смъкват от кръвта изобщо, или да вдигам трудността отсега още? Благодаря.

RE1988

(^_____^)

Коментари: 432
Diablo Клан:
<Tough Cookie>
battle tag battle tag

+1

# 1: Ниво на трудност...?

Офлайн

Автор: RE1988 на 08/01/2016 - 15:07ч.

Играй на каквато трудност ти харесва, за първо минаване на играта препоръчвам Hard :) ако ти се паднат легендарни предмети може и по-висока трудност. Аз лично като си вдигам герой си определям трудността спрямо с колко удара убивам нормална гад, целя се в 2-3 удара и яко правя повече свалям трудността, ако ги разпилявам с един удар качвам и така :) не е ядрена физика, цъкай както ти харесва ;)

Benifios

Adramelech

Коментари: 4674
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+1

# 2: Ниво на трудност...?

Офлайн

Автор: Benifios на 08/01/2016 - 15:36ч.

Toва ще отговори на въпроса ти :)

Naydenov

Zombie

battle tag battle tag

0

# 3: Ниво на трудност...?

Офлайн

Автор: Naydenov на 08/01/2016 - 16:49ч.

Лепвам ги на мастър значи, хахаха

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5406
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 4: Ниво на трудност...?

Офлайн

Автор: forge на 08/01/2016 - 17:25ч.

Като ти гледам профила си намерил доста добър чук за 13 левел, но като вдигнеш още няколко, чука ще отслабне и докато си намериш нов, те ще те бият. :sneaky:

pesho9310

Fallen

Коментари: 13
battle tag battle tag

0

# 5: Ниво на трудност...?

Офлайн

Автор: pesho9310 на 08/01/2016 - 18:35ч.

И на мен хард ми се струва доста лесна трудност. Преди като играх когато го нямаше експанжъна си спомням, че беше доста по-трудно и доста често умирах, а сега не си спомням да ми е падал health-a под 50-60% :D

Naydenov

Zombie

battle tag battle tag

0

# 6: Ниво на трудност...?

Офлайн

Автор: Naydenov на 11/01/2016 - 11:34ч.

Така реших да си направя експеримент и стоях пред Диабло и просто го оставих да си прави неговите си неща, пича ме блъска, млати, стърга, е не ми мръдна кръвта...вярно, че темплара ми дава адски много реген, но не мисля, че това е редно. Или аз съм изкарал късмет и ми е дропнало хубав гиър за тази трудност, или трудността просто не е барната достатъчно добре, защото каквото и да правя, не мога да умра просто. Пробвах и при Uzrael, той беше първия, който успя да ми свали кръвта под 50%, но не и да ме убие...Дано на по-високите трудности има някво предизвикателство. :)

CBrood

Nephalem

Коментари: 1044
battle tag battle tag

+1

# 7: Ниво на трудност...?

Офлайн

Автор: CBrood на 11/01/2016 - 11:40ч.

Номерът на leveling-a не е да ти е трудно, а да чистиш максимално висока трудност, максимално бързо. Ако умираш често и се бавиш, значи не вдигаш ефективно.

Сериозна разлика в трудностите можеш да усетиш между Expert и Т1, Т6/Т7 и Т9/Т10, но може и да не усетиш, зависи дали RNG-то е било с тебе.

Naydenov

Zombie

battle tag battle tag

0

# 8: Ниво на трудност...?

Офлайн

Автор: Naydenov на 11/01/2016 - 11:43ч.

CBrood написа на 11/01/2016-11:40ч.:
Номерът на leveling-a не е да ти е трудно, а да чистиш максимално висока трудност, максимално бързо. Ако умираш често и се бавиш, значи не вдигаш ефективно.

Сериозна разлика в трудностите можеш да усетиш между Expert и Т1, Т6/Т7 и Т9/Т10, но може и да не усетиш, зависи дали RNG-то е било с тебе.

RNG? :D

KOMAP

Archangel

Коментари: 883
Diablo Клан:
<BGN>
battle tag battle tag

+1

# 9: Ниво на трудност...?

Офлайн

Автор: KOMAP на 11/01/2016 - 12:29ч.

RNG - Random number generator
Всичко в играта се случва според генератора на "случайни" числа(до колкото може да са случайни числата генерирани от машина но това е друга тема). Та ако RNGesus е благосклонно ти се случват хубави неща. Който обаче не вярва в него и не му се кланя ще гори в ада за вечни времена. :D

Naydenov

Zombie

battle tag battle tag

0

# 10: Ниво на трудност...?

Офлайн

Автор: Naydenov на 11/01/2016 - 13:43ч.

Хахахахха ясно :D:D

Подобни теми

bullet Последната трудност - От selix на: 11/03/2012 - 12:57ч.
bullet Титлите след всяка трудност? - От OneOfAll на: 23/04/2012 - 22:13ч.
bullet Как бихте предпочели да минете първата трудност ? - От KaizzerSoze на: 02/05/2012 - 20:10ч.
bullet Трудност в RoS - От thetarget на: 21/03/2014 - 10:28ч.
bullet Максимално ниво - От Olioto на: 27/03/2012 - 00:05ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 27 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: ThePeanut, forge

Най-активни днес: tERROR85

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95574 | Теми: 6217 | Потребители: 6013 | Най-новият ни потребител е: erkanno